Jump to content

scooter99

Użytkownicy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

304 profile views
 1. Mi mrugała dioda w sb 1000. dystrybutor nic nie potrafił zrobić, wysłali zapytanie do SVS w US i producent odpowiedział ,że jest sprawny nie widząc sprzętu. Nie słyszałem aby buczał Udało się wymienić na SB 2000 za dopłatą. Teraz przypadłości nie ma.
 2. Zgłoś na gwarancji, może masz inny przypadek. Wymienią Ci wzmacniacz i sprawdzą. Mi zwrócili pieniądze pomimo, że Producent odpisał, że sprzęt tak ma działać i jest sprawny. Wymieniłem na SB-2000 i takiego problemu nie ma.Moje zgłoszenie było pierwsze tego typu u nowego dystrybutora.
 3. Tak na marginesie centralny masz za 357zł. [Hidden Content] zawsze 200zł można dołożyć do wyższego modelu ampli.
 4. Nic takiego nie zauważyłem przy aktualizacji. Przeglądałem info o ulepszeniu nic nie pisze. Dodano nową funkcje-Brak Przejrzałem neta brak info a to wszystko przy aktualizacji w związku z tym troszkę poszukałem. Jako,że nie znalazłem informacji napisałem na forum a Ty wyjeżdżasz z takim tekstem.
 5. Witam, pojawiła się nowa aktualizacja do AVR-X2400H. 4600-9172-7031-0025 ktoś wie co jest poprawione lub dodane?
 6. Witam, w dniu dzisiejszym pojawiła się nowa aktualizacja do AVR-X2400H. 4600-9172-7031-0025 Ktoś wie co wnosi? cz jest coś dodane? czy
 7. Czyli u Ciebie buczenie u mnie migająca dioda. Ważne że pomogło. Dziwne że nam się to przydażyło a reszta użytkowników dobrze podłączyła suby:))))
 8. Spinacz66 Czyli zadziałalo odwrócenie wtyczki? Widziałem wpis na sąsiednim forum. U mnie na razie brak odpowiedzi że strony SVS. Jutro ponowię zapytanie.
 9. W polskiej instrukcji jest napisane,żeby nie odwracać fazy przy podłączeniu ale to jest przetłumaczone do amerykańskiej wtyczki a nie europejskiej. U nas są dwa bolce i trzeba by użyć testera fazy aby odpowiednio podłączyć ale bez przesady przecież. Więc instrukcja też ma wiele do życzenia.
 10. 1000 wymieniłem na 2000 za dopłatą. Sb 1000 odebrał serwis w ramach door to door Chodziło o to że 5 tyg trwała reklamacja a mogła trwać dużo krócej i chciałem zapytać czy Tak się traktuje klienta? Prosiłem o kontakt w tej sprawie dyrekcję ale brak odzewu. Więc napisałem tylko czy ktoś mnie przeprosi za 5 tyg oczekiwania a gdybym nie podejmował kroków to pewnie i w nieskończoność by to trwało.
 11. Opisałem całą sytuację. Choć nie wiem czy to coś da bo już mam nowego suba za którego zapłaciłem.
 12. U Ciebie mrugajaca dioda co 45sekund eliminuje listwa zasilająca ale to o czym napisałem to cecha svs sb 1000 u mnie występowała. W swoim SVS sb 1000 nie zauważyłem by coś szumiało a raczej bym usłyszał. W sb-2000 Nic mi nie szumi czy na czuwaniu czy na włączonym subie a ściszonym do zera ampli Możesz złożyć reklamację odbierają suba z domu i zobaczysz czy to awaria czy znowu cecha. Subfan podasz namiar?kontakt? ZNALAZŁEM CZAT Bo ja miałem więcej problemów z polskim serwisem kilka tygodni z nimi pisałem i to ja musiałem ponaglać sytuację. Otarcie się o dyrekcję dystrybutora nic nie dało.
 13. Ja zgłosiłem do serwisu mruganie diody w SVS SB-1000 ,pomimo wyłączonego suba fizycznym wyłącznikiem z tyłu obudowy. Tak jakby napięcie zasilania nie było do końca odcięte. Serwis wymieniał układ zasilający ale to nic nie dało , nie mogli poradzić sobie ze zgłoszeniem. Dystrybutor napisał do producenta...i czekałem w międzyczasie okazało się, że problem występuje po odwróceniu wtyczki w gniazdku(odwrócona polaryzacja). Odpowiedź producenta, że wszystko jest w porządku. Wymieniłem za dopłatą na SVS SB-2000. Wygląda na to, że jest chyba jakiś problem z układami zasilającymi w tych subwooferach.
 14. To jest fakt! Sam kupowałem.
 15. Na monitor audio bronze powinieneś bez problemu dostać 25-30% rabatu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.