Jump to content

ciszyn11

Użytkownicy
 • Content Count

  266
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

867 profile views
 1. Node2i i słuchasz muzyki bez zawracania sobie sprawy błahostkami
 2. Próbowałem ostatnio wykupić Qobuza. Założylem konto przez vpn w uk. Niestety platnosci nie przyjmuje. Karta z niewlasciwego kraju. Próbowalem paypal, kartą walutową Aliora w GBP oraz Revolut i nic.
 3. Miałem to samo. Próba wyłudzenia haseł do Paypala
 4. ciszyn11

  Tannoy xt8f

  Bardzo dobre kolumny, obecnie atrakcyjnie wycenione. Grałem na nich z Marantz PM8005, Rega Elex R i musical fidelity m5si. Najlepiej grały z tym ostatnim. Marantz był mało wyrazisty, Rega za ostra do tych kolumn. Musical świetnie się wpasował. Podobno bardzo lubią się z wzmacniaczmi lampowymi
 5. Ale to pytanie do wpisu z 2012, czy do mnie?
 6. ciszyn11

  Tidal master-quality

  Racja. Ja polecę posłuchać Yello (Touch) na Tidalu. Dla mnie bajka.
 7. ciszyn11

  Tidal master-quality

  Chodziło mi o to, że w Tidalu dużo starszych płyt brzmi źle. To nie jest chyba wina transportu i systemu, ale jakości realizacji płyt w Tidalu. Zgadzasz się z tym?
 8. Tak, wiesz co mi chodzi po głowie 🙂 Chwilowo muszę odłożyć temat, ale myślę, ze wyjaśni się wkrótce
 9. Zdjąłem na razie ogłoszenie. Sytuacja jest dynamiczna. Ale wzmacniacza nie sprzedałem na razie
 10. ciszyn11

  Tidal master-quality

  Potwierdzam. U mnie Malina z DigiOne Signature do daca i Tidal potrafi dobrze zagrac. Oczywiscie nie wszystko. Duzo starszych plyt brzmi slabo. Ja zgrywam plyty do plikow EACiem i gram z dysku NAS.
 11. Sprzedam wzmacniacz Leema Tucana II w kolorze czarnym. Stan wzmacniacza oceniam na bardzo dobry. Link do ogłoszenia ze zdjęciami: https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-leema-tucana-ii-CID99-IDzZ05x.html
 12. Leema Tucana II, czarna. Polecam https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-leema-tucana-ii-CID99-IDzZ05x.html
 13. Tv już usunąłem, ale kocyk został na razie. Zamówiłem na próbę 2 dyfuzory 1D w to miejsce https://bluetone.pl/qrd-9n Zastanawiam się, czy nie dać czegoś na skos, ale nie bardzo mam na to pomysł..
 14. Sprawdz jeszcze, czy czasem wina nie leży w akustyce. Też miałem problem z ostrą górą i pomogło wstawienie absorberów za kolumny. Do tego zmienilem kable głośnikowe z srebrzonych na grube miedziane
 15. Miałem Node2i i w życiu nie powiedział bym, że gra ostro. Wręcz przeciwnie, był stonowany, bardzo przyjemny w długich odsłuchach. U mnie grafł z Gustard a20h. Bardzo dobry dac, używany znajdziesz ok 2,5 tys. Natomiast miałem okazje słuchac naima xs2 i ten wzmak byl dla mnie zbyt ofensywny. Dużo bardziej podchodził mi wtedy mój musical m5si. Naim grał bardzo otwartym, dużym dziwiękiem, ale dla mnie męczący na dłuższą metę. Ja mam dość jasno grające kolumny (Tannoy)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.