Jump to content

Kapstan_Biasu

Użytkownicy
 • Content Count

  551
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

104 Dobry

Audiostereo

104

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1860 profile views
 1. "...silnik z napędem bezpośrednim..."?! To jaki element gramofonu napędza ten silnik bezpośrednio? Czy może jednak to ten silnik napędza coś innego bezpośrednio? Albo, jak w oryginale chyba jest, "silnik napędu bezpośredniego"? [Hidden Content] P.S. Korekty zrobione po dotarciu do angielskiego opisu.
 2. No dokładnie. Tu np. [Hidden Content] kaseta kosztuje 89 złotych. I to chyba nie jest jakiś paździerz. A tutaj, moja ukochana zresztą, [Hidden Content] kosztuje zaledwie 2,6 razy mniej od tej kasety. A tu [Hidden Content] jeszcze "metalka" za circa 3 razy cena "BiA". Kaseta za ponad dwie stówy to dla mnie również absurd, ale... czy mnie to obchodzi, że ktoś chce sprzedać, a "zakręcony" za taką kwotę kupi?!
 3. A ja chętnie odpowiem na pytanie "po co?" w następujący sposób: "... nie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz...". Ciebie problemat magnetofonowy zupełnie nie dotyczy, więc taka odpowiedź jest jak najbardziej na miejscu. Rób swoje, uśmiechaj, ale nie deprecjonuj tego, co innym się podoba i czym się pasjonują. P.S. Tak, masz prawo do wypowiedzenia swojego zdania, a ja mam prawo do tego, aby się do niego odnieść. W dowolnej i wybranej przez siebie formie.
 4. W sumie fajne brzmienie. Takie w sam raz do strzelenia sobie samobója.
 5. Zdecydowanie taniej, i praktyczniej, wyjdzie zakup okolicznościowych pendrajwów 2GB. Każdy ma teraz w domu urządzenie, które potrafi odtwarzać zapis audio z pliku na "penie".
 6. W takich przypadkach wykonuję pomiary.
 7. Tak, będzie to miało wpływ na wyniki i zmieni je radykalnie. Nowe kawałki na pewno się pojawią.
 8. tak........................ nie................. mam takiego odczucia,,,,,,,,,..................
 9. Tak, tak. Ja powiedział reżyser Krzemieniecki, przy okazji dzieła pt. "Pętla", to jest jego "drugie DNO".
 10. Taki w stu procentach napęd bezpośredni to np. Revox B710 ale cena jest... Kenwood KX-1100... miał napęd prawie bezpośredni wałków przesuwu taśmy. Ale jego cena może być też wyższa od budżetu. Tak sobie pomyślałem... a może Akai GX-65 MkII? Paskowy, ale ma trwałe głowice, co w dzisiejszych czasach jest zaletą nie do zlekceważenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.