Jump to content

ciszyn11

Użytkownicy
 • Content Count

  1086
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

399 Bardzo dobry

About ciszyn11

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4250 profile views
 1. Podobne wrażenia po przejściu z Node 2i na digione signature. Miałeś może Node z modem zasilania i zewnętrznym zasilaczem liniowym?
 2. Szukam ofert głównie przez wyszukiwarkę hifishark. Jeżeli chodzi o sprzedawców, to np bardzo przyzwoite oferty na 2-3 letnie kolumny (Tannoy Legacy Cheviot ) miałem.ostatnio z [Hidden Content]. Swojego Daynsa kupiłem u oficialnego dealera w UK.
 3. tak, wiem. Chciałbym stworzyć playlistę z ulubionych utworów i wysłać link np znajomemu. Z tego co widzę, to można dodawać pojedyncze utwory do nowej playlisty i później dopiero wysłać komuś do niej link.
 4. kiepski stan. Takie conajwyżej za 2-3 tys można kupić, bo trzeba jeszcze wymienić zawieszenia i odnowić skrzynki. Zrobione można kupić za 5-6 tys. Za 10 tys można kupić Goldy w większych obudowach. Ostatnio słuchałem nowych Legacy Cheviot i moje Devony nie grają gorzej.
 5. Z tego co czytam, to Nuvista gra gęsto, po cieplejszej stronie. Nie wiem, czy z Luminem nie będzie już za dużo tego ciepła. Lumin nie ma też wejść cyfrowych do podłączenia innych urządzeń. Qutest może być dobrym kierunkiem, ale tutaj potrzebowałbyś jeszcze transportu
 6. Dodam, że z częściami do głośników HPD Tannoya nie ma najmniejszego problemu. Jest dużo firm specjalizujących się w ich odnawianiu. Seria Gold jest droższa i na tyle popularna, że oferty w dobrych cenach znikają momentalnie. Jeżeli chodzi o walory dźwiękowe, to grają magicznie. Są niezwykle naturalne, z świetną dynamiką i szczegółem, do tego nie marudzą i grają prawie każdy rodzaj muzyki. Sam jestem posiadaczem Devonów i szykuję się sprawienia im większych obudów. Byłem sceptyczny wobec kolumn vintage, ale dawno nie miałem tyle przyjemności ze słuchania muzyki co teraz.
 7. Wie ktoś może jak zrobić sobie własną playlistę z ulubionych utworów w Tidalu w wersji na tablet/telefon?
 8. U mnie malina z nakładką digione signature pogoniła Node 2i i gra nie gorzej od Lumina U1 mini. Chodzi płynnie, szybko, zero problemów. Wątek o malinie rzeczywiście przeraża , ale tam mnóstwo osób non stop porównuje i testuje nowe moduły i systemy. Ja zdecydowałem się na kupno gotowego playera opartego na malinie z zasilaniem w jednej obudowie
 9. Goldy to ciężko kupić w tej cenie raczej, nawet same głośniki chodzą w wyższych cenach.
 10. Pojawiły się jeszcze TD10 z serii Dimension na giełdzie
 11. Tannoy DC8T w przyzwoitej cenie, niedaleko od granicy [Hidden Content]
 12. Próbowałem, ale jakoś bardziej odpowiada mi mconnet z moode. Różnic dźwiękowych nie podejmuję się opisać 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.