Jump to content

seba3002

Użytkownicy
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

129 profile views
 1. Napisz koniecznie jak Ci ten set gra. Pozdrawiam.
 2. Tyle, że wtedy z 4000 zrobi się 6000 .
 3. Ale za około 3000 zł nie kupisz PM8005 nie wspominając już o streamerze do tego. Jeżeli nie potrzebujesz kina domowego to sprzedaj ten amplituner i kolumnę centralna a za te kasę kup jakiś przyzwoity wzmacniacz z wbudowanym DACiem bądź wzmacniacz bez daca a przetwornik osobno, plus Chromecasta i masz sprawę załatwiona. U mnie z dali zensor 5 gra Cyrus one i jest to moim zdaniem świetne połączenie. Pozdrawiam.
 4. To może nad 326bee, na allegro powinieneś wyrwać za około 1000 PLN.
 5. Co znaczy to W. 🙂? W sensie mocy?
 6. A ja chciałbym wrócić do pytania czy ten amplituner różni się dźwiękowo od swojego wielokanalowego brata avr 1500h?
 7. A ja zamiast tego zaproponuje Cyrusa One. Widziałem gdzieś używek za 2200. Do tego jakiś niedrogi daczek plus odtwarzacz strumieniowy plus dali zensor 7 i masz bardzo przyjemnie grający zestaw z fajnym basem.
 8. Witam i ja z moim skromnym zestawem 🙂
 9. seba3002

  Wasze ustroje.

  Mogę prosić o rozwinięcie tego zdania 🙂? Przypomniało mi się, że na tym bądź podobnym temu forum, jakiś jegomość przekonywał, że jeśli żona nie zgadza się na zmiany w "umeblowanie" to w pierwszej kolejności należy zmienić żonę. Mam wrażenie, że osoby piszące w podobnym tonie są bądź starymi capami bez kobiety bądź też ich żony zamiast mózgu maja sznurek łączący uszy. Pozdrawiam.
 10. Jakie kable? Mam połączony amp ze wzmacniaczem i CDeka ze wzmacniaczem i jedyne co muszę zrobić to zmienić na wzmacniaczu lub pilocie od wzmacniacza źródło dźwięku. Cała filozofia. Żadnego przepinania kabli.
 11. Jakie kręcenie potencjometrem? Jeżeli wzmacniacz ma wejście Main in, działa w kinie jako końcówka mocy i głośnościa sterujesz z poziomu amplitunera. Po przelaczeniu na inne źródła we wzmacniacz, sterujesz właśnie w nim głośnościa.
 12. Ale przecież amplituner nie musi wcale być tutaj przedwzmacniaczem. W kinie gra jako końcówka mocy dla frontów a w stereo podpina do wzmacniacza pozostałe klocki. I chyba nie ma tu żadnego problemu.
 13. A nie możesz podjechać choćby do top hi fi i posłuchać tam tego pionka z różnymi kolumnami - w tym tych elaców?
 14. W takim razie najlepiej poszukać wzmacniacza z wejściem direct in/bypass czy jak tam jeszcze producenci je nazywają. Chodzi o wzmak, który ma wejście bezpośrednio na końcówkę mocy. Z tańszych modeli ma to wejście pioneer a 40ae (nazywa się w nim p. Amp direct). Model ten ma też dac, więc kolejny klocek z głowy. W cenie poniżej 2000 PLN masz też atolla in 30 ale tu musiałbyś dokupić zewnętrzny dac. Możesz też oczywiście podłączyć amp AV pod wzmak bez dedykowanego wejścia, ale to wiąże się z zabawą podczas przełączania źródeł. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.