Jump to content

ciszyn11

Użytkownicy
 • Content Count

  879
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

192 Dobry

About ciszyn11

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2835 profile views
 1. Fajny kawałek, fajna basistka i fajne kolumny w tle 🙂
 2. Są DC8ti w przyzwoitej cenie na allegro.
 3. kolejnym etapem będzie brak dźwięku, bo uleci zupełnie
 4. Widziałem, że szukasz monitorów. Nie myślałeś może o Tannoy? Konkretnie stare Eaton. Są też nowe z serii Legacy, ale ceny wysokie.
 5. 175/250W dla 8/4 ohm
 6. Lubię wzmacniacze zrównoważone, grające swobodnie, rozdzielczo, ale też z odpowiednim dociążeniem i głębią, bez cienia suchości. Takie które docenia się po dłuższym odsłuchu, lub po zmianie na inny, gdzie nagle robi się męcząco i natarczywie. Tak miałem przy porównaniu Tucany do Ecstasy IV. Przez jakiś czas miałem oba, ale nie miałem wątpliwości, który zostawić. To jest wprawdzie tylko końcówka mocy, do tego dosyć mizernie wyposażona (brak xlr, brak miękiego startu), ale idealnie się wpasowała w moje preferencje.
 7. Dzięki za opinie.U mnie nie ma problemu z modami i dudniącym basem. Pokój ma nieregularny kształt, do tego skosy wytłumione wełną 25cm. Mam wrażenie, że nawet wycinają mi ten bas, choć nie robiłem pomiarów. Stąd nie obraziłbym się na więcej wypełnienia. Devony póki co stoją na taboretach, ale zamówiłem metalowe niskie standy.
 8. Dzięki wielkie. Mnie ciekawi właśnie wpływ wielkości obudowy. Sam od jakiegoś czasu gram na Devonach, wcześniej miałem DC10T. Devony grają jeszcze bardziej przejrzyście i namacalnie, mam wrażenie że mniej koloryzują i lepiej oddają barwy instrumentów. W muzyce akustycznej, wokalistyce jest bajecznie. Natomiast w muzyce elektronicznej DC10t jednak lepiej się sprawdzały ze względu na lepsze dociążenie i lepszy bas. Zastanawiam się czy np Chevioty w większych obudowach nie byłyby lepsze w takich gatunkach.
 9. Serdeczna prośba o podzielenie się wrażeniami, najlepiej w klubie Tannoy. Dzięki
 10. No może być 🙂 Profilaktycznie na wirusa
 11. Może tak być jak Krzysieczek pisze. Monitory jednak grają zwiewniej od podłogówek. Może brakuje im dociążenia?
 12. Po średnich z Tannoy dużo kolumn wydaje się grać skompresowanym, mało obecnym dzwiękiem. Przynajmniej ja to tak odbieram. Dlatego po sprzedaży DC10t, znowu kupiłem Tannoye
 13. Pre lampowe z końcówką daje radę. Właśnie podłączyłem awaryjnie monitorki Tannoy xt6 i nawet z nimi jest całkiem dobrze.
 14. Polecam Exogala Comet, bardzo muzykalny dac. Ewentualnie może coś z R2R? Chyba niedawno ktoś sprzedawał Holo Spring w Krakowie. Ewentualnie jakiś Lumin all in one
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.