Jump to content

Dune

Użytkownicy
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1338 profile views
 1. Miałem tylko tego C370 z Nadów więc nie wiem jak będzie z tym C352, testowałem Yamahę AX 900 to jasno grający wzmacniacz, ale nie ma tej równowagi i spójności co JVC więc nie bardzo mi podszedł, niedawno kupiłem też z ciekawości Grundiga Fine Arts A9000 gra analogowo ciepło przyjemnie, ale nie daje rady napędzić mocowo Usherów i ma miękki bas do sprawdzenia mam jeszcze może Sansui 911DG z jasno szczegółowo grających wzmacniaczy szukaj może też coś z Rotela z kupowaniem używek jest tyle dobrze, że można odsprzedać jak nie podejdzie później bez większej straty
 2. U mnie Tannoy R3 (większy model) grał z JVC AX-1100 jako źródło Arcam Rdac z Tomankiem było super, wzmacniacz gra bardzo naturalnie, a o jazgocie nie było mowy w moim przypadku z tymi kolumnami lepiej się sprawdził od NADa C370 czy Sansui AUX 701 lepsza rozdzielczość, góra pasma i bardziej kontrolowany bas, ogólnie ciepło grających wzmacniaczy nie radziłbym łączyć z tymi kolumnami. Tannoy R3 zmieniłem obecnie na Ushery V 604 grają z JVC.
 3. Może uda się jakoś dogadać co do wysyłki? R3 są do pomieszczeń 20m2 i koniecznie min 60cm od tylnej ściany, rock i cięższe brzmienia na tych kolumnach brzmią świetnie, ale nie tylko w ogóle to uniwersalne kolumny tylko potrzebują miejsca wokół siebie jak na razie to Ushery V-604 okazały się wyraźnie lepsze, ale też jaka różnica w cenie... jeszcze mam Dynaudio Excite X38 do sprawdzenia.
 4. Ile chcesz wydać? Tannoy Revolution R3 do metalu, rocka są świetne jest to starsza seria Tannoya znacznie lepsza od współczesnej lini, dociążony dźwięk, ładna barwa wykop i gładkie neutralne wysokie tony Denony są raczej jasne i przejrzyste więc się dobrze zgrają.
 5. To jest już zaawansowana konstrukcja wygląda jak jakiś hiend wśród Daców, myślę że to byłaby już przesada łączyć z tym co mam u siebie choć poprawa byłaby pewnie znaczna ;-) poza tym kupienie tego na rynku wtórnym u nas pewnie graniczyłoby z cudem, jestem obecnie przed wyborem kolumn raczej na dniach wjadą osłuchane Ushery V-604 ale mam do sprawdzenia jeszcze Dynaudio Excite X34 ponoć są to rewelacyjne kolumny do 20m2.
 6. Mógłbyś coś napisać o swoich doświadczeniach z Rdac? szczerze powiedziawszy mi jego gładki nieco ocieplony charakter brzmienia pasuje mój wzmacniacz gra przejrzyście neutralnie ale raczej po jaśniejszej stronie jvc ax-1100 podobnie gra np. krell kav-300i, copland itd znasz może jakieś Dacki o podobnej sygnaturze dźwiękowej jak Rdac tylko lepsze pod względem rozdzielczości, czytelność sceny itd?
 7. Tak, dźwięk staje się bardziej dociążony lepiej wypełniony, a na tym mi zależy same detale przestrzeń jest raczej na tym samym poziomie co z fabrycznym zasilaczem.
 8. Jest sens dokupić coś lepszego do Arcama Rdac mk1 mam obecnie Tomanka mogę mieć używkę Teddy Pardo warto?
 9. Proszę bardzo R3 w bardzo okazyjnej cenie brać póki są ;-) nowe 3600zł kosztowały i grają bardzo dobrze z szybkim rozdzielczym jasnym wzmacniaczem, polecam te kolumny na dobry początek zabawy z audio. https://allegro.pl/oferta/tannoy-revolution-3-8404215114
 10. Okazja za te pieniądze polecam do szybkiego rozdzielczego wzmacniacza. https://allegro.pl/oferta/tannoy-revolution-3-8404215114
 11. Właśnie się sprzedał świetny wzmacniacz poniżej tys przyznać się kto go zgarnął? już miałem go kupować :-) osobiście mam jvc ax-1100 polecam jest lepszy od Nada C370 robiłem porównanie. https://allegro.pl/oferta/jvc-ax-z-911-znakomity-8462410272
 12. Nie wiem nie znam wysokich Sansui ale ta 701 grała na poziomie wzmacniacza Hitachi ha-007 za którego zapłaciłem 400zł także... Coś tam mam solid core na głośnikowe i wireworld luna 7 na ic wystarczy, kolejne 1000zł wolę dołożyć do lepszych kolumn ;-)
 13. Miałem ten wzmacniacz po podłączeniu grało jakby kocem na wysokotonówkę zarzucił raczej nie polecam, a już na pewno nie za taką kwotę może z 600zł do bardzo jasnych kolumn. https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-sansui-au-x701-8407457106
 14. Moim zdaniem okazja za niewielkie pieniążki super kolumny i mają fornir, nowe kosztowały 3,6tys. https://allegro.pl/oferta/tannoy-revolution-3-8404215114
 15. Można zrozumieć, że ceny mogą wzrosnąć przez te parę lat wiadomo wszystko drożeje, ale żeby kilkakrotnie :-( i z tego co widzę tylko niektóre modele tak idą do góry są wzmacniacze których ceny raczej stoją w miejscu od dawna, ten Accuphase z linku w dodatku jest wystawiony na olx gdzie nie ma prowizji od sprzedaży... całe szczeście jest wybór za te 6500zł można przebierać na rynku wtórnym tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.