Jump to content

MatemXVI

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. temat przeniesiony do DIY

 2. Dziękuję, zastanowię się nad tą propozycją PS. Dobrze Pan zgadł, akurat jestem studentem więc może coś utarguję 😉
 3. Magnat Tempus 33 za 700 zł
 4. Witam. Posiadam kolumny za 800 zł za dwie (nowe) podłączone do kostki Audiotrak Prodigy Cube. Słucham głównie rocka jazzu i czasami muzyki klasycznej. Zazwyczaj jest to muzyka z youtube, czasami ze Spotify. Rozglądam się za wzmacniaczem. I tu pytanie. Czy lepiej kupić taki lub podobny moduł wzmacniacza(podany poniżej)? Czy może rozejrzeć się za normalnym używanym wzmacniaczem do ok. 300 zł. Czy taki moduł daje dużą gorszą jakość dźwięku niż normalny wzmacniacz? [Hidden Content]
 5. Jest to mój pierwszy post zatem witam użytkowników tego forum. Od pewnego czasu zastanawiam się nad głośnikami. Nie mam pojęcia czy wziąć głośniki komputerowe, czy kolumny nowe lub stare. Mój pokój posiada 15 m2, lecz jest poobstawiany różnymi meblami. Biurko przed którym siedzę przed komputerem jest częscią kompleksu szaf które zajmuje prawie całą ścianę. Moje obecne głośniki stoją na tych szafach w odległości ok. 2m od siebie, komputer jest po środku tych głośników( oczywiście niżej) a ja siedzę ok 70 cm dalej od i ok 1.5m niżej od nich. Te szafy są jednym miejscem na rozstawienie głośników. Słucham najróżniejszej muzyki i disco-polo i rock i pop ale jednak najbardziej lubię muzykę klasyczną i organową, sam lubię pograć na keyboardzie przez program Hauptwerk. Mój budzet to max 700 zł, jeśli głosniki pasywne to wzmacniacz sam zrobię. Obecnie posiadam wzmacniacz produkcji mojego taty który ma 8 Ω i chyba 10 lub 20 W. Napędza on obecne 40 letnie głośniki, które zostały przez tatę przerobione "na szybko". Mają przytłumione brzmienie (znaczna przewaga tonów średnich i brak basów). Zastanawiam się nad dźwiękówką, obecnie mam ASUSa Xonar DG, którego kupiłem z rozpędu, zastanawiam się czy go nie zwrócić i kupić używanego Xonar DX lub Audiotraka Prodigy HD. W grę wchodzi tylko i wyłącznie zestaw 2.0. Oto głośniki które brałem pod uwagę - Microlab Solo 6C/7C - Edifier R2600 - Magnat Monitor Supreme 202 - Tannoy Mercury 2/2.5 (używane) - STX F-130n Prosiłbym o podanie waszych propozycji co do wyboru głośników.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.