Jump to content

Kamil Jędrusik

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

285 profile views
 1. Dostałem od Pani Joanny Lupo III RCA, szkoda że to nie wersja XLR bo cały tor mam zbudowany pod właśnie kable zbalansowane ale i tak gra zacnie.
 2. Ja łączę trójkami sprzęt znacznie droższy od ich samych i ani myślę szukać czegoś innego, nawet jakby kosztowały 4-5k to i tak były warte swojej ceny, wiem bo przerobiłem już sporo IC.
 3. Nawet bardzo dobre, przynajmniej te analogowe. Warto dodać że polski dystrybutor jest jednym z najlepszych z jakim miałem do czynienia.
 4. Już zakupiłem, jak nie podejda to sprzedam.
 5. Kamil Jędrusik

  WE396A

  Myślę o parze jako ulepszeniu względem GE5670, pytanie czy warto? Ceny na ebayu nie zachęcają.
 6. Mam Hegla HD25, siedzę tylko w słuchawkach więc reszta toru raczej wrażenia tu nie zrobi 😉 Dowiem się jakie wrażenia jak Hegel wróci z wypożyczenia.
 7. Jestem szczęśliwym posiadaczem Black Cat 3202 XLR. Wcześniej na odsłuchach miałem wersję RCA ale jako że mój DAC gra lepiej po XLR to od razu zamówiłem wersję XLR. Kable są fantastyczne, świetna scena, holografia, muzykalność, bardzo dobry detal, wcześniej miałem kable Acoustic Zen Silver Reference I i II, przez chwilę też Absolute Coppper tej samej firmy, testowałem Furutech EVOLUTION II ale zdecydowanie wolę granie kabli Black Cat. Miałem też okazję gościć u siebie kabel Digit 75 w połączeniu z Chordem Hugo 2, kapitalne połączenie wyciskające z Hugo jeszcze więcej.
 8. Trochę mnie poniosło z tymi kabla za grube $$. Ochłonąłem i kupiłem Wireworlda Aurore z drugiej ręki. Teraz jeszcze coś do listwy i mogę dać sobie siana.
 9. Mam na oku trzy kable zasilające, Vovox Textura, Purist Audio Design Musaeus, Hidiamond D3. Oczekuje od kabla bardzo dobre szybkości i dynamiki, dobrej sceny i holografii, możliwe neutralnego grania, braku rozjaśnienia. Proszę o pomoc w doradzeniu.
 10. Acoustic Zen Silver Reference II, znalazłem dobrą ofertę i jestem bardzo zadowolony z tych kabli.
 11. Dzięki wszystkim, kable kupione, temat nieaktualny.
 12. Bo w przyszłości planuję zakupić Hegla HD30.
 13. A po co mi lepszy DAC skoro ten jest bardzo dobry... Za takie rady to ja dziękuję...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.