Jump to content

il Dottore

Użytkownicy+
 • Content Count

  4665
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

il Dottore last won the day on November 4

il Dottore had the most liked content!

Community Reputation

9636 Pięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Kocham włoskie sportowe auta, lubię fotografować, uwielbiam też jamniki.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11389 profile views
 1. Wraca??? A kiedy ich zaprzestał? 🙂
 2. Jest przykładem niezwykle rzadko spotykanego intelektu i zdrowego rozsądku. Oprócz tego - obok Grzegorza Brauna - najlepszym mówcą publicznym (dawniej mawiano: oratorem) w Polsce.
 3. Dziś słuchałem tego. Niestety - soniczną nirwanę zakłócał mój jamnik Zygfryd. Na albumie, tradycyjnie dla Floydów, trochę psy szczekają, co doprowadzało Zygfryda do szału. 😄
 4. PiS to NIE JEST prawica. To socjaliści. Co z tego, że narodowi? Dla wszystkich którzy mają kłopot z odróżnieniem partii prawicowej od lewicowej, krótka instrukcja:
 5. Lewaków pogrzało już zupełnie. Postulują powołanie Polskiej Izby Artystów. I zacny ów organ będzie rozstrzygał kto jest artystą a kto artystą nie jest! 🙂 ROTFL! xD A ja naiwny zawsze myślałem, że to publiczność decyduje, słuchając piosenek, kupując płyty, chodząc na koncerty, oglądając filmy i przedstawienia, kupując obrazy, rzeźby itp. [Hidden Content]
 6. Miejmy nadzieję! Na tym etapie jeszcze nie na siłę a co będzie dalej?
 7. Nie no, spokojnie! Ja nie straszę. Ja ostrzegam! Ale kto chce się zaszczepić - co mi do tego? Chcącemu nie dzieje się krzywda! Mało tego! Osobiście będę kibicował wszystkim szczepiącym się! 🙂 Tak jak teraz ta dyskoteka... Facetowi grozi 8 lat za... spowodowanie niebezpieczeństwa powszechnego. COOOOO? A ile lat dostanie właściciel Biedronki? Bo tam codziennie większe tłumy niż na tej dyskotece. [Hidden Content] Dobrowolne dla tych co zechcą przyjąć chipa w płynie dobrowolnie. A na opornych też są sposoby. We Włoszech dystrybuować szczepionkę ma wojsko
 8. Wybacz, ale rozmawiam tylko z userami o stażu minimum 10 lat. A co ma do powiedzenia pięciodniowy prowokator mało mnie interesi. Konta tworzone ad hoc, bo ban, naruszają regulamin. Ktoś cię powinien namierzyć po IP oraz zbanować ostatecznie. Póki co - witaj na mojej liście ignorowanych. Masz numer 15.
 9. Ukłony. 😄 To logiczne. Kogo nie wykończył świrus - wykończy szczepionka. Po co staruchy mają brać ZUS? Po to właśnie Bill wyprodukował i dystrybuuje magiczny lek depopulacyjny.
 10. Facet z ministerstwa NIE BYŁ W STANIE PODAĆ SKŁADU!!! Rozumiecie to? Wydaje się jakieś chore miliardy nie wiadomo na co!
 11. Tym razem 1 wystarczy do zwycięstwa. Choćby Węgry odpadły (ale deklaracje Orbana temu przeczą) to polskie veto w 100% wystarczy by zatrzymać obłęd eurofederastów. 🙂 Nie podskoczą nam. Dokładnie! WARA obcym od tego jakie sobie prawa ustalamy we własnym kraju. Sklepowicz GENIUSZ! 🙂 BRAWO!
 12. Najpierw mnie zaczepiasz a teraz rejterujesz chyłkiem? Nieładnie. Ale to typowe dla lewaków. Jeszcze raz powtórzę: to dzięki ludziom takim jak ja, którzy jako DZIECI nie bali się stawiać czoła wściekłym, naćpanym amfetaminą zomowcom, możesz dzisiaj pisać bez cenzury. Więc chłopcze więcej szacunku.
 13. Nawet Czarzasty nie mógł się oprzeć pokusie sparodiowania Laleczki Chucky! 🙂 Jeśli chcesz by Twoje dziecko wyrosło na wzorowego lewaka - polecam książki wydawnictwa Kinderkulka (poważnie - tak się nazywają). Rzeczone wydawnictwo proponuje "wartościową literaturę dziecięcą" (oczywiście chodzi o "Wartości Europejskie") i ich książki są "pięknie ilustrowane" w stylistyce nawiązującej do korporacyjnego globohomo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.