Jump to content

Maraudio

Użytkownicy
 • Posts

  672
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

230 Dobry

Audiostereo

202

Bocznica

28

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3671 profile views

Maraudio's Achievements

 1. A9070 sam w sobie to już przyzwoicie brzmiący wzmacniacz za nieduże pieniądze. Moim zdaniem spięcie go z RZ740 jako pre nie ma sensu - lepiej zabrzmi sam.
 2. Nie wymagają. Nie ma jakiegoś nakazu aby wzmacniacz był podłączony do listwy ochronnej. To jest każdego indywidualna sprawa, czy chce dodatkowo zabezpieczyć swój sprzęt czy nie. Ja wychodzę z założenia, że ochrony nigdy za wiele i dlatego cały system audio mam wpięty w taką listwę.
 3. Odpuść sobie te Klipsch F1 (seria Synergy to beznadzieja totalna, zamulone brzmienie, nie trać sobie na nie czasu). Jeżeli szukasz już Klipscha to zwróć uwagę na serię RF (52, 62 itp). To jest całkiem inne brzmienie. Z tego powinieneś być już zadowolony - cenowo podobnie z tym, że akurat te potrafią już dać "niezłą jazdę": [Hidden Content]
 4. Różnie - w zależności od komponentów systemu z jakimi zostaną one zestawione.
 5. Nieważne czy to Żywiec czy Tyskie. Wrażenia i doznania odsłuchowe rosną wprost proporcjonalnie do ilości wypitego piwa. Po 10 butelce, co niektórzy mają już swoją akustyczną nirwanę 😉
 6. Żeby nie powielać tego co już zostało napisane, poczytaj tutaj:
 7. Bo nic konkretnego one nie wnoszą, szczególnie że wiele osób nabiło sobie liczniki byle pierdnięciem w stylu "znaleziska na eBay i allegro" i tym podobne.
 8. Teraz piszesz, że strucle - no tak w końcu już je sprzedałeś.... Ciekaw jestem jak piałeś z zachwytu gdy jeszcze byłeś ich właścicielem.
 9. Są bez poszerzeń. Lepiej to widać od zewnętrznej strony zdjęcia (linia kolumny jest przez całą długość prosta).
 10. Idąc tym tropem, tj. Tempo 35 - Tempo Plus, to jeszcze taniej i podobnie dźwiękowo (do Tempo Plus) wyjdzie Tempo 25. Używane w bardzo dobrym stanie można znaleźć spokojnie poniżej 10 kzl. Pytanie jest tylko takie, ile tak naprawdę jesteś w stanie wyłożyć kasy na stół, bo rozrzut Twoich zainteresowań jest dość spory - począwszy od Tempo 6 (używane 6-7 kzl) na Tempo 35 kończąc (nowe 26 kzl). Gdybym ja dysponował wolną kasą poszedłbym w stronę T35, bo moim zdaniem to najlepiej dopracowane Tempo jakie powstały.
 11. Nie wyparowały, tylko są w drugim takim samym poście 😄
 12. Czy będzie to 3 + 3 metra, czy 3 + 1,5 metra, to w ślepym teście nie odczujesz różnicy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.