Jump to content

il Dottore

Użytkownicy
 • Content Count

  4378
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

il Dottore last won the day on December 23 2017

il Dottore had the most liked content!

Community Reputation

4844 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Kocham włoskie sportowe auta, lubię fotografować, uwielbiam też jamniki.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dlatego tylko PC Audio! :)
 2. A mi się bardzo podobał i niecierpliwie czekam na kolejny sezon , powinna być niezła jazda. :) A epicka plantacja ziela to już wgl miodzio. :) To częsta niestety przypadłość polskich filmów. Takie niby szkoły filmowe wielkie a ich absolwenci nie mają podstawowej umiejętności nagrania dialogów tak, by były słyszalne. Żenuła. Też mi się podobał Jack! :) Taki se. Ja wykupię Amazon jak się pokaże nowy sezon The Expanse - ma być w 4K!!! :)
 3. Przy nieco większym budżecie serdecznie polecam przetworniki MHDT Lab z Hąkągu. :) Albo za używaną Havaną się rozejrzyj. Zachwyt, to jedyne słowo jakie mi przychodzi do głowy. Precz z oversamplingiem! :)
 4. OLED Panasa Seria 1000. Widziałem w akcji, plazmy się chowają. Panel LG bo żadna inna firma na świecie nie robi paneli OLED. Ale elektronika sterująca Panasa i to robi taki obraz, że zawstydza Sony A1.
 5. PRAWDA! :) W warunkach IRL telewizory poniżej 4K praktycznie są już nieobecne na rynku. Więc dla mnie nie ma dylematu: 4K czy FHD, bo FHD jest już przeszłością. A skąd materiał? Są przecież już BluRaye 4K, Netflix nadaje 4K HDR, a klasyczna telewizja? A kij im w oko! :) Kto jeszcze ogląda telewizję? :)
 6. Ja się waham między ogromnym LED Szajsunga 75cali a oledem LG 55 cali. Cena ta sama. Oled - wiadomo - obraz, Szajsung - rozmiary. No i nie wiem co wybrać bo ten LED Szajsunga wcale tak podłego obrazu nie ma. No ale oledowi nie dorówna - wiadomo.
 7. D20R - R jest tu kluczowe, R jak RIBBON, bardzo się różnią z tym głośnikiem od 18-tek. :) Piękne kolumny, niestety swoje kosztują.
 8. Dołóż troszkę do ProAc D20R, albo kup używane PMC OB1i. Pozdrawiam.
 9. Nie mam żadnych doświadczeń z OLED'em, tylko tyle co widziałem w sklepach. Panasonic - najlepsze kolory, na animowanych opad szczeny. Sony A1 - chyba trochę naturalniejsze a równie efektowne. Filmy fabularne - czysta przyjemność.
 10. Jeśli Sony to A1 ale to niestety inny budżet. :(
 11. Moja młodość odchodzi. Pierwsza kapela obok Queen, jakiej zacząłem świadomie słuchać. I tak cud, że zespół gra do dzisiaj. Choć bez Bona, Briana i Malcolma to już nie to samo. :( RIP
 12. Dziś klasyg. O jakie to jest dobre. :) No i to - ładna okładeczka może zmylić. Łatwo nie jest. Ale wytrwałych czeka przyjemność i nagroda. :)
 13. Płyta z niezwykłą historią. Prywatne nagranie i wydanie odnalezione na jakimś kanadyjskim pchlim targu. Do dziś nie wiadomo, kim jest autor ukrywający się pod pseudonimem Lewis. Człowiek na okładce albumu nie ma nic wspólnego z zawartością, co wyjaśnia nota wydawcy. Firma, która wydała cyfrowe i winylowe wznowienie wszystkie należne artyście zyski przekazuje na specjalne konto. Zostaną one wypłacone, gdy tajemniczy artysta się ujawni. Może Lewis to Ty? :) Muzyka tyleż prosta, co intrygująca. Przepiękna. Mówią, że Lewis był kosmitą. Możliwe... :) Więcej o tajemniczym albumie: https://lightintheattic.net/releases/1140-l-amour
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.