Jump to content

Dune

Użytkownicy
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2537 profile views
 1. Może coś z Wireworld? ja używam Luna 7 rewelacja za te pieniądze, kabel jest jasny i ma super detaliczność na górze, mając taki budżet można pójść w wyższe modele choć wiele osób twierdzi, że nie zawsze droższy kabel sprawdza się lepiej od tego tańszego.
 2. Jedyną przeszkodą może być wiek kolumny pochodzą z 1997r i nie są to głośniki do ostrego grania jak każde Ruark (te mniejsze modele) mimo to jak ktoś ma niewielki pokój i chce mieć podłogówki to na pewno warto by było posłuchać i samemu ocenić.
 3. Nie mówiąc o wyglądzie takie Pylon Pearl 25 wygląda jak najtańszy badziew z marketu za 500zł na tle tych Ruark...
 4. Te też wydają się ciekawe [Hidden Content]
 5. Jak oceniasz Tannoy R3?
 6. No właśnie widzę 84dB skuteczności i w dodatku trójdrożne.
 7. Ja też kupowałem od niego Gale 4040, Tannoy R3 zero problemów, gdybym nie kupił Usherów to pewnie takie Sonusy od razu na liście do posłuchania.
 8. Niezłe, ale bym posłuchał :-) za połowę ceny sklepowej. [Hidden Content]
 9. Dune

  Grundig Fine Arts A9009

  Mam pytanie czy te żarówki będą odpowiednie dla A9009? Pozdrawiam [Hidden Content],17136.html
 10. Panowie skąd kupujecie żaróweczki od podświetlenia frontu i gałki do A9000/ 9009??
 11. Na olx wcale nie ma taniej jak na allegro, czasem jest wręcz odwrotnie i to pomimo prowizji na allegro od sprzedaży.
 12. Dune

  Grundig Fine Arts A9009

  Znalazłem test z 1991r w magazynie Stereoplay tego Grundiga A9009 i piszą tam, że jest STK 3152iii w starszym A9000 był fabrycznie STK 3102 ver.IV
 13. Dune

  Grundig Fine Arts A9009

  To sporo masz.. odezwę się na pewno, a tak na marginesie jak poznać uszkodzone trafo? trochę go słychać w tym A9009 choć może to nic nie znaczy? no i kwestia tranzystorów czy te modele toshiby są obecnie w ogóle do zdobycia w razie jakby coś padło ?
 14. Dune

  Grundig Fine Arts A9009

  Kolega "fanatyk muzyki" chciałby coś dodać czy coś? bo tak do końca nie rozumiem tych uśmieszków :-) no chyba że wyśmiewasz moją wiedzę o elektronice to by w sumie pasowało hehe
 15. Dune

  Grundig Fine Arts A9009

  Serio aż tyle tego masz? raczej nie oddam do pierwszego lepszego serwisu żeby ktoś jeszcze pogorszył sprawę, może sprzęt jest do uratowania, raczej z niego nie zrezygnuję ciężko to w ogóle kupić jak się już pojawi to jedna sztuka na rok albo dwa. Możesz mnie od razu zapisać jak tylko będziesz miał wolny termin.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.