Jump to content

il Dottore

Użytkownicy
 • Content Count

  4382
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

il Dottore last won the day on December 23 2017

il Dottore had the most liked content!

Community Reputation

4846 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Kocham włoskie sportowe auta, lubię fotografować, uwielbiam też jamniki.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8499 profile views
 1. Teraz mogę oglądać moich ulubionych fashystów na 55 calach. 😀❤❤❤
 2. JESTEM NIEWINNY! 🙂 Po prostu miałem dobre serce (no i refleks, by wytrącić żonie broń z ręki), bo jak w obecności córki wielkodusznie i wspaniałomyślnie oświadczyłem: "to weź biedactwo mojego, ja jakoś sobie poradzę", to żona przecież nie była w stanie jednym słówkiem zaprostestować! A OLED zawsze chciałem mieć, tylko byłem za krótki. Dopiero teraz ceny znormalniały, a i to musiałem korzystać z promocji i brać model 2018 zamiast 2019, co mi jakoś snu z oczu nie spędza. Tzn. tak naprawdę to mógłbym kupić dowolny model, bo w końcu i u mnie we wsi RTVAGD jest na raty. Więc spłaty żadnego bym w najmniejszym stopniu nie poczuł. Socjalizm i rozdawnictwo rujnuje kraj, nagle pojawiają się opcje ratalne, czego nigdy tu nie było, a na autobusach reklamy chwilówek. Szok! Ale ja mam zasadę, że albo mnie stać, albo nie. I jeśli kupuję cokolwiek to wyłącznie za cash. Absolutnie nic na raty. Nie ma miedzi, to się na d*** siedzi. Trzeba żyć na swoim własnym poziomie a nie ponad stan. A jak córce popsuje się Sony to dostanie tego OLEDa, a ja coś tam sobie znajdę... 😉
 3. No to fajnie, czekam aż coś skrobniesz. Ja teraz mam 2 dni dość intensywnie zajęte w robocie i do podkręcania TV wrócę dopiero w czwartek/piątek. Chciałem 65 cali ale żona się nie zgodziła, bo będzie blokować jej dostęp do okna, żal bo przy takim wydatku różnica w cenie naprawdę niewielka.. 😞 Ja się przesiadłem z wujowego LCD Sony. Wujowy bo obraz cudowny i zero problemów eksploatacyjno-jakościowych ale kąty widzenia żenujące toto miało. Teraz się córka z nim męczy, bo jej padł LCD Szajsung, to jej skwapliwie Sony oddałem (taki dobry tatuś!) i żona już nie miała argumentów by zablokować kupno OLEDa. 🙂
 4. Byłem sympatykiem tej technologii praktycznie od początku jej wprowadzenia. Niestety - ceny sprzętu powodowały, że na początku kariery OLEDa mogłem sobie o takim wyświetlaczu tylko pomarzyć. W końcu skorzystałem z promocji (na zadupiu gdzie mieszkam "promocja" oznacza że i tak 2000 zeta przepłaciłem w stosunku do Polski) na linię produktową 2018 i kupiłem sobie wczoraj LG 55C8. Obraz mnie satysfakcjonuje, nie zgadzam się jednak z polecanymi w necie ustawieniami. Owszem - wszystkie "poprawiacze" wyłączone, jak mówią znawcy, ale u mnie najlepiej wypada tryb Standard a nie zalecany tryb Kino. Też tak macie? Wiadomo, że każdy egzemplarz TV ma swoje własne odchyłki (zupełnie jak dawniej Rubiny) i tylko kalibracja coś wnosi a nie gadanie o ustawieniach. Ale mimo wszystko - pogadajmy: jak macie ustawione swoje 55C8? No i jakieś tips and tricks dla nowego właściciela? Aaa, i serdecznie pozdrawiam po dłuuuuuuuuuuuuuuugiej przerwie. :)
 5. Dlatego tylko PC Audio! :)
 6. A mi się bardzo podobał i niecierpliwie czekam na kolejny sezon , powinna być niezła jazda. :) A epicka plantacja ziela to już wgl miodzio. :) To częsta niestety przypadłość polskich filmów. Takie niby szkoły filmowe wielkie a ich absolwenci nie mają podstawowej umiejętności nagrania dialogów tak, by były słyszalne. Żenuła. Też mi się podobał Jack! :) Taki se. Ja wykupię Amazon jak się pokaże nowy sezon The Expanse - ma być w 4K!!! :)
 7. Przy nieco większym budżecie serdecznie polecam przetworniki MHDT Lab z Hąkągu. :) Albo za używaną Havaną się rozejrzyj. Zachwyt, to jedyne słowo jakie mi przychodzi do głowy. Precz z oversamplingiem! :)
 8. OLED Panasa Seria 1000. Widziałem w akcji, plazmy się chowają. Panel LG bo żadna inna firma na świecie nie robi paneli OLED. Ale elektronika sterująca Panasa i to robi taki obraz, że zawstydza Sony A1.
 9. PRAWDA! :) W warunkach IRL telewizory poniżej 4K praktycznie są już nieobecne na rynku. Więc dla mnie nie ma dylematu: 4K czy FHD, bo FHD jest już przeszłością. A skąd materiał? Są przecież już BluRaye 4K, Netflix nadaje 4K HDR, a klasyczna telewizja? A kij im w oko! :) Kto jeszcze ogląda telewizję? :)
 10. Ja się waham między ogromnym LED Szajsunga 75cali a oledem LG 55 cali. Cena ta sama. Oled - wiadomo - obraz, Szajsung - rozmiary. No i nie wiem co wybrać bo ten LED Szajsunga wcale tak podłego obrazu nie ma. No ale oledowi nie dorówna - wiadomo.
 11. D20R - R jest tu kluczowe, R jak RIBBON, bardzo się różnią z tym głośnikiem od 18-tek. :) Piękne kolumny, niestety swoje kosztują.
 12. Dołóż troszkę do ProAc D20R, albo kup używane PMC OB1i. Pozdrawiam.
 13. Nie mam żadnych doświadczeń z OLED'em, tylko tyle co widziałem w sklepach. Panasonic - najlepsze kolory, na animowanych opad szczeny. Sony A1 - chyba trochę naturalniejsze a równie efektowne. Filmy fabularne - czysta przyjemność.
 14. Jeśli Sony to A1 ale to niestety inny budżet. :(
 15. Moja młodość odchodzi. Pierwsza kapela obok Queen, jakiej zacząłem świadomie słuchać. I tak cud, że zespół gra do dzisiaj. Choć bez Bona, Briana i Malcolma to już nie to samo. :( RIP
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.