Jump to content

seba3002

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

56 profile views
 1. A mnie zastanawia czemu autor nie ma miejsca na nic większego skoro do tej pory użytkował ampa AV, który najmniejszy nie jest 🤔. Ja rozwazylbym jeszcze Yamahe RN 602. Ale to tylko taka moja sugestia.
 2. Wypożycz, przetestuj i sam przekonaj się czy warto. A czemu akurat to maleństwo a nie klasyczny amplituner stereo (o ile zależy Ci na właściwościach sieciowych)? A to, że tak niski model amplitunera AV nie wystarcza Ci do muzyki to raczej oczywista oczywistość :).
 3. A do czego ma służyć ten amplituner? Kino? Muzyka? Jakieś proporcje? Co ma z nim grać? W jakiej wielkości pokoju?
 4. Ale przecież jeśli masz CD czy jakies inne źródło podłączasz je bezpośrednio pod wzmacniacz a sam amp pod wejscie main in. Tym sposobem poprawiasz sobie i odbiór stereo i dynamikę frontów w kinie domowym, mimo tego, że pre ampy w amplitunerach nie są najwyższych lotów. I nie potrzeba żadnego selektora.
 5. Za w miarę niewielkie pieniądze można dokupić wzmacniacz pioneera a40ae, który posiada wejscie P.amp direrect. i Myślę - chociaż nie znam tego wzmacniacza - że poprawa w stereo będzie od razu zauważalna. Jest też jakiś niski model atolla posiadający wejscie bypass. Kiedyś tez na alledrogo widziałem wzmacniacz marantza pm 7004 za chyba cos około 1000zł, który też posiada odpowiednie wejscie na koncówkę mocy. Pozdrawiam
 6. Przede wszystkim to chyba pomyliłeś działy. Piszesz tutaj o wzmacniaczu stereo i 2 kolumnach, które z kinem domowym niewiele mają wspólnego. Może na początek określa do czego zamierzasz. Do kina domowego czy do systemu stereo. Pozdrawiam.
 7. Chcesz przyzwoite stereo to idź we wzmacniacz stereo. Nawet bardzo dobry AMP AV nie zagra tak jak dużo tańszy wzmacniacz.
 8. Zmieniło się coś w ciągu ostatnich dwóch tygodni :)?
 9. A nie dałoby się zmienić tej szafy i kanapy miejscami ? Bo o ile mieszkasz sam i na czas oglądania/słuchania siadasz na przeciwko swojego zestawu to jeśli ogląda więcej osób to raczej średnio im się ogląda z takiego kąta.
 10. Kanapę masz ustawioną z prawej strony telewizora i kolumn ? Jeżeli dobrze to widzę to raczej szafa ma najlepsze miejsce odsłuchowe w Twoim pokoju.
 11. Ale jaki jest Twój problem ? Amplituner nie wypuszcza takiego sygnału jaki podaje zródło czy o co konkretnie chodzi :) ? Miałem ten model przez rok i nie miałem takich problemów. Nie znam co prawda netflixa ale z każdego innego źródła szedł taki sygnał jaki mial iść :).
 12. Dodaję i ja. Telewizor - Panasonic ST60 Odtwarzacz - mede8er 600x3d Amplituner - marantz NR 1509 CD - marantz CD 5005 GRY - X Box one s Głośniki - dali zensor 5 + sub taga harmony
 13. Układ to jak na razie 3.1 :). W planach mam zakup dali fazon mikro, ale na razie spłaca się to co stoi obok i pod TV. No i jest jeszcze problem akceptacji drugiej połówki. Jeśli chodzi o zadowolenie - jestem bardzo zadowolony gdyż przez wiele lat "jechałem" na jakimś plastikowym kinie SONY. Tutaj zarówno film (razem z synem oglądamy dużo marvela i DC) jak i muzyka dają dużą frajdę. Wracając jeszcze do tematu satelitek - pokój jest naprawdę mały (około 14m2), od TV siedzę około 2m30cm więc jakos satelitek strasznie mi nie brakuje. Ale w przyszłości ich nie wykluczam.
 14. To nie wzmacniacz :). To aplituner nr1509 + odtwarzacz CD 5005. Pozostałe klocki to mede8er 600x3d. I Xbox one s (chyba - to dziecka zabawka). Głosniki frontowe - dali zensor 5 + vokal i sub taga harmony. Dla mnie gra to ok - chociaż wiem, ze dla wielu to raczej takie skromne minimum.
 15. Witam na forum i dodaje zdjęcie mojego skromnego zestawu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.