Jump to content

Riczi75

Użytkownicy
 • Content Count

  373
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Riczi75 last won the day on November 5

Riczi75 had the most liked content!

Community Reputation

1493 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1082 profile views
 1. Czyżby kolega zazdrościł komuś przedsiębiorczości ? Dla jednych to jest spełnienie audiofilskich marzeń a dla innych towar . W Polsce jak kto przedsiębiorczy to znaczy chwast . Tymbardziej źe kolega który sprzedał za 1700 zł nie ma z tym problemu . Zastanawiam się kto jest tak na prawdę przedstawicielem tych plew😞
 2. Tylko kto w stół uderzył 😉
 3. Mam kilka rzeczy na stanie . Jest w czym wybrać . Raczej średnia półka ale klocki raczej dobre i kolumny również . Teraz najsłabszym ogniwem jest streamer . Mam Bluesounda i jest dobry ale chciałbym coś lepszego .
 4. Zacząłem myśleć o zmianie streamera . I o dziwo wiele dobrych streamingowych setów opiera się o SOtMa . Są chwalone. Może być S/PDIF może być USB . Bryston BDA-2 ma na wyposażeniu te wejscia . Chyba chłopaki z Hegla to przez weekend testowali . Warto rozważyć bo chwalili .
 5. Ona ma znaczenie . Ale żona Ci tego nie powie 😉 , bo litościwa .
 6. A lepiej lub w porównywalnej jakości ?
 7. Kabel , kablowi nierówny . O tym właśnie pisaliśmy . Dobre stare klocki trzymają cenę lub cena rośnie .
 8. Ja też nie jestem elektronikiem ale mam słuch . Jeżeli po podpięciu kabla zmiany są słyszalne i na plus to wystarczy .
 9. Kabel ciężki więc podłożyłem pod niego podpórki aby ograniczyć możliwość uszkodzenia gniazda we wzmaku . Tobie to nie grozi . Zostaniesz tam gdzie jesteś . Dobrze abyś choć jedną rzecz wypróbował na której temat zabierasz zdanie . Gddzie zaopatruje się w półprodukty to jego sprawa . Ważne że gotowe kable robią znakomitą robotę w zasilaniu wzmaków .
 10. Jakbym wiedział co napiszesz . Tak , poważnie . Podobnie jak kolego Roxi mam dwa takie kable . również poznałem osobiście producenta . Co do kabli . Mają zdecydowane znaczenie w jakości dźwięku . Niestety nie wszystkie sprzęty na nie zareagują. Nie wszystkie potrzebują dużo prądu. Te kable samew sobie są filtrem i podpina się je do listew bez filtrów lub bezpośrednio w ścianę . I jest miodzio jak mówi producent.
 11. Trochę może podkoloryzował . Ale owszem miedz a konkretnie cienkie linki pochodzą z transormatorów z USA tak prawi Pan Edmund . Niemniej zaplata gotowe kabliska ręcznie z cienkich jak włos przewodów . Dzieki tym kablom sprzęt potrafi zagrać lepiej , ciekawiej niż chociażby zasilony poprzez Acrolink 7N czy kabel Wile 5.2 który też jest bardzo dobry .
 12. Kable rewelacyjne . 👍
 13. Dla wszystkich Sansuiofobów [Hidden Content] Malina😉 [Hidden Content]
 14. Za sto lat to dopiero będzie cena . Fju fju.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.