Jump to content

STELVIO

Użytkownicy
 • Content Count

  614
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

77 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

863 profile views
 1. Też tak myślę. Jak do tego dojdzie to będę musiał pomyśleć nad noclegiem. Chyba że suby załatwię u siebie. Czas pokaże.
 2. A może z grzeczności tak jest. U mnie jak przychodzą i słuchają mojego kina na dwóch klipsch r-112 to wychodzą wniebowzięci. I się nie raz zastanawiam czy tak faktycznie jest. Bo słyszę jeszcze braki.Myślałem że pojadę jeszcze w tym roku do Wawy na projekcję i na pokaz subów ale już za późno z terminami. Po nowym roku niestety. A jestem tak samo ciekaw różnic między projektorami jak i subami. Dwie pieczenie na jednym ogniu. Mógłbym wymienić r-112 na r115 ale gabaryty miażdżące. Dlatego jak niższy bas to i klasa suba i wielkość jest ważna.
 3. Tylko te svs12 dostaniesz poniżej 4tyś w pakiecie jak pokazał kolega wyżej. Ale one to żadne wow. Średnie tak jak moje klipsche. A svs 2000 to kasa duża. Ale niżej schodzą na papierze. Jak w realu to nie wiem. Może ten de xtz. 19Hz.
 4. Kurde ale w kwestii? Dokładnie. Ogólnie jeden czy dwa?
 5. Naprawdę jestem ciekaw co wybierzesz. Svs sb12 ma 23Hz. Mój klipsch 24Hz, więc wymiana zbędna. Ale tak jak piszesz. Z następnymi 19 i 17Hz to już różnica. Chodzi też cały czas o gabaryty sprzętu.
 6. Ale ta 12 za nisko nie chodzi. Myślałem że dużo lepiej niż mój klipsch r-112. A w sb 2000 zapewne już różnica wyczuwalna.
 7. Masz rację. Ale koledzy "wymieniają poglądy" na profesjonalnym poziomie. A chciałem zaznaczyć, że duża ilość kinomaniaków zadowala się właśnie podstawową kalibracją. I jest mega zadowolonych. Ale mogę się mylić.
 8. Po co się kłócicie jak i tak większość klientów jest zadowolona z kalibracji np denona z mniejszą czy większą ręczną korektą.
 9. No tego jeszcze nie było. Doniczki w suficie. Nieźle. [emoji16]Polak zawsze coś wymyśli.
 10. A co się stało, że Ty nagle taki zagubiony? Przecież znasz wszystkie odpowiedzi. O co ku..wa chodzi? [emoji848] Twoje 1000 przykazań wszystko załatwi. Hello [emoji57]
 11. A widzę że Ty cholero kombinujesz. Cały czas. Nie tego nie przeskoczymy. Zmiana wymagań lub technologii. Ręce opadają. [emoji16]
 12. A widzisz. Trzeba było brać 75". To jest już za je fajny tv. Jak nie myślisz o projektorze.[emoji16]
 13. Coś mi tu nie gra z tymi kątami, ale nie chce mi się teraz myśleć. Wiem że nikt nie siada do tv pod mocnym kątem. Np z boku pół metra od ekranu. Ale ok.[emoji16] Sorry nie ta godz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.