Jump to content

scooter99

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

158 profile views
 1. Czyli u Ciebie buczenie u mnie migająca dioda. Ważne że pomogło. Dziwne że nam się to przydażyło a reszta użytkowników dobrze podłączyła suby:))))
 2. Spinacz66 Czyli zadziałalo odwrócenie wtyczki? Widziałem wpis na sąsiednim forum. U mnie na razie brak odpowiedzi że strony SVS. Jutro ponowię zapytanie.
 3. W polskiej instrukcji jest napisane,żeby nie odwracać fazy przy podłączeniu ale to jest przetłumaczone do amerykańskiej wtyczki a nie europejskiej. U nas są dwa bolce i trzeba by użyć testera fazy aby odpowiednio podłączyć ale bez przesady przecież. Więc instrukcja też ma wiele do życzenia.
 4. 1000 wymieniłem na 2000 za dopłatą. Sb 1000 odebrał serwis w ramach door to door Chodziło o to że 5 tyg trwała reklamacja a mogła trwać dużo krócej i chciałem zapytać czy Tak się traktuje klienta? Prosiłem o kontakt w tej sprawie dyrekcję ale brak odzewu. Więc napisałem tylko czy ktoś mnie przeprosi za 5 tyg oczekiwania a gdybym nie podejmował kroków to pewnie i w nieskończoność by to trwało.
 5. Opisałem całą sytuację. Choć nie wiem czy to coś da bo już mam nowego suba za którego zapłaciłem.
 6. U Ciebie mrugajaca dioda co 45sekund eliminuje listwa zasilająca ale to o czym napisałem to cecha svs sb 1000 u mnie występowała. W swoim SVS sb 1000 nie zauważyłem by coś szumiało a raczej bym usłyszał. W sb-2000 Nic mi nie szumi czy na czuwaniu czy na włączonym subie a ściszonym do zera ampli Możesz złożyć reklamację odbierają suba z domu i zobaczysz czy to awaria czy znowu cecha. Subfan podasz namiar?kontakt? ZNALAZŁEM CZAT Bo ja miałem więcej problemów z polskim serwisem kilka tygodni z nimi pisałem i to ja musiałem ponaglać sytuację. Otarcie się o dyrekcję dystrybutora nic nie dało.
 7. Ja zgłosiłem do serwisu mruganie diody w SVS SB-1000 ,pomimo wyłączonego suba fizycznym wyłącznikiem z tyłu obudowy. Tak jakby napięcie zasilania nie było do końca odcięte. Serwis wymieniał układ zasilający ale to nic nie dało , nie mogli poradzić sobie ze zgłoszeniem. Dystrybutor napisał do producenta...i czekałem w międzyczasie okazało się, że problem występuje po odwróceniu wtyczki w gniazdku(odwrócona polaryzacja). Odpowiedź producenta, że wszystko jest w porządku. Wymieniłem za dopłatą na SVS SB-2000. Wygląda na to, że jest chyba jakiś problem z układami zasilającymi w tych subwooferach.
 8. To jest fakt! Sam kupowałem.
 9. Na monitor audio bronze powinieneś bez problemu dostać 25-30% rabatu.
 10. scooter99

  SVS SB-1000

  Wejdź na klub SVS tam napisałem kilka informacji o SVS SB-1000 z racji ,że go posiadam. Jak chcesz więcej info pisz na priva.
 11. Poniżej mały poradnik MPC-HC + MadVR choć z 2013 roku www.pcformat.pl/Lepszy-obraz,a,3239
 12. scooter99

  Klub SVS

  Spotkaliście się z czym takim? Sub wyłączony przyciskiem fizycznym na OFF a co jakiś czas półsekundowy przebłysk czerwonej diody? Czy to normalne?
 13. scooter99

  Klub SVS

  Dodam kilka moich odczuć i uwag o SVS SB-1000: Sub gra w pomieszczeniu 22m ( pokój 5,5x4) Ustawienie Volume na godzinie 12 Podłączenie za pomocą Melodika Y Ma uderzenie , jest czysty, dobrze kontrolowany, idzie w punkt ,daje dużą przestrzenność, wypełnia pokój, nie odczułem aby bas był rozlazły czy dudniący jak przy innych testowanych modelach.W pozostałych nie było takiej mocy czy ogromu uderzenia, choć to może kwestia ustawień aczkolwiek wszystkie były ustawione tak na około 3/4 mocy i starałem się je testować na tych samych kawałkach filmów. Przy takim ustawieniu SVS SB-1000 zagrał dla nas najlepiej w założonym budżecie. Sub ma przełącznik ON oraz Auto/Standby w drugim ustawieniu dioda umieszczona w lewym górnym rogu świeci się na czerwono, natomiast jak idzie sygnał dioda jest koloru niebieskiego.Jest ona dobrze widoczna bez maskownicy jak i przy jej założeniu. Maskownica jest wciskana i zdjęcie jej zajmuje kilka chwil ( jestem przyzwyczajony do magnesów ale w Subach może one nie występują?) Czasem spotykałem się z opiniami że Suby buczą czy wydają jakieś dziwne dźwięki w SVS SB-1000 nic na tą chwilę nie słyszę. Porównanie było z Dali E12 oraz Quadral Qube 10
 14. Zaczynałem od kolumn Frontowych, później dokupiłem Centralny teraz Sub-a. Zostały do uzupełnienia kolumny tylne.
 15. Denon 2400 + Bronze 6 i teraz SUB.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.