Jump to content

MarekP.

Użytkownicy
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

52 Neutralny

Audiostereo

52

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

1193 profile views
 1. Witam niewielu członków klubu i przystępuję z Jenzen-Next. W chwili obecnej zwrotnice na mundorf silver-gold-oil poza basem. [Hidden Content] Jakby ktoś miał dostęp do dokumentacji NEXT-4 to bardzo proszę o kontakt.
 2. Za radą Klechy postanowiłem sprawdzić jak gra H200 jako końcówka mocy. Polecam zakupić sobie coś takiego: [Hidden Content] x2 plus: [Hidden Content] Zrobić coś takiego: i podłączyć tutaj: Przy H300 myślę, że można zrobić taki sam manewr no i podłączyć do DAC oczywiście i posłuchać.
 3. Tak przepaść na basie to masz na swoich głośnikach. wzmacniacz słuchawkowy w rme moim zdaniem nie jest znakomity, taki sobie jest.
 4. A jak ten Topping twoim zdaniem do rme?
 5. Jeżeli tak, to ok. Przy HD30 nie widziałem takiej informacji więc myślałem, że nie odtwarza. A jak daleko z tym idzie? Pytam, bo jeżeli znowu chodzi o pcm to widzę informację przy HD30 192khz/32bit? O dsd nic nie wspominają , może nie lubią się chwalić?? ? OK mój błąd faktycznie H360 już obsługiwał dsd 128 ok. Chociaż po pcm wszystkiego nie odtworzy. Na HD Tracks są już wydania 352khz/24 ?
 6. A odtwarza to wogóle dsd na wbudowanym dacu?
 7. To słyszysz różnicę, czy nie. Piszesz, że Topping bardziej detaliczny, no i odtworzy pewnie pliki z którymi nie poradzi sobie Hegel, po zainstalowaniu odpowiedniej apki na telefonie będziesz mógł sterować toppingiem wygodniej niż tympilotem Hegla przeglądając zawartość folderów. Takie porównanie, że ten "inny master" nie posłuchasz na dacu Hegla. No i faktycznie nie ma co porównywać. Za to na każdym innym dacu posłuchasz to co i na Heglu.
 8. Co więcej płyta w gęstym formacie z odpowiednim dac odtworzona w połączeniu z H200 może by zagrała lepiej niż Tidal na H390 i wtedy właśnie pytanie po co H390?
 9. Chodziło mi o to, że jak ktoś wydaje pieniądze na H390 lub H590 to oczekuje od dźwięku czegoś więcej niż oferuje Tidal. Pewnie, że na tych piecach Tidal będzie brzmiał lepiej niż na budżetowych wzmacniaczach, ale czy będzie dla tej osoby głównym źródłem?? Myślę, że większą przyjmność zagwarantuje zakupiona np. na HD Tracks płyta w gęstym formacie odtworzona na dacu który sobie z nim poradzi w przeciwieństwie do tej samej płyty słuchanej z Tidala. Ale ok można i mp3 słuchać jak ktoś ma takie preferencje.
 10. Więc po co takie piece jak H390 czy H590 do słuchania Tidala?? Albo dac do Tidala za 16k???? Jak ktoś lubi daną płytę, to chyba kupi sobie ją w lepszej jakości jak już ma porządny wzmacniacz? Płyt cd to chyba mało kto już słucha, podejrzewam, że winyli może teraz słuchać więcej ludzi. Cd zgrana do pliku i z niego odtwarzana ma lepszą jakość. Dla mnie zupełnie bez sensu robić porządny wzmacniacz i ładować do środka dac niby na spoko chipie tylko bez możliwości obsługi gęstych plików. Absurdalne.
 11. 192khz po usb to jest żałosne w dzisiejszych czasach. A o DSD to Hegel słyszał? To są archaiczne dac'i. Konkurencja już od paru lat aż do DSD1024 (matrix x sabre pro chociażby) a oni utknęli na 192khz/32bit w HD30. Czy może ja o czymś nie wiem?? DSD 512 to już dzisiaj prawie każdy dac odtworzy.
 12. Ale nie Hegel, oni mają czas ? , za to są roon ready czy jak tam to nazwą
 13. Spokojnie widać, że idą na ilość, będą drobić ? wypuszczą jeszcze wiele innych zanim zrobią coś do rzeczy. Jakoś nie było chętnych na forum do porównania swoich przehegli do H200 Klechy po modach gdy ten proponował.
 14. No właśnie w tym problem. No ale są też pozytywy, w końcu wyświetlacz w nowych modelach jest na PLUS Za parę lat będzie lepszy pilot, a za jakieś 10 może w końcu będą zalewane trafa bez dodatkowych efektów dźwiękowych, choć podejrzewam, że wcześniej pójdą na łatwiznę i wrzucą tak na wszelki wypadek dc blocker do środka :))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.