Jump to content

Riczi75

Użytkownicy
 • Content Count

  422
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Riczi75 last won the day on January 18

Riczi75 had the most liked content!

Community Reputation

1778 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1478 profile views
 1. Powinieneś ją jeść kilka razy dziennie , byłby z niej poźytek . Mniej byś się udzielał . To źe masz odjazd znaczy że pozim Wit C masz wysoki a zarazem że stanów zapalnych w organiźmie nie wiele panie chemik .
 2. To bardzo przykre co piszesz . Dlaczego miał niewielkie szanse ? Rozwiń to stwierdzenie , proszę . Teraz trzeba patrzeć na Cira on jest testerem więc jak mu zaczną rosnąć rogi toooo ?😉 Szkoda chłopaka
 3. Które są zaczynem do zmian nowotworowych Ale Ty jesteś największym leniem i płaskoziemcą . Za swoją partią się nie stawisz bo jest ci wyraźnie wstyd . Na Polityce byłem więc 😉?
 4. Malutki jesteś w swej niewiedzy . Coś ci się wydaje ale doświafczenia 0. Znawca wikipediowy . Daleka droga przed tobą , jak i przed twoją nędzną partyjką Qu..a następny leń. Zadbaj o siebie a w okresie długofalowym źadne covidy ci nie będą groźne . Na pewno sok z buraka 😉 nie da rady jak zachorujesz na covid ale moźesz się miedzy innymi nim wspomagać aby budować odporność na przyszłość .
 5. I co z tego ? Nic kolego Jarku , widać tylko źe jeszcze daleka droga przed tobą .
 6. Ja juź po długoletnich testach a ty dalej w Wikipedii siedzisz .
 7. Ty od zarania przejawiasz bezmyślność . Czym ty się szczycisz ? Ale teraz jest . Poczytaj ty bo u.a wiesz .
 8. Olejek z oregano czyni więcej cudów a chloryn sodu uzdrawia bez źadnego ale 💪. Soda oczyszczona i woda utleniona teź robi robotę . Mniej drobnoustrojów w nas powoduje dłuższe życie . Na pewno bardziej komfortowe Lepiej coś czytać niź nic .
 9. Gdybyś myślał o sobie wcześniej sok z buraka nie byłby bez sensu . Trzeba się suplementować i dbać o siebie 👍
 10. Daleko ci do zrozuminia racjonalnego podejścia tychże do polityki obecnie uprawianej . Nie będę podpytywał o sympatie polityczne bo jesteś bardzo łatwy do rozczytania . Jesteś i bardzo nieudolnie sterasz się to ukryć . Pachnie mi Cirem
 11. Duźo pisania i mało treści a słoma się ciągnie . Twoje dzieci w czwartym już pokoleniu również nie zmienią pochodzenia . To miał na myśli Dottore. Nie mylił się , bądź ten którego myśl podebrał się nie mylił
 12. Nie ma znaczenia kto , ważne źe trafnie to ujął
 13. No i dobitny przykład słomianego ćwoka się ujawnił.
 14. Ostatnio Dottore trafnie ocenił że cham zostanie chamem i trzecie pokolenie i szkoły tego nie zmienią . Także ci którzy na forum udają wielkich uczonych to najczęściej zwykłe wsioki z wystającą słomą z butów , ale po szkołach 😉 .
 15. Komfort źycia się poprawił . Wszyscy juź po szczepieniu zapewne .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.