Jump to content

il Dottore

Użytkownicy+
 • Content Count

  4412
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

il Dottore last won the day on December 23 2017

il Dottore had the most liked content!

Community Reputation

5054 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Kocham włoskie sportowe auta, lubię fotografować, uwielbiam też jamniki.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8870 profile views
 1. NBP przypomina miły moment z polskiej historii jak ruski car pełzał przed naszym królem jak robak! 🙂 [Hidden Content]
 2. Bolek to powinien warsztaty z samozaorania prowadzić... 🙂
 3. Ja w przyszły piątek pożyczam Fiestę i zasuwam do Kildare Outlet Village. Pewno, że Mietkiem byłoby wygodniej ale chcę sprawdzić jak się samochodzik sprawuje na dłuższej trasie.
 4. Zgłaszam namiętnie i guzik z tego wynika. CZY NA AUDIOSTEREO JEST PRZYZWOLENIE NA ANTYPOLONIZM???
 5. Nie tylko Kazik. 🙂 Z sejmowej trybuny leci i Gałczyński! 🙂
 6. Aż dziwne... ale taka prawda, że diesle się Toyocie nie udają. No cóż - nie można być specjalistą od wszystkiego. Kurde, w tamtym tygodniu sprzedaliśmy. 🙂 FIRE nie do zajechania. 🙂 I lubi obroty. Może nie tak jak Twinspark ale czym chata bogata... 🙂 co to jest bateria solid state?
 7. Niestety - to samo IRL. Tutaj ignorancja względem posiadanego auta jest wśród tubylców totalna. Są oczywiście i świadomi użytkownicy ale ogółem kultura użytkowania samochodu nie istnieje. Więc jeśli nie stać mnie na nowy, to szukam max 80kkm z wpisami ASO do książki serwisowej. Wszystko inne to potencjalna mina.
 8. Niby automat sam dba o obroty, ale właśnie... Może na pierwszy tysiąc ustaw sobie tryb ECO? Wtedy nie powinien jakoś opętańczo kręcić... Napiszmy wprost: jest samobójstwem. Jest wyjątkowo kosztowną metodą na samobójstwo. 🙂
 9. Czemu? Rośliny bardzo lubią CO2 - przerabiaja ten gaz na O2 i same pięknie rosną na chwałę Bożą. Dlatego nie bój się palić świeczek swoim przodkom i polskim Bohaterom. Wydaje mi się, że to nie jest robota dla tego i innego posła, tylko dla rodziny zmarlego. A jeśli rodziny nie ma a nagrobek ma wartość historyczną - to to konserwatora zabytków czy organu nadzorującego cmentarz. A jeśli ów organ nie spełnia nalezycie swych obowiązków (przykładem Cmentarz Orląt we Lwowie i lwy haniebnie pozamykane w pudłach) - to należy na miejsce niedbałych władz wprowadzić własne. Siłą kilku dywizji. Ile godzin utrzyma się Litwa? A Ukraińcy też już mają dość biedy i bardaku. Będą nas we Lwowie witali kwiatami.
 10. Dlatego my Polacy wolimy trzymać się cywilizacji łacińskiej z jej greckim podejściem do prawdy. Prawda nie jest jak d*** (że każdy ma swoją) tylko LEŻY TAM, GDZIE LEŻY! JEST BYTEM OBIEKTYWNYM! A obowiazkiem każdego jest dążenie do prawdy, poszukiwanie jej. A nie tworzenie własnej w zależności od mądrości etapu. Jak turańczycy na ten przykład: raz Hitler dobry, najlepszy sajuznik, można razem najechać Polskę. Za chwilę Hitler zły - faszysta i gad. No kurka! Zdecydujcie się! 🙂 Ależ to bardzo ładny wpis. Nie jest natomiast ładne określanie brzydkim mianem urzędującego Posła Najjaśniejszej Rzeczpospolitej i w dodatku jednego z najlepszych mówców publicznych we współczesnej Polsce.
 11. Po prostu znają swoje miejsce. 🙂 Świat jest tak skonstruowany, że to kobieta się oddaje a mężczyzna ją bierze - nigdy odwrotnie. 🙂
 12. Nie każda morda pasuje do Forda. 🙂 Zmartwię Waszmości jednak - Ford nie jest mój. Ja jeżdżę Mercedesem - trupciem, który za Chiny Ludowe nie chce się popsuć, więc jeszcze kilka ładnych lat razem spędzimy. 🙂 Po co sobie nowego wroga szukać? 🙂 Zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew... popatrz tylko na antypolskie głosowania Partii Oszustów w Parlamencie Gejropejskim. I powiedz teraz, że to są Polacy. Wolne żarty... Ostateczne zwycięstwo Kazika Staszewskiego. Jest cytowany przez posłów jako Klasyk z sejmowej trybuny. Ten artysta osiągnął właśnie szczyt uznania. Szacunek! [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.