Jump to content

pantagruel

Użytkownicy
 • Content Count

  355
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

165 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2039 profile views
 1. Dokładnie tak. Ja grałem na nim na creek 4330, super wzmak. Można kupić za parę stówek. Resztę bym przeznaczył na dobre monitory. Świetnie by się z tym zgrały ProAc (to z mojego doświadczenia), zarówno podstawkowe jak i dwudrożne podłogowe.
 2. Niezależenie, jakie decyzje podejmiesz, nie sprzedawaj cd 971. Miałem go dawno temu, sprzedałem za marne pieniądze i żałuję. Mógł stać na półce i czekać na porównania z droższymi cd. To świetny cd, jeśli Ci nawet padnie laser-napęd (najczęstsza usterka), bez problemów wymienisz. Ale dźwięku takiego będziesz szukał za dużo większe pieniądze.
 3. No ta ja wiem, dlatego pytam, którą wybrał daru, że mu tor cyfrowy zbliża się do analogu? Rozważam na wiosnę zakup daca. Myślę o Lampim Amber3 lub właśnie dac one, którego słuchałem na audio show. Więc może za dwa miesiące zrobię porównanie.
 4. A ten dac one, to tran czy na wyjściu z lampą?
 5. Witam ja zupełnie z boku tematu, ale może wśród Was znajdę osobę (lub polecicie taką), która by naprawiła końcówkę mocy Audio Research hd 220. Najchętniej z terenu Dolnego Śląska. Proszę o ewentualne informacje na pw.
 6. Witam, jak w tytule, szukam osoby, która by podjęła się naprawy hybrydowej końcówki mocy. Prawdopodobnie doszło do spalenia część tranzystorów w jednym z kanałów, ale tego dokładnie nie wiem. Najchętniej proszę o kontakt do osoby z Dolnego Śląska.
 7. Ty Lucek sam ze sobą rozmawiasz, czyli z 747?
 8. Na tych różnych kondensatorach to słabo się znam, ale jak widzę taśmy komputerowe i takież złączki, to mnie jednak odrzuca. Ale może gra? No i masz...
 9. Wiem, że modyfikuje impedancję czy coś takiego, przez co zmienia charakter kabli. Miałem trzy różne IC. Specjalnej różnicy nie było dla mnie. A poziom grania? - sam doświadczyłeś, prawda?
 10. Spróbuj wypożyczyć Solid Core Audio, kable polskiej firmy, niedrogie. Jeśli nie usłyszysz różnicy, masz dla siebie odpowiedź, bez przepychanek słownych. Tylko uszy decydują i Twoje wybory. Z tego co wiem, właściciel nawet czasem nie bierze kaucji, więc sprawdź i po sprawie.
 11. No i jak kable Mirosław, coś cicho w temacie...
 12. Corea do ostatnich dni prawie w najwyższej, świetnej formie, album Trilogy II, szacunek i żal.
 13. Pmcomp zmutował do moontan? O co chodzi, w ilu postaciach występujesz na forum?
 14. Proszę o kontakt na priv, telefon czy aktualny mail, Krzysztof z Wałbrzycha
 15. No w zakładce hi end. Zawsze możesz zmienić na start, jak ci tam lepiej pasuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.