Jump to content

ciszyn11

Użytkownicy
 • Content Count

  653
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

118 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1958 profile views
 1. Mam to samo, mam komunikat o niezgodności kraju rejestracji konta z krajem karty, nawet jak próbuję to robić przez Paypal czy kartą Revolut. Rejestrowałem się przez VPN w UK.
 2. U mnie też nie działa to na zasadzie castowania z apki Tidala, a jedynie przez udostępnienie (klikam trzy kropeczki obok płyty/playlisty/utworu i udostępniam do bubbleupnp). Zaleta, jak ktoś jest przyzwyczajony do oryginalnej aplikacji Tidala
 3. Tu jest już 23 strony. Wprawdzie, większość to kwestie techniczne, ale coś tam można poczytać [Hidden Content]
 4. Nie Ciebie jednego:) Ja myślę o Devonach. Jak tam próby z kablami? Ja ostatnio wpiąłem interkonekty MB Audio Diamond z powrotem do końcówki i mam wrażenie, że wygładziły mi wysokie tony.
 5. Ja porównywałem Menuetto bezpośrednio do Musicala m5si i ten drugi wypadł nijako przy Dayensie. Musical grał wycofaną górą, a Menuetto ładnie ją zaznaczał bez natarczywości.
 6. Ja mam RT AC 1200G+. Jest ok. Głupie pytanie: próbowałeś podłączyć malinę po kablu dla sprawdzenia?
 7. Ok. Mam już nową wersję moode. Możecie mi podpowiedzieć, co muszę zrobić, aby skonfigurować Tidala i pózniej zobaczyć moode w oryginalnej apce?
 8. robiłem. Jest up to date. Chyba nie obędzie się bez nowego obrazu i konfiguracji od zera.
 9. Dzięki. Mam wersję 5.3.1. Muszę chyba wypalić kartę z nową wersją Dzięki. Wygląda, że mam starą wersję moode.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.