Jump to content

Riczi75

Użytkownicy
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

805 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

645 profile views
 1. Riczi75

  Polityka

  Dla osób twojego pokroju nie muszę być Polakiem . Ty z kolei nie musisz być uważany za Polaka przez pozostałą 10mlnową część społeczeństwa . Dziwi mnie uzurpowanie sobie prawa o określaniu co jest polskie i narodowe przez takich jak ty .
 2. Riczi75

  Polityka

  w cudzych rekach ch*j zawsze grubszy . w waszych rękach widać dzierżycie rekordzistę świata . Taki jest PiS i jego wyborcy z maleńkiej przeagi robicie wynik na pozipmie 90%Duda a reszta pozostałe dziesięć . Kompleksik macie panie kolego . Pamietaj co drugi obywatel to opozycja dla PiS
 3. Riczi75

  Polityka

  Nie jestem po stronie tej jedno procentowej większości . Ten prezydent nie jest moim prezydentem tylko twoim. jestem w opozycji do złych wyborów narodu ....... i za nie , nie biorę pdpowiedzialności i się z nimi nie utożsamiam .
 4. Riczi75

  Polityka

  Wystarczy poczytać wyborców zgubnego Andrzeja .
 5. Riczi75

  Polityka

  ja nie ale ty tak skoro głosowałeś na PiS i na tym zakończmy . 😁
 6. Riczi75

  Polityka

  No to napisałem. Mamy u władzy zadłużajacych nas na potęgę i mieliśmy . Dlatego potrzebna była zmiana . Ale naród głupi jest i basta .
 7. Riczi75

  Polityka

  Poprzednim zawdzięczamy 40mld dolarów długu i ZUS . Naszemu pokoleniu , przyszłe będa zawdzieczać drugą Grecję i ZUS do kwadratu o ile Polska bedzie jeszcze istniała . Serwus Fashi .
 8. Riczi75

  Polityka

  Zgadzam się ze słowami Janusza Gajosa, że PiS okrada Polaków. Korupcyjno-nepotyckie praktyki narastają z dnia na dzień, mieliśmy przykład przy okazji pandemii czy wyborów prezydenckich. Przekroczyło to wszystkie normy . Naiwne Pisioki 👍 Czy niechęć do okradania młodych pokoleń to nie jest propozycja . Tacy egoiści jak ty powinni odpowiedzieć za obciążanie przyszłych pokoleń . Może się zdarzyć że jeszcze za twojego życia będziesz nędzażem . Totalny baranizm jest u władzy i 51%nieudaczników powinno w przyszłości odpowiedzieć za totalny rozpierdol jaki zostanie po was 😁
 9. Np. to i do tego tax free 👍. [Hidden Content] Lub model demonstracyjny [Hidden Content]
 10. Riczi75

  Polityka

  Sielanką i spokojem . Rodzina najwazniejsza .
 11. Riczi75

  Polityka

  Fakt . Nie żyłem polskim gównem przez chwilę . I bylem szczęśliwszy . Miałem okazje wczoraj posłuchać 74 letniego wyborcę PiS , mojego sąsiada . O matko , ten kraj idzie w niwecz z taką swiadomością ludzi .
 12. Riczi75

  Polityka

  Ale to wy stawiacie się w pozycji pokrzywdzonej i gardzonej części społeczeństwa . Typowa hipokryzja PiS . Oplówać wszystkich i oskarżać o współprace z Niemcami a to Ruskimi a to Zydami a to ogólnie Unią Europejską przeciw Polsce . Zapominacie obłudnicy że wyciągacie z Unii więcej niż wpłacamy do jej budżetu a PiS wchodzi w układy nie do końca czyste . Pewnie PIS współpracuje z wszystkimi zawartymi wyżej opcjami i sprzedaje Polske Ameryce tak zupełnie przy okazji .
 13. Riczi75

  Polityka

  I cos udowodnił ? Że podział był zawsze . Ci co jawnie pracowali dla PZPR i ci którzy współpracowali z partią . Wydaje ci się ze coś wiesz choć 🤔.... . Bredzisz chcąc pokazać sie jako wszystko wiedzący .
 14. Riczi75

  Polityka

  Ale pis jest u władzy i on kreuje stosunki społeczne . Pseudo opozycja poszczekiwała ale była nie słyszalna . Jak widać władza czasem mądrze , przewarznie jednak na wyrost , stawia się okoniem i szuka wrogów . Dopiero przed wyborami zauważyłem że istnieje coś co nazywało sie PO
 15. Riczi75

  Polityka

  Do żadnego apogeum się nie zbliża . Będżie ładnie utrzymywany na obecnym poziomie bo tylko tak można zawładnąć nad motłochem . Napędzić jednych na drugich . Przemoc to już porażka władzy . Taktyk wszech czasów nie pozwoli na to 😉 Podział był od zawsze lecz jawna nienawiść pojawiła się w cìągu ostatnich pięciu lat . W dużej mierze odpowiada za nią tvp oraz pis choć druga strona się nie przyzna to takie są fakty .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.