Jump to content

foetus

Użytkownicy
  • Content Count

    51
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny
  1. Tam jest potrzebny pierścień od balansu i gałka. Podejrzewam, ze nigdzie nie dostaniesz bo tego wzmaka wyszło jakieś 5000 sztuk z tego co pamiętam, sugeruję dorobić. Polecam także wymianę wszystkich kondensatorów w sekcji przedwzmacniacza i przewodów sygnałowych, ewentualnie gniazd głośnikowych i RCA. Następnie podłączyć, posłuchać i gwarantuję, że zastanowisz się nad sprzedażą.
  2. http://www.ebay.com/itm/ONKYO-A-7090-INTERGRATED-VINTAGE-AMPLIFIER-/112224906020?hash=item1a21202b24:g:eHcAAOSwImRYQxsA http://www.ebay.com/itm/ONKYO-A-7090-VINTAGE-INTEGRATED-AMPLIFIER-MM-MC-PHONO-STAGE-NICE-/222327161269?hash=item33c3bb41b5:g:DXQAAOSwxKtYAlKH Od siebie polecę takie monstrum. Wyszło tego 5000sztuk więc w jakimś sensie limitka.Dual mono, pobór z sieci 800W. Tylko wymaga małego upgrade, trzeba wymienić kilkanaście kondensatorów w sekcji preampa i kilka przewodów wewnątrz. Kilka lat używałem tego jako mojego głównego wzmaka zanim przesiadłem się na lampę. W tej cenie brak konkurencji.
  3. Chciałem rozpocząć wątek użytkowników kolumn WIGG ART. Posiadam je od jakiegoś czasu a dokładnie model Enzo na przetwornikach Seas'a. U mnie grają w konfiguracji z ONKYO 7090 + CD Pioneer pd 705, niedługo zagości u mnie również wzmacniacz lampowy Felix na lampach kt 88. Kolumny przekonały mnie w 100% od samego początku. Długo nie zastanawiałem się nad zakupem. Moim zdaniem posiadają bardzo angażujące brzmienie. Wizytówką tych kolumn to świetna stereofonia i bas. Dźwięk jest swobodnie i przyjemnie oderwany od kolumn, na pewno nie męczący. To wysokiej próby brzmienie w całym pasmie. Jakość wykonania też stoi na wysokim poziomie. Chętnych zachęcam do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat kolumn WIGG ART.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.