Jump to content

ciszyn11

Użytkownicy
 • Content Count

  392
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1163 profile views
 1. ciszyn11

  Klub DAYENS

  Kontaktowałem się niedawno z Dayensem w innych sprawach i przy okazji o to pytałem. Mogą sprzedać bezpośrednio, ale musiałbyś się tam pofatygować osobiście, żeby odebrać. Nie wiem jak z wersją custom, bo tego mogą nie mieć od ręki. Nawet myślałem o takiej opcji przy okazji wyjazdów wakacyjnych lub przez znajomego, który jeździ do Serbii od czasu do czasu. Ja swoją końcówkę Excstasy IVse custom kupiłem od dealera w UK.
 2. Sorry za głupie pytanie: co z wyświetlaniem i sterowaniem. Potrzebujesz do tego monitor/TV i klawiaturę? Ja nie mam TV w pokoju i nie chcę mieć 🙂
 3. Czy to Dante wymaga do pracy komputera? Może to współpracować z zewnętrznym dac?
 4. Ja tam żadnych braków na basie z Signature nie odczuwam, ale może dlatego, że nie porównywałem z DCS Network Bridge, 🙂 . Podobnie wcześniej nie mogłem sobie wyobrazić, że coś może lepiej grać od Node 2i, ale posłuchałem Signature i zmieniłem zdanie. Czy granie Dante wymaga komputera? Jeśli tak, to dziękuję
 5. W jakiej konfiguracji miałeś malinę, że twierdzisz, że to grało miałkim basem?
 6. Miałem ten wzmacniacz z Tannoy xt8f i było zbyt jaskrawie na górze. Zgadzam się z opinią Uchatka powyżej. Raczej kolumny z dobrym dociążeniem.
 7. Dzięki. Cóż nie wygląda to zbyt prosto 🙂 Ja używam maliny z nakładką (hatem) DigiOne Signature jako transport do zewnętrznego dac po coaxialu, czyli nie używam w ogóle USB. Rozważam też Roona, bo tam też jest możliwość korekcji przez filtry DSP. W pierwszej kolejności muszę się jednak nauczyć robić pomiary i obsługiwać REW.
 8. Czy mógłbyś napisać więcej o tym Brutefir na malinę? Rozumiem, że najpierw trzeba wygenerować filtry w REW przy użyciu mikrofonu i laptopa i później wgrać jakoś na malinę? Jak to się ma np do systemu moode audio/volumio/snakeoil (takich w tej chwili używam).
 9. Zgadzam się w 100% co do Node vs Signature. U mnie też był efekt zdjęcia koca z kolumn. Różnica wyczuwalna natychmiastowo, na pierwszym utworze, bez wsłuchiwania się w niuanse. DCS Network Bridge niestety nie miałem okazji sprawdzić. Pytanie do kolegów: jaki dac był użyty do porównań?
 10. Swoją drogą super ta muza z pierwszego sezonu Stranger Things. Właśnie odsłuchuję z przyjemnością już któryś raz z kolei.
 11. ciszyn11

  Snakeoil OS

  Witam Od kilku dni testuję snakeoil zainstalowane na malinie. Gra to jako roonbridge (samego roona też testuję) i przez mpdpup (aplikacja mconnect). Porównuję z moode audio, którego używałem do tej pory. Jak na razie działa wszystko płynnie, natomiast jeżeli chodzi o jakość dźwięku, to nie widzę jakiejś dużej różnicy. Ktoś porównywał dźwiękowo moode do snakeoil?
 12. Nie znam się, ale kabelki i wygłuszenie w środku wyglądają całkiem solidnie.
 13. Udało mi sie wyciągnąć głośnik. Niestety wyskoczył mi z wsuwek zanim zdążyłem zrobić zdjęcie, żeby wiedzieć jak połączyć? Podejrzewam, że górne (zielony i żółty) do wysokotonowego, środkowe (brązowy i niebiesk) do średniotonowego, a żółto-zielony to masa. Pomoże ktoś?
 14. Ja to mam za sobą. Bardziej interesowałoby mnie porównanie digione signature do Auralica G1, czy innych w okolicy 10 tys Do testowania polecam składankę https://tidal.com/playlist/e390f841-522c-4c96-8d91-93b0b2baada8
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.