Jump to content

Tomasz35

Użytkownicy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

460 profile views
 1. no i wleciał Rel T5, stoi w linii kolumn, tam najlepiej zagrał i zniknął, już chciał bym mieć drugiego, bardzo ładnie się zgrywa po kablu speakon.
 2. lepiej t5/t7 jedno czy może dwa t-zero??? chodzi mi tylko o stereo. Pokój 24m, kolumny Audio Academy Phoebe III (trochę zmodyfikowane).
 3. witajcie, kupie T5 lub coś podobnego
 4. chciał bym spróbować suba w stereo i wydaje mi się że do tysiaka zaryzykuje Rel Quake. Najwyzej zostanie do filmów.
 5. Widziałem w używce modele REL T-zero i Rel Quake, wiesz może jak wypadają przy T5, chodzi mi oczywiście w stereo.
 6. Atoll in 100se, Chord Odyssey 2 Marantz SA 8005 + IC Acoustic Zen Matrix Reference II Cambridge Stream Magic 6 V2. mod Muda44 jako transport do Marantz + Van Den Hull The Name coaxial. Rega Rp1 Beyerdynamic DT 990 pro + Felix Audio Espresivo + Audioquest Coral Może kupię sieciówki WireWorlda...
 7. Jaki wzmacniacz i źródło? Lubię se poczytać na czym grają ludzie🤪
 8. Spoko dzieki, jutro zadzwonię, jestem mega ciekawy😁 moje Phoebe też mocno inaczej grają niż zwykle lub plusy. No może być problem bo ja już miałem gotowe bez przegrody w środku, tu będzie problem ja wybić u ciebie, chyba że się zdecydujesz na wysokotonowce i zwrotnice tylko. Słucham teraz Smashing Pumpkins i Riverside, wywaliłem kolejce i dałem filc i granit pod cokoły, jest spoko🤪
 9. mam od niedawna Phobe III Plus i zdecydowałem się przerobić je tak jak pisałem wcześniej (wysokotonowiec, zwrotnica, wywalona przegroda) na bardziej grające w stylu 9 th Moon, generalnie zmieniła się średnica, wokale sa bliżej i wg mnie nie tak przykryte jak wcześniej. Czy gra to jaśniej ciężko mi powiedzieć. Na przeróbkę zdecydowałem się głównie ze względu na te wokale. Jesteś z Łodzi? jak coś to zapraszam na odsłuch.
 10. ładne france są, jestem mega ciekawy jak grają w porównaniu do moich Phobe III Plus po przeróbce. Można zorganizować spotkanie ???
 11. Wypożycz, posłuchaj, ja mam Chord Odyssey 2, można je kupić używane w dobrej kasie. RCA narazie testuje Accustic Zen Matrix Referencje II (też używka) jeszcze nie wypowiem się odnośnie ich. Chordy słyszę😊
 12. Napisałem powyżej, zmiana wysokotonowca, zwrotnicy i wywalenie przegrody wewnątrz, dokładniej to lepiej zapytać konstruktora.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.