Jump to content

szpila

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

316 profile views
 1. Obecnie posiadam dwie kolumny Magnat 2002 supreme oraz amplituner ONKYO TX-8220 . Moje pytanie brzmi czy ten zestaw jest ok, czy jednak amplituner bądź kolumny są zbyt "słabe" lubię słuchać czasami głośno muzyki i brakuje mi przysłowiowej kropki nad i w sile dźwięku.
 2. szpila

  moc RMS

  Może banalne pytanie ale jeżeli moc głośnika to załóżmy 700 RMS (W) to jaka jest to moc rzeczywista (realna).?
 3. szpila

  Co kupić?

  Co do zasilania prąd. Mikron najzwyklejszy dynamiczny i nie będę śpiewał a co jakiś czas kilka zdań powiem. Ma to służyć do prowadzenia imprez.
 4. szpila

  Co kupić?

  Poszukuje głośnika (głośników) przenośnych, potrzebuje rady jakie kupić ? Chodzi mi głównie o moc aby były głośne. Prowadzenie imprez na powietrzu oraz w lokalu.Dodam,że musi być wejście aux oraz na mikrofon. Budżet powiedzmy do1000 zł.
 5. szpila

  Jaki system audio ?

  Zastosowanie do muzyki głownie plener.
 6. szpila

  Jaki system audio ?

  Poszukuję głośnego (system audio, power audio) musi mieć możliwość podłączenia mikrofonu i aux . Budżet do 500 zł. Jest tego sporo ale większość moc RMS i nie wiem jak ma to się do głośnego grania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.