Jump to content

il Dottore

Użytkownicy+
 • Content Count

  4517
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

il Dottore last won the day on December 23 2017

il Dottore had the most liked content!

Community Reputation

6232 Audioholik^n

About il Dottore

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Kocham włoskie sportowe auta, lubię fotografować, uwielbiam też jamniki.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

9843 profile views
 1. Dlatego tej kandydatury nie da się oceniać inaczej niż w kategoriach prowokacji i poniżenia Polaków. No właśnie. Wstyd nie odróżniać Rudolfów: Hessa i Hoessa. Zapewniam że zdjęcie z egzekucji Hoessa jest autentyczne. 🙂 WIELKI WSTYD! IGNORANCJA!
 2. Nie ukrywam, że jako znany międzynarodowy autorytet otrzymałem pewne propozycje od pewnego sztabu. Mam nadzieję, że docenicie moje wysiłki i fakt, że Pan Prezydent, jest zawsze rzutki, uśmięchnięty, aktywny, nie wykazuje żadnych oznak zmęczenia i nad dzielnie znosi trudy kampanii.
 3. No to chyba dobrze, że płaci ludziom za aktywność. Soros dawał w Nowym Jorku 18 dolarów za godzinę uczestnikom demonstracji antytrumpowych. I bardzo dobrze. Ludzie nie powinni narażać się za darmo. Na starcie z psiarnią lub głupotą Rafaua.
 4. Ja bym łaskawie skończył na 10tym. Albo dał do Berlina na ambasadora syna kata, co Rudolfa Hoessa wieszał. Też doskonałe pochodzenie dyplomaty moglibyśmy podnosić jako zaletę. 🙂 Trzeba naszym niemieckim przyjaciołom regularnie przypominać jak im urządziliśmy po wojnie Dzień Sznura. I zatrudniać w polskich placówkach dyplomatycznych na terenie Reichu np. dzieci tego kata, co wieszał Greisera. Był to kelner z restauracji "Smakosz". 🙂 Wybrano go spośród wielu ochotników, gdyż jako jedyny posiadał - rzecz ważna! - czarny frak! Jak to pisał Pilipiuk: "Wieszać każdy może". 🙂
 5. 🙂 Kocham te filmiki z Tutsi i Hutu. 🙂 [Hidden Content] POLIN, goje!!! [Hidden Content]
 6. Każdy pretekst jest bezcenny w walce z chrześcijaństwem. W komunistycznej Kalifornii (lepiej znanej jako Commiefornia) zakazano śpiewać i głośno się modlić w kościołach. Ponoć ma to zapobiec infekcji Covid19. Lewakom natomiast wolno palić miasta, robić burdy i drzeć ryje. No brawo, moje uznanie... [Hidden Content]
 7. il Dottore

  4 kółka

  Ja postawiłem na zoom nożny. 🙂 Przeczytałem linkowaną reckę Kena - mówi, że ten naleśnik ma lepszy bokeh od Summicrona i taką samą ostrość. No - dzieje się!
 8. To są fakty. Już tutaj pisałem, że syn znanego hitlerowca ma zostać ambasadorem Niemiec w Polsce. Ewidentna prowokacja i próba poniżenia Polski. Nieudana. Podobno polskie władze nie wyraziły wstępnej zgody na akredytację. Dobry ruch! 🙂
 9. Słyszałeś kiedyś źle grające Dynaudio? 🙂 Tylko wzmak trzeba potężny. Ci panowie zadbają, żeby mieszkańców Polin nie było stać na Dynaudio. Co najwyżej Altusy po dziadku.
 10. Ciężko i powoli... Brian Johnson w najlepszej formie wokalnej ever. Jeden z moich ulubionych kawałków AC/DC. Do tego świetny tekst.
 11. Mount Rushmore - monument wspominany w jednej z piosenek AC/DC (kto zgadnie - której?) w wersji zreformowanej... 🙂
 12. il Dottore

  4 kółka

  Yep. Bezdyskusyjnie. Były obie wersje ale czarna wygląda za nowocześnie. 🙂 A to gołe aluminium po prostu zachwyca. Coś jak Olympus OM-D ale bardziej retro niż techno.
 13. il Dottore

  4 kółka

  Ja szukam czegoś do kieszeni i żeby robiło lepsze focie niż telefon bo inaczej jaki to ma sens? 🙂 Wybrałem się dzisiaj do Connsa pomacać X100V i stwierdziłem, że właśnie tego szukam. Fenomenalny design, wykonanie wprost jubilerskie. Wygląda jak stary klamot ale w środku aż kipi od technologii. To jest elektromikromechaniczne dzieło sztuki. Wykończenie na bajecznym poziomie. 🙂 Z ewidentnych niedomagań tylko brak stabilizacji, ale w moim lustrze też stabilizacji nie ma i jakoś mi to snu z powiek nie spędza. 🙂 Pewno w kolejnej edycji dołożą stabilizację, bo to już piąta wersja X100 i każda jest ulepszona w stosunku do poprzedniej. A tu już nie bardzo jest co ulepszać - tylko ta stabilizacja, ew. jeszcze jaśniejszy obiektyw. W każdym razie dałem Connsowi zarobić i teraz przegryzam się przez ponad 300 stron instrukcji.
 14. - Jakie są najmodniejsze majtki w Pałacu Prezydenckim? - Jedwabne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.