Jump to content

ciszyn11

Użytkownicy
 • Content Count

  555
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

84 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1632 profile views
 1. Brendan Perry. Głos jak Frank Sinatra, ale zupełnie inne klimaty.
 2. U mnie głównym powodem ostrzenia górnych tonów była goła ściana za kolumnami. Natomiast pre lampowe rzeczywiście trochę pomogło na nieco twardą górę w DC10T.
 3. Dobra robota, fajnie to wygląda. Jaką masz wersję maliny/hata i zasilanie?
 4. A można tym przesyłać np audio z youtube do maliny? Właśnie kombinuję jak to zrobić, bez konieczności podpinania telefonu/tabletu kablami. Na obrazie mi nie zależy (tzn obraz z tabletu). Próbowałem przez chromecast audio i mirroring telefonu na niego, ale rozjeżdża się obraz z dzwiękiem
 5. Sorry za trywialne pytanie. Na czym polega airplay w praktyce?
 6. Pytanko. Jak te Dynaudio radzą sobie przy cichych odsłuchach?
 7. Wątek w sam raz dla mnie. Ostatnio szukam głównie wyciszenia. Mogę polecić Jan Garbarek, I Took Up The Runes Hania Rani, Esja soundtrack do filmu Drive
 8. Poszedłem tym samym tropem. Lepiej mieć dobrego daca bez pełnego MQA, niż słabego z pełnym MQA. Trzecią drogą jest kupno np Lumina D2, czyli all in one i wtedy będzie i MQA.
 9. Jeszcze kombinuję, jak tu zmusić moją malinę, żeby pracowała jak chromecast. Znalazłem apkę Raspicast i zainstalowałem oprogramowanie na malinie. Niestety na razie cisza w głośnikach. To chyba jest apka dedykowana do castowania na TV, a mi zależało na samym dźwięku. No nic, na razie podłączyłem telefon analogowo do wzmacniacza kabelkiem mini jack/2xRCA. Szału ni mia. Spróbuję jeszcze przez usb do daca.
 10. Miałem tego daca. Solidny, stonowany, neutralny barwowo. Dużo lepszy od irdaca, którego miałem wcześniej. Z perspektywy czasu, oceniam, że grał trochę wycofaną górą. Niewiele korzystałem z wzmacniacza słuchawkowego, w tym dacu był raczej na doczepkę. Spróbowałem kilka razy-bez szału, ale też nie mam dobrych słuchawek (Sony wh-1000mx2)
 11. ciszyn11

  Tidal master-quality

  Jest teraz amazon audio hd 90 dni za darmo. Można spróbować choć nie ma jeszcze integracji w playerach wiec zostaje testowanie z jakiegoś laptopa. Dziwne, przy subskrypcji z Polski zmienił mi na 30 dniowy darmowy okres. Zainstalowałem apkę na telefon. Działa to podobnie jak Tidal. Można castować na chromecast audio lub podłączyć telefon/tablet analogowo, tylko wtedy jesteśmy ograniczeni dac w telefonie, czyli dość słabo. Ewentualnie chyba podłączyć telefon po usb do daca. PC nie używam (gram z maliny).
 12. Bardzo ciekawy wybór. Z Twojego doświadczenia, co więcej wnosi: lepszy transport, czy dac? Ja właśnie dumam nad tematem. Gram na RPI 3b+/digione signature + Exogal Comet Plus. Zastanawiam się nad lepszym transportem, ale póki co po porównaniu z kilkoma streamerami z przedziału 6-8 tys uważam, że gra to porównywalnie. Nie obraziłbym się za odrobiny więcej gładkości i większej różnorodności w dolnych zakresach.
 13. Niestety przy przesyłaniu całości telefonu przez udostępnianie ekranu na chromecast audio obraz rozjeżdża się z dzwiękiem, tzn dźwięk ma opóznienie około 0,5s w stosunku do obrazu.
 14. Kupiłem od razu Signature. Porównywałem ją jeszcze ostatnio do Lumina U1 mini. Lumin grał cieplej, ale miałem wrażenie, że zaokrąglał i było jakby mniej selektywnie, za to miał lepszy bas. Signature grała nieco surowiej, ale były to nieduże różnice (nie tak jak po zmianie z Node na Signature). Z tym, że Lumin to 8 tys po rabatach, więc cena prawie x4...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.