Jump to content

Patrykowski

Użytkownicy
 • Content Count

  363
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

993 profile views
 1. Trochę się tu młyn robi, nie pamiętam czy pisałeś jaki masz ten radiator/obudowę do swojej pi4?
 2. Albo skoczyć na dół po Harnasia :) Przy okazji - czy można jakoś zgrać sobie z karty na twardziela obraz systemu z karty? W razie jak się coś pokrzaczy, żeby znowu nie tracić czasu na ustawienia.
 3. Duże były różnice pomiędzy tymi nakładkami? Czy jest jakaś słyszalna różnica pomiędzy, chyba najtańszym tu Hifiberry i gołym USB Pi4? I jeszcze jedno czy jest wg Ciebie różnica laptop-Pi4, oba USB rzecz jasna?
 4. To wiem 🙂 No nic, poczytam o tych systemach. Dzięki.
 5. Ja mam szybką ładowarkę od Samsunga s7 2A i chodzi. Podpięty dysk 2,5 po USB. Czerwona dioda z przodu.
 6. 🙂 Ale pytam poważnie, jak go sformatować. Ma to jakieś znaczenie? nie soniczne rzecz jasna 🙂 użytkowe. Chce z niego korzystać na Pi4 przede wszystkim ale czesem pewnie się zdarzy podpiąć pod PCta czy makbooka. Może jakieś pliki tam będą w sieci domowej, raczej te dwa zastosowania. Może jakieś partycje zrobić, tylko czy one nie wycofają mi średnicy, którą lubię 🤔
 7. A da się taki dysk w razie potrzeby podłączyć do PC i makówki bo pierwsze słyszę o tym?
 8. Mam na kilku dyskach ale będę sobie wszystko czyścił (w sensie organizacja biblioteki) i zgrywał na docelowy. Kupiłem nowy, 4T lacie rugged mini, na razie miejsca styknie 🙂 Przy okazji, jak go najlepiej sformatować (FAT/ntsf/exfet?), będzie wpięty do Pi4.
 9. Mam masę plików, z różnych źródeł. Ogólnie zauważyłem, że wav brzmi lepiej. Jednak wg mnie wynika to z niewłaściwie przeprowadzonych konwersji do FLAC. Wyraźnie zacząłem to słyszeć od zakupu lepszego DACa. Osobiście wolałbym mieć wavy.
 10. Koledzy - mam problem z połączeniem z Maliną po FTP. Chodziło jakiś czas temu a teraz nie chce :/ Łączę się przez TotalCom. próbowałem wpisać zarówno moode.local jak i nr IP maliny (wzięty z niej samej z zakładki Network) jako host / user pi pass raspberry i pupa. Czy coś w malinie trzeba jeszcze ustawić, może w kompie coś mi to połączenie może blokować?
 11. I teraz pytanie za 100 punktów. Jaka i czy będzie różnica w graniu z Digione i z USB Pi4, w przypadku DACa, który ma dobre zarówno wejście USB, jak i spdif.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.