Jump to content

TomekT

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

544 profile views
 • wig

 1. Dziękuję Trismus. Wezmę ten wzmacniacz pod uwagę.
 2. Miałem M6SI do T6 średnio pasował. Wzmacniacz gra z wyczuwalnym ociepleniem i masą w dolnych rejestrach. Hegla H200 też miałem i miło wspominam może nawet tęsknię. Do T6 dodaje mięsistej średnicy. Dziękuje za podpowiedź. Może ktoś jeszcze coś zaproponuje?
 3. Dzięki za reakcję. Obecnie w miejscu wzmacniacza jest puste miejsce, które chce czymś wypełnić. Myślałem nawet o tym Heglu. Nieśmiało myślałem też o jakiejś mocniejszej lampie ale kompletnie się nie orientuję jak się do tego zabrać. Po głowie chodziły mi tez Electrocompaniet ECI-1 i hybryda LAR. Ale nie mam ciśnienia. Powoli będę szukał i najwyżej wymieniał jedno na drugie.
 4. Dzień dobry Posiadam kolumny Audio Physic Tempo 3i. Poszukuje do nich używanego wzmacniacza w budżecie 3 - 5 tys. zł. Prosiłbym o jakieś sugestie. Słucham bardzo różnej muzyki ale można przyjąć że rock progresywny to jest to co lubię najbardziej. Pomieszczenie ok 20 m. Szukam czegoś mocnego z dobra kontrolą basu. Z góry dziękuje za podpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.