Jump to content

STELVIO

Użytkownicy
 • Content Count

  1069
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

295 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1975 profile views
 1. No ja tego LG Nano jestem ciekaw. Będę jechać za jakiś czas z kumplem do sklepu. Podłączę swój dysk z filmami i się zobaczy. Tylko te warunki sklepowe to nie koniecznie najlepsze do tego są. [emoji57] Czy tam coś wyjdzie to nie wiem.
 2. Bardzo często jest tak jak nie stoi jeden obok drugiego to ciężko dostrzec różnicę. To fakt. Ale jak ktoś miał wcześniej bardzo dobry obraz a teraz zmieni na gorszy to, to zauważy. Może być zawiedziony. Ale to moje zdanie. Jak ktoś kupuje cały czas tv z podobnej półki /klasy to jak najbardziej brać jak największy.
 3. Prawda jest taka, że w budżecie podanym przez autora lub nawet trochę większym próżno szukać w calażu powyżej 65" dobrej jakości obrazu. Jeśli komuś nie zależy na dobrym obrazie to może kupić sobie nawet 85" za adekwatnie małe pieniądze. Taka sytuacja. [emoji6] Propozycji zostało podanych wystarczająco aby z którejś skorzystać. Ale na pewno nie większy tv niż 65". Pozdro.
 4. Ja się pytam. W jakim to języku? [emoji848]
 5. @tomek7776 zreszta polacy to narod zlodziei i paserow. Czyli Ty także?
 6. Dokładnie. Czy to Media Markt czy Media Expert czy Euro Rtv Agd. Jeśli jesteś przygotowany masz możliwość ustawień po swojemu.
 7. Czy na coś się zdecydowałeś? Jeśli tak lub jeszcze nie to napisz.
 8. Kolega ostatecznie sam zdecyduje. Dostanie dwa typy i wszystko. Moim faworytem jeśli LCD to Sony było. Nie che androida to już nie moja sprawa. Chyba zraził się do niego. Ja mam oleda ponad dwa lata i jest super.
 9. Każdy ma swoje wymagania co do obrazu. Nie wszyscy grają w gry. Nie wszyscy mają wyczulone oczy na podświetlenia czy poświaty. Osoba powyżej 60 roku życia chyba patrzy na to trochę inaczej. Więc każdy sobie sam już wybierze. Z np dwóch modeli zawsze łatwiej. O to chodziło. Zakładający ten wątek podejrzewam też chciał uszczuplenia wyboru.
 10. Mnie znajomy poprosił, żebym mu znalazł także jakiś tv do 6tyś. Główne wymagania to nie ma być androida. I nie oled. Więc znalazłem trzy które dla niego powinny być ok. 1. LG 65 NANO863NA 2. LG 65 NANO913NA 3. SAMSUNG 65Q80T Myślałem także o Sony jw. Ale odpadł z powodu systemu operacyjnego. A czy na coś się zdecyduje to czas pokaże.
 11. Obiecałem sobie, że off topu nie będę robił, ale nie raz ciężko jest. Na Pomorzu bardziej jesienna jednak. A nad zatoką czy nad samym morzem piździ jak na Uralu. Sorry [emoji6]
 12. Może jesienna pogoda, ale jeszcze lato mamy. [emoji4]
 13. Ha ha. Dobre. Dzięki twojemu opisowi/streszczeniu nie trzeba już tego gniota oglądać. Dzięki
 14. Te z Amazona optyczne kable to swego czasu spora liczba osób kupiła. Ja mam dwa prawie rok i także nie narzekam.
 15. Cóż począć. Takie życie. Najważniejsze, że dochodzisz już do konsensusu. I będziesz mieć świetne kino. No i scenę atmosową. [emoji106] Ja swojego nie ruszam, nie zmieniam, nie kombinuję. Jestem mega zadowolony. A ideał to zrobię w oddzielnej salce kinowej. Może kiedyś. [emoji4]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.