Jump to content

mat_

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

388 profile views
 1. Niestety byłem ostatnio mocno zajęty, ale o temacie nie zapomniałem. Co jest do zrobienia, to do końca nie wiem - możliwe, że lut puścił albo przewód się przerwał. Generalnie jest "głucho". Mechanicznie całość jest w jak najlepszym porządku.
 2. Witajcie, Szukam sprawdzonego serwisu w Warszawie lub okolicach zajmującego się gramofonami - nie chcę oddawać do pierwszego lepszego. Kiedyś polecono mi na specjalistę na Kasprowicza, ale nie mogę sobie przypomnieć ani nazwiska, ani dokładnego adresu (numer w okolicy 100? za nic nie pamiętam...) 😞 Jeżeli możecie kogoś polecić, to bardzo proszę. Dziękuje i pozdrawiam.
 3. Dla mnie jedną z najlepiej nagranych był, jest i zapewne będzie pierwsze wydanie Dire Straits "Brothers in arms". Chyba, że to sentyment - to była moja pierwsza płyta CD.
 4. mat_

  Jaki deck do 400zł?

  Ten z allegro odpada, widać, że zmęczony. A któryś z tych: YAMAHA KX-530, Kenwood KX 780, Kenwood KX 880, Yamaha KX-670 (cena), ONKYO TA 2870? Tego Pioneera też biorę pod uwagę (tylko musiałbym poszukać ładnego egzemplarza bez porysowanej góry)
 5. mat_

  Jaki deck do 400zł?

  @rafal735r Miałeś może tego Denona? @McGyver Właśnie mam lekko mieszane uczucia odnośnie szuflady.
 6. mat_

  Jaki deck do 400zł?

  Witam kolegów i koleżanki, mam pytanie co do zadanej kwoty można kupić z decków kasetowych? Urządzenie do użytku domowego, stacjonarnego i sporadycznego - do zakupu w granicach 400zł. Głównie służyłby do nagrywania audycji i muzyki z radia i odsłuchiwania starych kaset (są jeszcze tacy z takim hobby). Jakość dźwięku powinna być przyzwoita. Uprzejmie proszę bardziej doświadczonych o poradę. Miło, jakby wyglądem zgrywał się z Kenwoodem 600 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.