Jump to content

STELVIO

Użytkownicy
 • Content Count

  1027
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by STELVIO

 1. Mi niczego nie brakuje. Chodzi mi tylko, że jak się na forum mówi 'a' to wypadałoby powiedzieć 'b'. A nie, bo mnie skrytykują. Troszkę śmieszne dla mnie. Jakby tak wszyscy podchodzili to na forum g.ówno by było.
 2. Napisz chociaż co wybrałeś.
 3. I tak większość z nas do tego podchodzi i jest mega zadowolony. Bez zbędnych udziwnień. Ale niektórzy tego nie akceptują. Czy Ty przypadkiem nie patrzałeś na to inaczej? Mam wrażenie, że tą wypowiedzią troszkę zmieniłeś zdanie. Ale mogę się mylić. [emoji6]
 4. Taki film na zapchaj dziurę. Ale i takie muszą być.
 5. Dokładnie. Nie trzeba być basolubem, żeby zmieniać głośność. Po prostu za cicho ampli to ustawia. Mam, miałem to samo. Na starym amplitunerze podgłaśniałem także fronty, bo za cicho grały jak na moje ucho. W nowym już było ok. Ale atmosa zmieniałem może dlatego, że budżetowe kolumienki są. To ma pasować nam. [emoji4]
 6. Dokładnie. Godzilla i jeszcze Mad Max ostatni ma super dźwięk. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 7. Ok. Każdy wyraził swoją opinię. Poprawię Cię tylko z jednym. Nikt tu przypadkowo zdjęć nie wstawia. Robi to specjalnie. Przypadkowo to Ty się kasą chwalisz. [emoji6] Nie łudź się. Nikt Ci niczego nie zazdrości. Nie dodawaj sobie. Już nie zaśmiecajmy wątku koledze Piotrkowi. Czekam na wrażenia z Klipsch R-115sw. [emoji846]
 8. Widzę, że twój wpis się powiększył xpedite więc coś dopiszę. Tak masz rację. Jestem dumny z tego co mam. I wstawiłem lub jak to nazywasz pochwaliłem się sprzętem który posiadam. Także wykończonym pomieszczeniem. W zakładce na forum do tego stworzonej. Ty zaś co wpis piszesz o swoim super wirtualnym sprzęcie i wirtualnym bogactwie od dzieciństwa. Kasa, kasa, kasa.To się tak zastanawiam kto ma większe kompleksy. [emoji848] Sądzę, że w tym co napisałem, wstawiłem, pokazałem nie jestem odosobniony. Pozdro.
 9. To nie Youtube. Tu na to się nie patrzy. Laiki czy inne bzdety. Dobrze o tym wiesz. Za wstawienie zdjęć ze swoim sprzętem czy pokojem dostałem i pochlebne opinie i krytyczne. Wstawiając to musisz się na to godzić. Nie mam z tym problemu. Ale śledząc to forum dużo wcześniej chciałem dorzucić coś od siebie i tyle. Po to, to forum jest. Każdy może coś od kogoś wziąć, skopiować. Czy dobrze czy źle. Wolny wybór. Ale na takim forum krytyka osoby totalnie anonimowej jest dla mnie nie ważna. Nie istotna. To tak jak ktoś narzeka na wszystkie rządy, prezydentów, ale na wybory to już nie koniecznie idzie. Troszkę na czasie. [emoji6] Taki mały off topik.
 10. Nie którzy tutaj nie pokazują i nie chwalą się swoim sprzętem. Za dużo nie mówią o nim. Po prostu go nie mają lub boją się komentarzy na jego temat. Tak jak sami to robią. Tak to widzę po dłuższym czasie jakim tu jestem. Ale mają (teoretycznie) naj co istnieje. Takie to forum.
 11. Nawet taniej. Na 32m2 jak znalazł. Ciekawe czy Ci podpasuje. Ale faktycznie jak 112sw był dobry to ten tym bardziej.
