Jump to content

seba3002

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

80 profile views
 1. Bardzo fajne i rzeczowe porównanie. Czyli jednak ten denon to nie wykastrowany x1500 🙂.
 2. Nie wiem skąd kolega czerpie takie wiadomości, ale przyzwoity wzmacniacz najczęściej posiada przyzwoity przedwzmacniacz gramofonowy. A jeśli nie masz pokaźnej kolekcji winyli to nie bardzo wiem po co Ci ten wydatek 🙂. Skoro chcesz iść w pliki moim zdaniem wzmak plus przyzwoity dać plus komp w zupełności wystarcza.
 3. A ja po przeczytaniu całego wątku nie potrafię zrozumieć czemu kolega tak uparł się na amplituner 🙂 . Rozumiem, że może Kolega ma sentyment do starszego sprzętu, ale do podłączenia zarówno CD jak i gramofonu wystarczy klasyczny wzmak. Skoro Kolega myśli o DACu to wystarczy wzmak bez wejść cyfrowych.
 4. Nie leprzy a lepszy. To tak tylko na marginesie. Pozdrawiam.
 5. Nie bardzo rozumiem po co te słowne przepychanki. Oczywistym jest, że dla jednej grupy amplitunery stereo to coś co nie powinno w ogóle istnieć a dla innych to uniwersalny sprzęt, który w jednym opakowaniu daje masę możliwości. Nie każdy potrzebuje systemów dzielnych, tak jak nie każdy potrzebuje Forda Mustanga, żeby przemiscic się z punktu a do punktu b. Dla jednych słuchanie muzyki to rytuał dla innych po prostu zabawa. I nie zabierajmy żadnej grupie prawa do posiadania swojej racji. Ja dążył bym w tym wątku do ustalenia czy omawiany denon wart jest swojej ceny czy nie.
 6. Skoro przeprowadzasz tak prosty podział na "lepsze i gorsze" to proponuję w ogóle zrezygnować z amplitunera stereo i szukać wzmacniacza, gdyż "większość" twierdzi, że grają one lepiej niż amplitunery 🙂.
 7. Ale przecież denon i Yamaha to zupełnie inne granie 🙂. Ja rozumiem, że każdy chce wiedzieć czy sprzęt jest wart swojej ceny, ale z drugiej strony trudno wymagać odpowiedzi na to pytanie od branży, która żyje że sprzedaży tego sprzętu.
 8. Rozumiem. Ale czy wzmacniacze z funkcjami sieciowymi też mają gorszy dźwięk od wzmacniaczy nieposiadajacych tej funkcji? Skąd bierze się ta słabsza jakość w dźwięku w amplitunerach stereo?
 9. A można wiedzieć po co kupowałes 5 kolumn skoro chcesz słuchać wyłącznie muzyki?
 10. A dlaczego każdy ampli to lipa? Jakie konkretnie parametry za tym przemawiają?
 11. seba3002

  Wasze ustroje.

  Mój "system"
 12. A mnie zastanawia czemu autor nie ma miejsca na nic większego skoro do tej pory użytkował ampa AV, który najmniejszy nie jest 🤔. Ja rozwazylbym jeszcze Yamahe RN 602. Ale to tylko taka moja sugestia.
 13. Wypożycz, przetestuj i sam przekonaj się czy warto. A czemu akurat to maleństwo a nie klasyczny amplituner stereo (o ile zależy Ci na właściwościach sieciowych)? A to, że tak niski model amplitunera AV nie wystarcza Ci do muzyki to raczej oczywista oczywistość :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.