Jump to content

il Dottore

Użytkownicy+
 • Posts

  16202
 • oraz w archiwum

  8886
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

il Dottore last won the day on November 4 2020

il Dottore had the most liked content!

Reputation Całkowita

11797 Dziesięciotysięcznik

Audiostereo

2515

Bocznica

9282

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

14620 profile views

il Dottore's Achievements

 1. Miły gest ze strony oficjalnego konta Ukrainy na Twitterze, które koryguje wczorajszy kłamliwy tweet MSZ Rosji i przypomina, że 17 IX 1939 r. armia rosyjska rozpoczęła okupację wschodniej części państwa polskiego na podstawie ustaleń z Hitlerem.
 2. il Dottore

  Polexit

  Niczym się w tym nie różni od szczujni TVN z resortowymi Stokrotkami. Jedno warte drugiego, z tym że jeszcze linię TVPiS jakoś pojmuję bo rząd musi mieć swoją tubę propagandową.
 3. Cały ten kontynent to wszak jedno wielkie więzienie. Po prostu wracają do tradycji.
 4. Wszyscy wiedzą, że Australia nie istnieje, ale mimo wszystko popatrzmy. Już dezynfekcja antyszczepów nie pomaga, niedługo trzeba będzie zacząć do ludzi strzelać.
 5. Napisałbym, że cena z d*** ale wszystko ostatnio takie drogie, że już mi się pomieszało i nie jestem w stanie sprawiedliwie tej ceny osądzić. Należy przyjąć zasadę wolnorynkową i ustalić, że dana rzecz jest tyle warta, ile za nią ktoś zapłaci. 🙂 W każdym razie bardzo ładne. Mając jednak 4000€ do wydania to bym celował raczej w używane Sonusy (Niemiec płakał jak sprzedawał). 🙂
 6. Zacny cover Beatlesów. Aurora to duży talent. I Paolo jeszcze polecam łaskawej uwadze.
 7. Dla mnie jedyna opcja do przyjęcia. A jak chcę sobie pozmieniać biegi to mam manetki na kierownicy. Samo machanie wajchą to tam jeszcze pierdoła. Sprzęgło to jest ból 4 liter, szczególnie w mieście.
 8. Ale z pretensjami to do Haaretz proszę. To nie mój artykuł. 🙂
 9. Jasne że moja. I nie robię nic, tylko tłumaczę nagłówek z Haaretz na język polski. Cała moja wina. I Konfederacji. 🙂
 10. "W latach 1974–79 należał do PZPR, jednak od 1976 r. współpracował z Komitetem Obrony Robotników. Za udział w zbiórkach pieniędzy dla represjonowanych robotników i kolportaż niezależnych wydawnictw - m.in. „Biuletynu Informacyjnego” KSS „KOR” i „Głosu” - został zwolniony z pracy na UW. Od 1977 r. współpracował z „Głosem” i Wydawnictwem „Krąg” zajmując się tematyką Wschodu. Współtworzył niezależne czasopisma „Niepodległość” oraz „Obóz”. Po przywróceniu do pracy w 1980 r., został członkiem NSZZ „Solidarność” na Wydziale Historycznym UW. Ukrywając się po wprowadzeniu stanu wojennego, od stycznia do maja 1982 r. wydawał podziemne pismo „Fakty”. Był współtwórcą - pod pseudonimem Józef Darski - nielegalnego w PRL czasopisma „Niepodległość”. W latach 1982–84 był członkiem Komitetu Wykonawczego podziemnej organizacji Liberalno-Demokratyczna Partia „Niepodległość”. Od 1983 przebywał na emigracji we Francji. Współpracował z „Kontaktem”, „RWE” i „Kulturą”. Do kraju wrócił w 1997 r."
 11. Cooooooooooooo? To nie moja gazeta. 🙂 Nie jestem włascicielem Haaretz, zaklinam się na Mojżesza! 🙂
 12. Bardzo smutna wiadomość. 😞 Dziś rano zmarł wielki znawca spraw rosyjskich i wschodnich, dr Jerzy Targalski. 😞 Antykomunista do szpiku kości. RIP! 😞
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.