Jump to content

Daniel1969

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Brak rowków na grzbiecie i skręcana takimi śrubkami Nie to nie kaseta demo.
 2. Taka ciekawostka - brak rowków na grzbiecie kasety
 3. Witam mam pytanie - czy brak filcowej poduszeczki czyszczącej, dociskowe-? w kasecie może powodować że taśma się nie kręci? Przewija w deku bez oporu, ręcznie (ołówek) kręci ale w magnetofonie nie ciągnie. Kaseta klejona ale chciałbym ją reanimować.
 4. Podróbka podróby? Rękodzieło? Czy były w sprzedaży? Pod naklejką Samsung jest inna - też jakaś dziwna, Solfa c30 albo coś podobnego.
 5. To nie takie proste - obudowy niby takie same ale tworzywo i wykonanie. Porównanie Maxell v Tdk do kasety Congress coś tu nie gra chyba że firmy matki robiły kasety dla firm zamawiających z gorszych materiałów -jak w PRL' tylko po co logo Japan?
 6. witam czy tak nawinięta taśma ma prawo dobrze działać - wygląda na kasetę która nie była rozkręcana
 7. Miłego weekkendu życzy rybak z morza japońskiego
 8. Ładny zestawik a ile wart? Wart tyle ile zaoferuje nabywca, może pare złotych a może miliony.Wystaw za zeta i patrz jak cena idzie w górę Powodzenia!
 9. Memorex z 78 roku usa, czy móglby ktoś wrzucić foto pozostalych długości z tej serii? Ciekawe szpulki jakby z dodatkową nakładką ( rantem ) czy ta kaseta ma coś wspólnego z Agfą ?
 10. Uczta dla oka i duszy ? mnie i wielu innych fanów kasety cieszą wszystkie wątki dotyczące tematu kaset magnetofonowych nawet tych popularnych i byle jakich.Kaseta to nie tylko rarytasy,metale,białe kruki i pełne serie.To tak jak z autami każdy by chcial cieszyć oko i mieć w garaźu ferrarii lub lambo,więc nie rozumiem chwalimy i wychwalamy to co dla wielu jest nieosiągalne czy parę osób ma wyłączność na swoją wiedzę i swoje rarytasy?
 11. Tak tak style to kaseta z przelomu lat 80 / 90 ataśma w niej uźyta nie najwyźszych lotów o wiele lepsza jakoś taśmy taśmy w kasetach wydawnictwa Takt - foto Metallica.A może różnica polega tylko na leppszych urządzeniach kopiujących? Dokładam fotke z dzisiejszego kasetobrania ( grzybów brak ) trafil się tylko sam kapelusz z Dzierżoniowa
 12. A dzisiaj coś mnie tkneło a wejdż do sklepu z lumpami , no i zrobiłem zakupy za całe 4 zl
 13. Z kasetami tak jak z kobietami - nie ma brzydkich kaset tylko czasami wina brak!
 14. Ładna ta magna ja dzisiaj też trafiłem coś takiego vmagna" z efektami stereo , gdy się to słucha przypominają się czasy z młodych lat. Magna
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.