Jump to content

ciszyn11

Użytkownicy
 • Content Count

  770
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

151 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2320 profile views
 1. Co do Gato, to ja miałem na myśli wzmacniacze akurat. Przepraszam, jeśli coś namieszałem
 2. Ja jestem bardzo zadowolony z Diamond w wersji RCA. Też przez chwilę grałem na innych (earstream), jednak po zmianie na Diamondy jest wyraznie lepiej. Pojawiła się gładkość, bez zamulania i utraty blasku. Super kabelki. Mam też cyfrówkę w wersji Diamond BNC. Tutaj zależy od elektroniki. Na moim obecnym dacu nie słychać specjalnie wpływu kabli cyfrowych.
 3. ciszyn11

  Snakeoil OS

  Chyba na razie nie pomogę. Chwilowo pożyczyłem malinę koledze, a ostatnio gram głównie moode audio
 4. Słuchałem kiedyś Naima XS2. Dla mnie był zbyt ofensywny. Wprawdzie nie porównywałem bezpośrednio, ale miałem Menuetto i on grał łagodniej, szczególnie podobała mi się jego prezentacja wysokich tonów. Co do basu, to nie pamiętam dokładnie, ale dociążenia nie brakowało.
 5. Tak. Początkowo grałem bezpośrednio z daca (ma regulację głośności). Później testowałem z 3 przedwzmacniacze i finalnie zostawiłem lampowe Cary Audio SLP98. Firmowego pre nie testowałem, bo cena jest przegięta (prawie 20 tys). Tucana grała bardzo dynamicznie, świetnie kontrolowała kolumny. Brakowało mi nieco dociążenia. Po porównaniu z Ecstasy (miałem oba koło roku), jednak dostrzegłem również różnicę w separacji. Ecstasy robi to naprawdę doskonale.
 6. Dzięki. Jestem ciekaw, jak Exogal Comet wypadłby w pomiarach. Gdzieś znalazłem, że stosunek sygnał/szum ma ponad 106 dB . Jeżeli chodzi o moje spostrzeżenia to: bardzo dobra separacja, przestrzenność, bez suchości, choć to w dużej mierze zależy też od wzmacniacza. Mój poprzedni (Leema Tucana 2) grał mniej rozdzielczo i jakby matowo na średnicy, natomiast z Dayensem Ecstasy IV jest bajka. Temat wzmacniacza mam definitywnie zamknięty po chyba 5 testowanych u siebie w ostatnich 2 latach. Mam wrażenie, że pozwolił rozwinąć skrzydła Exogalowi. Inne cechy Exogala to: gra podobnie z różnymi transportami. Porównywałem na nim 3 transporty CD i chyba 3 streamery. Tylko z Node2i zagrał wyraźnie gorzej. Na minus: apka na telefon sterująca dac się zwiesza od czasu do czasu , wyświetlacz jest mało czytelny i nie pokazuje próbkowania.
 7. Podobno Gato są dobre i obniżyli ceny ostatnio po zmianie dystrybutora
 8. Na co "osłuchowo" przekłada się parametr SINAD? Chętnie zobaczyłbym wyniki Exogala Comet Plus, ale chyba go nie testowali na audioscienecereview
 9. Panowie. Ktoś zna może AMR DP-777 SE? Można to używce kupić za 10-11 tys. Recenzja na 6 moons jest dosyć zachęcająca. Opinie na forach zagranicznych również. Podobno lepszy jest Terminator. Na minus brak DSD.
 10. Cena tego May jest na poziomie Terminatora zdaje się. Ciekawe jak się ma jeden do drugiego.
 11. W moode audio można skonfigurować tidala jako upnp i pózniej sterować nim zewn aplikacją. Wtedy odtwarzanie jest na malinie.
 12. Ja gram na M&B Audio: głośnikowe Aurora 2 i interkonekty Diamond. Dobierałem głównie do kolumn, żeby wygładzić wysokie tony. Mam też cyfrówkę do dac w wersji Diamond.
 13. No to jeszcze bardziej mnie ciekawi porównanie, bo Younga też brałem pod uwagę kiedyś
 14. U mnie syblianty wygładziła lekka adaptacja akustyczna i zmiana kabli głośnikowych z posrebrzanych na miedziane solid core. Jeżeli chodzi o interkonekty to mogę polecić M&B audio Diamond. Chyba nawet ktoś sprzedawał w klubie M&B audio.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.