Jump to content

STELVIO

Użytkownicy
 • Content Count

  488
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

795 profile views
 1. Ja obserwowałem przez długi czas Heco Celan Gt i Music Style. W Polsce i w Niemczech. Wszystkie kupiłem w Polsce. Nawet ostatni centralny Revolution. Taniej niż w Deutschland.
 2. Mój ampli i ja jesteśmy bardzo zadowoleni.[emoji16] Ale nigdy nie mów nigdy.[emoji41]
 3. No to masz super zestaw. Dla mnie w dźwięku między Celanem a Music Style nie było takiej różnicy jak w cenie. Słuchałem na denon 1520 i atolu 100se. Ale nie w domu tylko w salonie. Ale powiem szczerze że jakbym w tamtym momeńcie mógł dołożyć tą różnicę to miałbym w du..pie tą znikomą różnicę w dźwięku i kupił bym Celany. Po prostu bardziej mi się podobają. A dalej twierdzę że to też jest mebel w salonie i musi mi pasować wzrokowo. Przecież będziesz to oglądać przez wiele czasu.
 4. Jak już mnie wspomniałeś to napiszę tylko, że fronty są normalne a nie wielkie. A membrany pracują jak w subie. Więc mają co robić. W kinie pracują tak jak mają. Od ruszania membraną są subwoofery. Muzyki słucham na pięciu kolumnach. Tak lubię i to mi pasuje. I tam membrany we wszystkich kolumnach zapierdzielają. Napaliłeś się na końcówkę mocy. Ok. Chcesz, potrzebujesz twoja sprawa. Tylko nie wciskaj tego wszystkim. Nie każdy to potrzebuje w kinie aby mieć satysfakcję z oglądanego seansu. Ja mam wystarczająco na swój metraż. Dobrego wieczoru wszystkim.
 5. Teraz mam na ampli głośnoś gdzieś na 65 do 75 db. Czy + czy - nie pamiętam. Mając lepszą elektronikę wynika z tego że nie trzeba tak wysoko podkręcać?
 6. Rozumiem. Dotarło to do mnie. Za parę lat zrobię sobie oddzielny pokój pod kino i tak zrobię.[emoji6] Jeszcze dobrze nie sprawdziłem tego co mam. Jeszcze nawet nie wszystko podłączone. Nie wspomnę gdzie kuźwa remont tego pokoju. Na nic czasu nie ma. (no chyba że na pisanie tutaj). A koniec roku tuż tuż. Szlak [emoji57]
 7. Pewnie, że wziął bym coś mocniejszego. Chodźby model wyższy od x4400h. Mogę mieć w każdej chwili wzmaka 1520 denona. Ale stwierdziłem po co? Muzyki słucham bardzo rzadko. A i to mi wystarcza, bo nie mam porównania (wiadomo). Ale w kinie w małym pomieszczeniu dużo więcej? No nie wiem. Jeśli chodzi o podłogówki to wiem że wystarczą małe porządne. Ale dla mnie to też mebel i jakoś lepiej wygląda. Itd, itd.[emoji16]@PawelMitsu masz rację.
 8. Za małe, za duże, za mocne, za słabe nie ta wielkość nie ten kolor itd. Zawsze wszystkim dobrze oceniać nie słysząc jak co u kogo gra. Nie tak ustawione, nie ta odległość itd. Można się posiłkować radami ale i tak każdy wybiera, ustawia i montuje sprzęt pod siebie i pomieszczenie. Każdy ma swoje potrzeby czy gust. Jemu to pasuje i już. Nic nikomu do tego. Ale jak to zadziała w drugą stronę to już jest wielkie oburzenie. Jak to?? U mnie jest super. Wy się nie znacie....itd. Szkoda słów. Tabelki tabelkami ale liczy się efekt końcowy dla właścicieli. Możecie mieć swoje końcówki mocy i to na każdą kolumnę oddzielnie. Nic mi do tego. Masz potrzebę masz miejsce to ok. Ale wszyscy tego do kina nie potrzebują. Nie którym soundbar wystarczy. Tyle w temacie.[emoji6]
 9. Do tego co było wcześniej to kawał klocka. [emoji6]
 10. Kurde to kupię większy. A co tam. [emoji16]
 11. Na razie nie mam jak podłączyć. Bo mnie nie ma. Ale sam jestem ciekawy. Główny winowajca [email protected] . Najwyżej do niego będę mieć pretensje. [emoji6]
 12. Plan był i jest zrealizowany. Może nie ten konkretnie w który celowałem ale udało się zakupić nowszy w dobrej cenie. To faktycznie kawał kloca.
 13. Uuu. To nawet 5500 lepsze od Sony 270. To jestem troszkę zdziwiony. Myślałem że tylko dopiero jvc 7900. Przecież różnica cenowa spora.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.