 12. Tego porównania akurat się nie spodziewałem. Bardziej liczyłem na sb3000, że jednak porówna. Klipsch R-115sw to jest potęga. Ale kloc. Do mniejszego pokoju porażka wizualna. Inaczej byłby u mnie.
 13. To czemu większość jara się tym, że ten schodzi do 19, a inny nawet do 16Hz. Po co wtedy jest taki pb16 ultra? Liczy się zejście czy moc.
 14. Pomijając wszystko cały czas wychodzi na to, że z tą półką dwa klipsch r-112sw i tak źle nie wypadają. A to akurat mnie cieszy.
 15. @piotrek_rr fajnie to opisujesz. Dzięki. Mi się nie udało tego sprawdzić. Ale jeszcze nic stracone. Pb 2000pro to był mój faworyt. Jakość/cena. Ale jeszcze porównanie z sb3000.
 16. Moje gratulacje.[emoji16][emoji6]
 17. Eee tam. Wiadomo, że życie dyktuje warunki. Jak mnie nie stać to mnie nie stać. Ale jak coś jest dobre to po prostu jest. Nie mogę zakłamywać rzeczywistości. Idę na kompromis i kupuję coś półkę niżej i się cieszę. Korzystam i wykorzystuję i tak lepszy sprzęt od poprzedniego. A o innym myślę na przyszłość ewentualnie. Ale na skruty nie idę i nie skrytykuję sprzętu tylko dla tego, że mnie nie stać. Tak na to patrzę. Każdy ma prawo inaczej.[emoji846]
 18. Cały czas jestem zaskoczony, że ten sb4000 tak słabo wypadł. [emoji57]
 19. Czyli rozumiem, że masz czy będziesz mieć 2x svs sb3000? I to będzie Cię satysfakcjonować.?
 20. Dobrze by było abyś po teście jeszcze tu wrócił i opisał swoje wrażenia. Obojętnie jak by to nie wyglądało zawsze można porównać póżniej z własnymi odczuciami. Nie wiem jak grają suby w salonach z aneksem ale w tzw zamkniętych pomieszczeniach już tak. Moim zdaniem lepiej, bo łatwiej zadbać o akustykę. Nie pamiętam co to był za pokój testowy na forum ale że svs sb4000 tam nic nie pokazał to jestem lekko zdziwiony. Nie wiem jak to wszystko się zakończyło.
 21. U mnie pierwszy sub Tagi grał fajnie. Ha, ha bo jak miał grać jak nie miałem porównania. Wymieniłem go na klipscha R-112SW. O, to jest bas. Teraz to jest kino. Za namową na forum podłączyłem z powrotem Tagę jako dual. Nosz kuźwa. Tej różnicy się nie spodziewałem na plus. Dla tego mam dwa klipsch. Suby wcześniej jeździły po pokoju. Bez ograniczeń. Na miejscu odsłuchowym nigdy nie grały lepiej jak były z przodu. Nawet gdy były szerzej to nie było to. I dla mnie lepiej. Są naprawdę delikatnie ustawione. Membrany falują dosyć mocno jak na ten model (tu się proszę nie śmiać, bo wiadomo jaka to półka). I bas jest taki jak lubię. Zaznaczam, że do stereo nie używam subów. Dlatego byłem bardzo ciekawy tych co chciałem wcześniej wypożyczyć. Czy będę zadowolony z jednego. Ale przez tego koronawirusa nic mi nie wyszło. Nie było ich na stanie. Był to Svs pb2000 pro, svs sb3000 i sb2000 pro. Te chciałem mieć jednocześnie w domu. Później najlepszy chciałem porównać z sb4000. A teraz na razie odpuściłem sobie. Więc nie za dużo wniosłem do tematu. Na tą chwilę dual The best.
 22. Nie chciałbym być wścibski ale co się stało? Co jest powodem takiej zmiany. Przecież miałeś konkretne plany?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.