Jump to content

Klecha86

Użytkownicy
 • Posts

  519
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

463 Dobry

Audiostereo

463

Recent Profile Visitors

3848 profile views

Klecha86's Achievements

 1. Miflex KPCU - jak wejdzie 🙂
 2. Rozumieć możesz sobie co chcesz 🙂 .
 3. Ale tak jak w moim wypadku w S25 filtracja ecostar2 kondem Solen i rezystorem cementowym to tak jakby ptaku obciąć skrzydła ...
 4. Właśnie takie Benic to wprowadzają Nie twierdzę, że Dynuadio się nie zna . Wręcz przeciwnie doskonale wiedzą co robią i co chcą osiągnąć .
 5. Miałeś okazję posłuchać kolumn na dość przyzwoitej zwrotnicy 😉 .
 6. Ten rezystor to akurat złe porównanie;-) niekiedy cementowe może okazać się właśnie lepszy 😉 . Producent jest bardzo mądry te zwrotnice są robione specjalnie 🙂
 7. S40 patrząc pod kątem zwrotnicy, jej jakość to straszna bieda aż wstyd, że to wydanie specjalne! A później opinie, są wymagające potrzebują pożądny piec 🙂 .
 8. Czytając to przypomniał mi się fragment z filmu ... ,, Kiedy Ty dłubałeś w nosie i zjadałeś swoje gile, ja skakałem jak żabka po głowach takim jak Ty...... 😅😅😅😅
 9. Z chęcią bym porównał Alexandry do Jupiter copper wax 🙂 jak ma ktoś 1uf mogę się wymienić na jakiś czas 🙂. Jak ma ktoś Alexandry 1uf .
 10. Silver Gold Oil miałeś 😉 .
 11. U mnie w końcówce i dac między No2 pro i No1 pro była przepaść na korzyść No1 pro w przypadku No1 Premium jest jeszcze większa przepaść 😉 . Ale każdy system inny i kabel musi się wpasować.
 12. No1 Premium to zdecydowanie dużo lepszy wąż, śmiem twierdzić zupełnie inna liga . Pełniejszy, dynamiczniejszy dużo lepsza rozdzielczość A bas to zupełnie inny wymiar sięga ,, piekieł,, 🙂 . Jego zejście dynamika zróżnicowanie nabrały nowego znaczenia . Kolejny świetny produkt . Polecam wypożyczyć i sprawdzić u siebie w systemie ale ostrzegam, że napewno zostanie 😉 .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.