Jump to content

Jacek Sikorski

Użytkownicy
 • Content Count

  349
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 🙂 A czym niby? Bo napisałem, że realu zawilgnąłbym sprawę po męsku? To jest powód na 10 dniowego bana? Bardzo ciekawe... Możesz konkretnie zacytować za co był ten ban?
 2. Korzystając z okazji, że knebel został zdjęty PO DZIESIĘCIU DNIACH, prosiłbym pana moderatora o wyjaśnienie dlaczego, skoro obaj "dostaliśmy knebel" osobnik tomek7776, który również rzekomo dostał knebel, mógł dalej publikować w przedmiotowym wątku czyli "Znaleziska..."? Bo chyba się tu coś nie zgadza??? Czy mogę prosić o wyjaśnienia?
 3. Korzystając z okazji, że knebel został zdjęty PO DZIESIĘCIU DNIACH, prosiłbym pana moderatora o wyjaśnienie dlaczego, skoro obaj "dostaliśmy knebel" osobnik tomek7776, który również rzekomo dostał knebel, mógł dalej publikowac? Bo chyba się tu coś nie zgadza??? Czy mogę prosić o wyjaśnienia?
 4. Kup lepiej bandaże i coś do usztywnienia gnatów, kowboju. @McGyver może sekundować.
 5. No tak ale ja tam zawsze bronie się tak, żeby szybko zakończyć atak 🙂
 6. Czyli jest na równi ten, który atakuje z tym, który się broni/oddaje? Ciekawe...
 7. Tylko dlaczego ja dostałem bana, czy ja go zaczepiłem? Dwa razy gość się przy...ał do mo mnie po normalnym komentarzu, gdzie wytknąłem, że coś jest za drogie czy coś w tym stylu. Dzisiaj zrobił to po raz drugi. Normalnie dostałby w ryj ale tu nie ma jak, więc mu odpisałem 🙂 Rozumiem, że on też dostał bana czy jest na jakichś specjalnych zasadach?
 8. Czy szanowna moderacja @McGyver może wyjaśnić dlaczego zostałem zbanowany w temacie "Znaleziska na eBay i Allegro"? Czy tu panują takie standardy, że ten, który zaczepia jest na jakichś szczególnych warunkach a ten który, na zaczepki stanowczo odpowiada (ja) jest banowany? Tak działa to forum? Jestem tu od trzech lat i powiem szczerze, że dzisiaj zrobiłem duuuże oczy...
 9. U imperialistów zachodnich średnio ok 600 ojro, uwzględniając, że cena transakcyjna to -100 ojro wyjściowej.
 10. Tak przy okazji, żeby nie było, że w audio są tylko białe kruki [Hidden Content]
 11. Uwaga biały kruk! Hajend! :))))))))))))) [Hidden Content]
 12. Tutaj gość pojechał, biorąc pod uwagę fakt, że w grudniu nie było kupca za 4500 i 3900. Zawsze byłem ciekaw, jak jest motywacją takich ludzi 🙂 [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.