Jump to content

mat_

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Dla mnie jedną z najlepiej nagranych był, jest i zapewne będzie pierwsze wydanie Dire Straits "Brothers in arms". Chyba, że to sentyment - to była moja pierwsza płyta CD.
 2. mat_

  Jaki deck do 400zł?

  Ten z allegro odpada, widać, że zmęczony. A któryś z tych: YAMAHA KX-530, Kenwood KX 780, Kenwood KX 880, Yamaha KX-670 (cena), ONKYO TA 2870? Tego Pioneera też biorę pod uwagę (tylko musiałbym poszukać ładnego egzemplarza bez porysowanej góry)
 3. mat_

  Jaki deck do 400zł?

  @rafal735r Miałeś może tego Denona? @McGyver Właśnie mam lekko mieszane uczucia odnośnie szuflady.
 4. mat_

  Jaki deck do 400zł?

  Witam kolegów i koleżanki, mam pytanie co do zadanej kwoty można kupić z decków kasetowych? Urządzenie do użytku domowego, stacjonarnego i sporadycznego - do zakupu w granicach 400zł. Głównie służyłby do nagrywania audycji i muzyki z radia i odsłuchiwania starych kaset (są jeszcze tacy z takim hobby). Jakość dźwięku powinna być przyzwoita. Uprzejmie proszę bardziej doświadczonych o poradę. Miło, jakby wyglądem zgrywał się z Kenwoodem 600 🙂
 5. Mam u siebie zakupioną ze 14 lat temu na Wolumenie SONUS w wersji bez wzmacniacz. Żadna rewelacja, ale w porównaniu z "drucikiem" miałem mniej trzasków i zakłóceń, a RDS wyświetlał poprawnie informacje.
 6. Nikt nic? Myślałem, że na dobre forum trafiłem. Będę wybierał spośród Kenów KA-8100, KA-801 (ew. 907), Accuphase E206. W środę będę miał możliwość porównania E206 i KA 8100. Odpowiednio droższa integra = mniejszy budżet na kolumny. Jednak przyszłościowo patrząc może to lepsze wyjście.
 7. Dużo ryzykuję tym pytaniem, ale czy znacie kolumny Bose 501 series 2? Potrzebowałbym trochę informacji na ich temat. Już się tłumaczę. Przeglądałem oferty i dlaczego akurat te? Z wyglądu pasowałyby mi do wystroju pomieszczenia. Wyglądają tak: (zdjęcie z google grafika) Szukałem innych w tym stylu i ciężko było mi coś znaleźć. Jeżeli znacie podobne podłogówki, to podpowiedzcie. Budżet ok. 1500zł. Walory estetyczne jedno, ale odsłuchowe to pierwszeństwo. Lubię gdy dźwięk cieszy ucho i nie wiem, czy w ogóle warto zawracać nimi sobie głowę. Szukałem nieco po forach zagranicznych, ale zdania są skrajne. Raz, że dobre; dźwięk potrafił zdziwić, a raz, że kiepskie. Będę nagłaśniać pomieszczenie około 20m2. Integra będzie albo Accu E206 albo Ken 801/907 lub 8100. Słucham głównie rocka z lat 60-70.
 8. Hi-Fi Vintage Audio :-)

 9. Cześć. Jestem na etapie wyboru wzmacniacza. Trafiłem m.in. na KA-8100, a KA-801. Jakie są pomiędzy nimi różnice? Jak też jest ze sceną, przestrzenią?
 10. Wiadomo, od czytania będę miał coraz więcej wątpliwości i tylko trudniejszy wybór, ale akurat tego Accu nie mam gdzie posłuchać.
 11. Niestety, nie było mi dane usłyszeć jakiegokolwiek Accuphase. Pytanie teraz takie, czy uderzać w Accuphase lub coś w podobnej cenie, czy coś w style Kenwood KA 8100, a różnicę przeznaczyć na kolumny? Poczytałem trochę po forach i o tym Kenie zdania są skrajnie różne.
 12. Do której propozycji odnosiłoby się to stwierdzenie?
 13. Myślisz, że KA-7100 albo KA 8100 albo KA 8150 byłby dobrym wyborem, lepszym od tego, co mam? Kenwooda mam osłuchanego, ale amplituner KR 7600. Wtedy dla mnie brzmienie było bajeczne. Nie tak dawno myślałem dokładnie o tym modelu. To może ten kierunek? Cenowo jeszcze by mi przeszedł, ale podobno jest przewartościowany.
 14. W zamyśle miałem, że na sprzęt ze śmietnika można się nadziać. Teraz, jak to przeczytałem, to znaczenie było zupełnie inne :) Tyle, że z tym sprzętem to raczej jest tak wszędzie. U nikogo raczej nie będę miał gwarancji, że sprzęt jest z dobrego źródła.
 15. Oferty przeglądałem już wiele wcześniej. Taniej wcale być nie musi. W ogóle w EU sprzęt vintage ma dość wysokie ceny. W Polen PCS 5 nie widziałem do sprzedania. Tam jeszcze da się czasem trafić. Oczywiście na sprzęt ze śmietnika można się wbić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.