Jump to content

STELVIO

Użytkownicy
 • Content Count

  729
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

125 Dobry

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1007 profile views
 1. Krótko i na temat. Do waszych pomieszczeń 20m2 wzwyż i za cenę 2,5tyś lub nawet niżej nie ma lepszego w tej chwili subwoofera jak klipsch r-115sw. Gabaryty nie są przeszkodą? Ja już nic nie dodam. Pozdro.
 2. Ja widzę, że tu większość chyba w bloku mieszka i dlatego ma problem z tymi większymi subami. Ogólnie każdy sub sąsiedzi usłyszą tak samo jak 90% ludzi mających te sprzęty nie wykorzystuje ich potencjału w 100%. Tak to już jest. Każdy sub jest skręcony i wątpię aby ktoś miał volume na 3/4 chociażby. Więc pisanie, że ja nie wykorzystam jego potencjału jest bez sensu.
 3. Akurat Mieciu z całym szacunkiem trochę przesadza. 20m2 to już można posprawdzać. Ja akurat wolę dwa mniejsze ale tu także zdecydowanie zaznaczam jak tylko pod kino na ten metraż aby fajna zabawa była 115 na wyprzedażach to miód malina. Potwierdzam co proponuje @donsalieri .
 4. Tak po prostu dwa kompaktowe suby wypełniają dokładniej pokój basem. Przy jednym jest więcej miejsc bez basu. I to naprawdę czuć. A nie raz ogląda u mnie 3, 4 nawet pięć osób i nikogo nie omija basik. Teraz wybrałbym znowu dwa klipsch r-112sw a nie jedną 115.
 5. Ile ludzi tyle opinii. Niestety. Ale ja do takiego pokoju jeśli miejsce pozwala i nikogo nie denerwuje taki kloc to byłby mój pierwszy wybór. Ale to moje zdanie. Ja bardzo długo wszystko wybieram. Ile mogę tyle sprawdzę. R115 to dobra maszyna. Mnie przeraził tylko gabaryt. I jestem pewien ,że przy dobrym ustawieniu napewno by nie buczał. Kiedyś do takich decyzji podchodziłem sceptycznie. Ale warto spróbować na sobie i wyrobić własne zdanie. Chociaż po części. Wiadomo, że wszystkiego nie ogarniemy. Powodzenia.
 6. Ale ten r-115 uważasz, że za mocny czy gabarytowo za duży? Ja na 17m2 miałem r-112sw. Było b.dobrze ale przy drugim jeszcze lepiej. I do tego chodziło mi o symetrie. Dobrze to poprostu wygląda.
 7. A Ty do mnie miałeś pretensje, że nie raz coś nie na temat napiszę. No to masz speców. 😉
 8. Ja też miałem na 8ohm i Eco. Ale potrafił się porządnie nagrzać. Wentylację ma dość dobrą moim zdaniem. To nie wiem.
 9. U mnie potrafi być taki seans dosyć często plus później muza. Więc wolę się zabezpieczyć. Zobaczę czy odczuję zmniejszenie mocy w moich warunkach.
 10. Wczoraj miałem pokaz kinowy. Jakieś 6godz. Ampli się zgrzał i się wyłączał. Mam ustawione na 8ohm. Czyli zmieniam na 4ohm. Dzięki.
 11. A jak jest 4 i 8. To ustawiamy na 4ohmy? Te ósemki się nie spalą? U mnie jest podobny dylemat.
 12. Która firma wysyła sprzęt do sprawdzenia w domu? Danke z góry.
 13. Zgadza się. Też go oglądam. Właśnie te gabaryty na minus. Bipo oczywiście że tak. Nie raz gadaliśmy. Dzięki Bali79.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.