Jump to content

Maraudio

Użytkownicy
 • Content Count

  447
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

157 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1668 profile views
 1. Podstawy ładniejsze i lepsze (zapewne) niż w oryginałach. Jestem ciekaw Twoich wrażeń dźwiękowych (również w kontekście do Tempo 6). Odpoczywaj w takim razie.
 2. Zmiana czegokolwiek mija się z celem - tym bardziej, że jakość nadawania stacji delikatnie mówiąc dupy nie urywa. Co innego jakbyś słuchał, np. Tidala czy Spotify.
 3. Niebawem się okaże, że będą ludzie umierać na platfusa, jako chorobę współistniejącą z Covid-19.
 4. Nie mogą wierni do kościoła, kościół postanowił udać się do nich. Księża wyjechali do wiernych z Najświętszym Sakramentem i błogosławieństwem.😉
 5. Łżesz to twoje drugie imię. Przeczytaj Raport Głównego Inspektora Sanitarnego - stan sanitarny kraju za rok 2010 r. i żyj dalej w tym swoim przeświadczeniu. [Hidden Content]
 6. Zajeb....e. 😉 Wtórny analfabetyzm.
 7. Ten jak to nazwałeś epizod pokazuje jak głęboko w dupie miała nas ówczesna władza.
 8. "Śpijcie spokojnie, pracujcie spokojnie, cieszcie się wiosną, wszystko jest pod kontrolą" – mówiła minister zdrowia w rządzie PO-PSL Ewa Kopacz, kiedy w Europie szalała świńska grypa. W 2010 r., zmarło na jej skutek w Polsce 180 osób.
 9. Tylko co mają powiedzieć osoby, które będą objęte kwarantanną? Przecież nie będą miały możliwości wyjścia do lokalu wyborczego. Kwarantanna = Pozbawienie praw publicznych.
 10. Może ideałem byłby jeden głośnik z zakresem dźwięków od około 16 do 20 000 Hz - bo tyle wynosi pasmo słyszalności przeciętnego człowieka.
 11. Ciekawa trójka z naciskiem na B&W 704 S2. Jak mają być to tylko nowe kolumny - to od siebie dodam jeszcze Quadral PLATINUM+ SEVEN. Naprawdę warto posłuchać.
 12. Oby tak się stało, a póki co jest jak jest.
 13. Skuś się, skuś. Po ich odsłuchu nie będzie Ci już to przeszkadzać 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.