Jump to content

Emil_71082

Użytkownicy
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

308 profile views
  1. Najpierw może odsłuchaj jak możesz, a później to już sobie znajdziesz kogoś znajomego w UK lub może jakąś firmę robiącą zakupy i przesyłającą do PL. Sama przesyłka powinna być między 100-150pln. Widać, że chcą wyprzedać ten sprzęt bo już jakieś 6 miesięcy temu też była ta promocja, a myślę że za tą kwotę warto.
  2. Witam. Chciałem tylko dodać info o Cyrus Lyric (three) wspomnianym wcześniej w tym wątku. Na ceneo 14kPLN, w UK w Richer Sounds £1200. Będzie gęsty bas i usłyszysz trójkąt, pozorne źródła z możliwością lokalizacji do centymetrów, dobra separacja i tzw. czarne tło - nie będę się rozpisywac, ale warte uwagi. Pozdro
  3. Dziękuję za odpowiedzi, sugestie i propozycję. Napewno akustyka zrobiła swoje trochę, o kablach zapomniałem, do kolumn - mam QED Silver XT Pytanie do Q21, a ewentualnie jakich kolumn ( w bieli) można by szukać do tego Cyrusa? w podobnym do XT6F przedziale cenowym? Vincent SV227mk - wydaje się słuszną drogą - nie mam tyle miejsca we wnęce żeby go zmieścić - nawet jakbym go "wcisnął" to sprzęt musi mieć czym oddychać - Cyrus był dla mnie najlepszym kompromisem i teraz płacę cenę tego - nie ukrywam sprzęt mi się podoba jak gra.
  4. Witam Kupiłem Cyrusa Lyric three Stealth do moich Tannoy XT6F. Odsłuchiwałem go wcześniej z poprzednimi tannoyami z tej serii DC6t i wszystko było git, cały zakres minsię podobał. Nadażyła mi się okazja kupić tego Cyrusa i już niskie tony nie są tak satysfakcjonujące, tzn. bas jest zwarty ale o wiele cichszy niż w moim poprzednim Nad C320 - wiem że to inna klasa sprzętu. Nie mam uprzedzeńnco do klasy D. Rozważałem jeszcze Muzishare x7 - lampowiec z Chin, którego nie mam możliwości posłuchać Oraz zwykły tranzystor Iotavx Sa3 + Pa3. Mam jeszcze czas na oddanie tego Cyrusa.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.