Jump to content

Patrykowski

Użytkownicy
 • Content Count

  637
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

59 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

1522 profile views
 1. A jak te akcenty się rozkładają, tak w 2 zdaniach? Dynamika, szczegóły, balans tonalny trochę u góry czy inny...?
 2. Przyjechał człowiek po DAC i był lekko zdziwiony. A ma jakiegoś niezłego Gryphon'a i w tej klasie paczki. Dlatego trzymam te Dali 450 i nie zamierzam wydawać tysięcy zł na trochę lepsze. Do tego jeszcze akustykę mam powiedziałbym taką sobie. Jak kupię DAC biorę ją na warsztat.
 3. Jaki DAC masz teraz? Duże były przeskoki w tych, które wymieniłeś?
 4. Napisałem, że były zaskoczone jakością grania w tak niskim budżecie. Nie wiem co tu śmiesznego.
 5. Nie upieram się przy DSD ale te w miarę nowe sprzęty (ok 5 letnie) mają już chyba prawie wszystkie DSD. Poza tym nowsze = lepsze USB. Nie wiem co z tym pre robić - czy jakiś Rotel RC byłby bezpiecznym rozwiązaniem?
 6. Kilkanaście osób słuchało u mnie i nikt nie powiedział, że gra słabo. W tym osoby, które maja systemy warte 20-30 tys były zdziwione (jak jeszcze miałem W4S DAC 2), ze w takim budżecie może tak zagrać (kolumny ok. 1200, końcówka ok.1000 - ceny rynkowe, ja kupiłem za granicą sporo taniej). Nie twierdzę, że gra jak sprzęt za 20K ale słucha się z przyjemnością. Jakbym chciał kupić nowy sprzęt, żeby zagrał na tym poziomie to pewnie musiałbym wyłożyć koło dychy.
 7. Rozglądam się. Napisałem wyraźnie: "Na razie". 🙂 P.S. Td50 to przecież też sprzęt do 20K 😉
 8. Który np AGD? Czy zauważalnie inaczej grają te na Sabre vs. Wolfson? Szukam czegoś raczej muzykalnego ale nie zmielonego.
 9. Ja mam Dali 450 + Arcam Alpha 9p = 1300 zł. Teraz szukam pre + DAC do tego lub DAC z pre, np Topping d50. I myślę, że byłoby git. Miałem kilka DAC i grało różnie ale fajnie. Mnie tam więcej nie potrzeba. Na razie 🙂
 10. Zapewniam cię, że połowa średniej krajowej wystarczy, żeby słuchanie muzyki sprawiało przyjemność.
 11. Potrzebne są tym ,którzy lubią słuchać muzyki. A tych obstawiam, nie jest dużo mniej od koneserów kiełbasy :)
 12. Za to sprzęt audio (i nie tylko) zaraz będzie za 30%. Taka różnica.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.