Jump to content

Adam Szrama

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Czyli lepiej pozostać przy cyfrowej, bo raczej drogich urządzeń do regulacji nie zamierzam kupować.
 2. Czy cyfrowa regulacja głośności ma wpływ na dźwięk czy lepiej żeby była na 100% a regulowanie odbywało się analogowo. Bo słyszałem że może zniekształcać dźwięk i zastanawia mnie czy nie lepiej by było gdybym dokupił jakieś urządzonko do analogowego regulowania głośności słuchawek. Czy raczej to nie ma sensu?
 3. Dzięki, właśnie chodziło mi głównie o ten zakres między zwykłym Dolby Digital a formatami bezstratnymi. Natomiast różnica w brzmieniu między samymi formatami bezstratnymi nie gra dla mnie aż tak dużej roli bo na płytach jest albo DTS HD MA albo Dolby True HD, jak by były oba dawane to pewnie wybrał bym ten wierniejszy bo sam staram się ustawiać tak dzwięk by brzmiał neutralnie. A z tym LPCM to chodzilo mi wlasnie o to że konwertuje bo nie spotkałem takiego jeszcze w filmach BD.
 4. Czy Dolby True HD i DTS HD master audio mają większy zakres dynamiki niż Dolby Digital. Mam podłączone PS3 do zwykłej wieży stereo po analogu i dźwięk linear pcm. Zauważyłem że jak oglądam film w Dolby Digital to wskaźnik dynamiki w wieży bardzo rzadko dotyka maksimum a w True HD i DTS HD MA przy głośnych scenach jakby wychodził poza zakres, dźwięk brzmi lepiej niż przy dolby digital ale czasem się przesteruje, po ściszeniu w PS3 na -2 się już mieści w zakresie wieży. Pytam tak z ciekawości bo nie przeszkadza mi to jakoś bardzo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.