Jump to content

ciszyn11

Użytkownicy
 • Content Count

  1027
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

305 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3608 profile views
 1. Właściciel sprytnie umieścił nazwę firmy na zdjęciach, więc łatwo było skontaktować się bezpośrednio poza ebay:), cenę bardzo dobrą zrobił. Bałem się, że się nie zgrają z moim tranzystorem, bo Goldy wszyscy jednak łączą z lampą
 2. Gratulacje. Sam o nich myślałem., ale bałem się o synergię z moim wzmacniaczem. Rozumiem, że to te w obudowach Lancaster z Wielkopolski?
 3. Dodałem w moode ręcznie, niby odtwarza, ale brak dźwięku. Inne stacje działają. Ktoś coś doradzi?
 4. Ja zatrzymałem się na digione signature z porządnym zasilaniem i nie szukam dalej na razie. Jestem bardzo zadowolony zarówno pod kątem jakości dźwięku, jak i obsługi. Jeżeli miałbym zmieniać to tylko na coś all in one, żeby ograniczyć ilość pudełek i kabli
 5. stawiam na złącze antenowe w dekoderze
 6. Z wzmacniaczy z bardzo dobrym stosunkiem jakości/ceny mogę polecić Dayensa Menuetto. Chyba ktoś nawet sprzedaje używkę na allegro. Bardzo muzykalny wzmacniacz
 7. Kilka propozycji odemnie na sobotnie popołudnie: [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content]
 8. Ta płyta jest też super: [Hidden Content] Myślę, że z Unisonem S6, to będzie odlot
 9. A jakże. Miałemjeszcze izolację światłowodem TP linkami, ale odłączyłem i jakoś świat mi się nie zawalił 🙂 cieszę się muzyką
 10. Nie jestem pewien, czy takie zakłócenia mogą przenosić się po sieci LAN, która sama w sobie jest izolatorem. Ja mam Qnapa HS 251 połączonego dedykowanym kablem do switcha przy malinie. Switcha zasilam liniowo 🙂Szczerze, to nie wiem, czy to ma jakiekolwiek znaczenie.
 11. Można rozważyć kupno routera z możliwością podpięcia dysku twardego. Tylko nie wiem, czy wtedy będzie to działało jako serwer mediów. Niektórzy stawiają też serwery na dedykowanej malinie z podpiętym dyskiem twardym.
 12. Ja właśnie traktuję telefon jak pilot. Jedynie głośność reguluję pilotem od daca, bo ma bardzo dobrą regulację (bezstratną) i wolę nie sterować cyfrowo apkami. Dla mnie na pierwszym miejscu jest jakość dźwięku. Za 2 tys zł, można złożyć transport (malina+nakładka+podwójne zasilanie liniowe), który dorównuje dźwiękowo jakością transportom cyfrowym 4-5 krotnie droższym, a do tego nie ma ryzyka utraty wsparcia technicznego, wystarczy zmienić kartę z systemem, jak się coś wysypie, albo przestanie działać. Doszedłem do wniosku, że maksymalną korzyść uzyskam inwestując w dobrej jakości przetwornik c/a. Ta malinka nie grała gorzej od Jaysa CDT MK2, który nominalnie kosztuje prawie 10 tys w Polsce. Jak ją pierwszy raz podłączyłem po Node 2i był bardzo duży skok jakościowy, efekt zdjęcia koca z kolumn. To było dla mnie duże zaskoczenie, ile może wnieść zmiana transportu cyfrowego.
 13. Ja streamuje z apki mconnect, a nie natywnie na malince tzn malinka jest tylko renderem do którego kieruję stream, moode w wersji 6.4 chyba. Picorplayera testowałem, ale wróciłem do mconnect/moode, bo ta apka bardzo mi pasuje funkcjonalnie- bardziej niż oryginalna apka Tidala. Jest szybka, do tego widzi albumy w Masters, chociaż na tym specjalnie mi nie zależy, bo mój dac (Exogal Comet Plus) nie rozwija 2 warstwy MQA. Przedewszystkim widzi mixy proponowane przez Tidala pod moje preferencje muzyczne i artist radio, z czego często korzystam do wyszukiwania ciekawej muzyki. Widzi też biblioteki z okładkami na serwerze w sieci domowej (dysk NAS).
 14. Obecnie moode audio z apką mconnect. Bardzo dobry jest też snakeoil. Miałem też volumio i picoplayer. Porównywałem swój streamerek z luminem u1 mini i transportem CD Jaysa (wysoka półka) i grało to na podobnym poziomie. Dużo lepiej np od Node2i, którego miałem wcześniej. Nie miałem zwykłego digione wcześniej. System jak w moim profilu.
 15. Potwierdzam. Sam przesiadłem się na malinkę z nakładką digione signature i gra to wyśmienicie. Mnóstwo możliwości konfiguracji i systemów do wyboru. Co ważne brak ryzyka zaprzestania wsparcia aktualizacji oprogramowania, co często się zdarza w przypadku firmowych sieciowców. U mnie działa to jako transport cyfrowy do dac. Obsługuje Tidala, pliki z dysków sieciowych, radia internetowe, można też przesyłać dźwięk z youtube itd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.