Jump to content

STELVIO

Użytkownicy
 • Content Count

  989
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

256 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1584 profile views
 1. Z tymi lepszymi, wyższymi modelami może być problem z dostępnością. Tylko na zamówienie. Gdy chciałem wypożyczyć do domu na testy trzy suby był praktycznie tylko jeden svs sb1000 i pb1000. Które mnie akurat nie interesowały. Aha i wszechobecny Rel ht 1205. Może się coś zmieniło. Z S4Home i Q21 można wypożyczyć. Albo kupić i mieć 14dni na zwrot.
 2. Ok. Rozumiem. Moje Klipsch to do cichej muzyki się jeszcze nadają. Do głośnej, nie koniecznie🤪. Ale w stereo same fronty i ampli dają radę. Przy głośnym słuchaniu też już nie daje rady. Zniekształcenia. Wzmak jak najbardziej. Testy dobitnie to pokazały. 😟 Kuźwa w trójmieście 12 stopni. Koniec off top.
 3. Ok. To, że ustawiasz kolumny do przodu to wiem. Nie wiedziałem, że używasz także suba w stereo. Same Celany nie dają rady? 🙂 Pozdr.
 4. I za każdym razem przepinasz? Ok. Każdy robi jak chce.😉 Ale jakoś nie mogę przetrawić tego całego stereo w dedykowanej salce kinowej. Kino i miejsce pod kino to jedno. Stereo wolałbym mieć w salonie. Pod ręką. I jak to wygląda? Słuchać muzy w ciemni, w "drugim rzędzie"? Goście, impreza, zabawa, muza między fotelami? Mówię o salce dedykowanej. Po co to? My mamy ogólnie normalne pokoje. Trochę mnie to intryguję. Po za tym uważam, że kolega dobrze wie co ma zrobić. Już wcześniej podjął decyzję. Tylko potrzebuje małego bodźca. Małego potwierdzenia myśli.🙂
 5. @Procz 22m2 to nie jest jakaś sala koncertowa. Przy tym co masz do stereo czyli wzmak + kolumny, one Ci nie zapewniają dobrego odsłuchu. Są za słabe kolumny, że te suby potrzebne? (Wiem, że je chcesz) Czy pomieszczenie jest otwarte czy zamknięte? Nie chcesz nic powiedzieć o kolumnach i wzmacniaczu? Dobra już coś powiedziałeś. Muza konkret. Spóźniłem się trochę.
 6. Może być. Na otarcie łez. Ale propozycje na tematy przez niego przedstawione mogłyby jeszcze coś wnieść do tej historii.
 7. Nie wiem czy to twoje ulubione pomieszczenie ale ewidentnie widać, że nie wiesz o czym mowa. Na pewno nie oglądałeś w takich warunkach. Trudno. Nie zależy mi na tym aby Cię nawracać. Ale po prostu nie kłam i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Siejesz jakąś famę która jest nie prawdziwa. Mało profesjonalne.
 8. Proszę Pana. Zamienię to. Ja się pytam. Co ty masz? Tzn że jest lepiej? Właśnie chodzi o to, że ja mam. Używam kina z zasłonami i bez. Ty nie masz takiej możliwości dlatego się nie wypowiadaj na ten temat. I zasłony (przynajmniej moje, bo są wyjątkowo cienkie) w niczym nie przeszkadzają. Nie wiem jak jest z grubymi,ciężkimi. Nie wypowiadam się. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że u mnie przy zasłonięciu jest przyjemniejszy dźwięk. Mam zasłony trochę ponad połowę pokoju. Tafla szkła czyli okno wyeliminowane. Meble ze szkłem wyeliminowane. Więc nie wiem co chcesz komu udowodnić? Wiem, że ciągniesz to na siłę. Ale to mam gdzieś. Miłego weekendu wszystkim życzę.
 9. Ty napisałeś przecież. Nie wystarczy Ci to? Ja tak mam, Bipo i paru innych. I każdy ma porównanie jeden do jednego. Z i bez. Ale ty wiesz lepiej. Prawda? Trzymasz się na siłę jakiejś formułki. Czegoś co ktoś Ci powiedział albo przeczytałeś. Inni mają to porównanie na żywo. Gdyby było tak do du..py z dźwiękiem jak piszesz to nikt by tego nie stosował. Nawet z powodu projektora. Można zawsze iść inną drogą. Ale Ty i tak swoje. Itd, itd.
 10. No super, że tak jest. Gdybym miał salkę brsłbym bez zastanawiania się. Zawsze to możliwość montażu większego ekranu. Fronty ewentualnie także mogą być za ekranem?
 11. Myślałem, że ten perforowany, akustyczny to będzie droższy. Skoro tak to wygląda to dziwię się że tak mało popularny w pokojach kinowych jest.
 12. Jakiś tani ten ekran. Czy ramowe to taka różnica w cenie do automatycznych?
 13. Kraftmann to nie jest jakaś wybitna firma. Lepiej celować w Adeo lub Kauber. Mówią, że te tak do 110" śmiało bez napinaczy mogą być. Tylko wtedy to ci wejdzie 115". A tu to już nie wiadomo czy bez jeszcze bezpiecznie.
 14. Nie raz i taki film można obejrzeć.[emoji846]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.