Jump to content

Karol_71418

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

245 profile views
 1. elektronika ta sama, pomieszczenia różne, przy czym wydaje mi się że to pomieszczenie w których grały ki3 było gorsze akustycznie
 2. moja refleksja po odsłuchach qr3 i ki3 signature. Ki3 lepsze pod każdym względem plus budują świetną przestrzeń, Sr3 nie potrafią budować przestrzeni ani na szerokość ani w głąb.
 3. Witam wszystkich, zmieniam kolumny z kef q7 na.... chyba audiovectora. Zdecydowałem się napisać bo padło tutaj, że połączenie primare z audiovectorem to nie jest dobry pomysł. Uważam, że jest odwrotnie. Nie wiem skąd opinie o primarze że jest ostry. Słuchałem go z ki 3 signature i było genialnie, bez wyostrzeń rozdzielczo i nie kłująco. Nie wiem czy mój primare jest wyjątkowy ale zawsze kiedy podpinam go na odsłuchach pada "jaki analogowy". Poradźcie mi jeszcze czy skupiać się lepiej na qr3 czy brać ki3 signature?
 4. tak myślałem ale chciałem się upewnić. Dzięki
 5. Panowie czy i22 może pracować jako końcówka mocy?
 6. najlepsze, najtańsze i najszybsze rozwiązanie. Połączenie optykiem do daca. Działa stabilnie, nie ma problemu z aplikacjami od innych dystrybutorów. Spotify i Tdal bezbłędnie, bez kombinowania z dodatkami
 7. hmm dzięki za sugestie, teraz zastępczo gram na audioabie 8000a i bardzo podoba mi się ten dźwięk, ale nie wyobrażam sobie słuchania bez możliwości korekcji, audiolab często gra na podkręconych sopranach. Najczęściej muzyki słucham z tidala hifi, z tą jakością jest różnie i korekcja tonów może się przydać
 8. Witam wszystkich i proszę o pomoc w wyborze wzmacniacza. Długo słuchałem na nad c370 z kolumnami kef q7. Byłem zadowolony do czasu kiedy zaczęło brakować mi góry. Wiem że to cecha tych kolumn, ale nie chce ich zmieniać chce to zrównoważyć raczej wzmacniaczem. I tu powstaje problem co wybrać. Szukam brzmienia gęstego ale jaśniejszego niż to z nada. Budżet około 3 tyś. Jakieś sugestie? czy ca 840 a to dobry trop?
 9. giełda elektroniczna w Krakowie na Balickiej w soboty i niedziele. Zaraz przy wejściu na giełdę są dwa stoiska na których można załatwić temat.
 10. pisałem wam wcześniej że od jakiegoś czasu działa z androidem.
 11. może b&o który był modułem do lg g5. Sam używam. Ostatnio ceny spadly. swojego udało mi sie kupić za 120. Podłączysz go dontelefonu, komputera etc. jest mały i poręczny. U mnie spisuje się doskonale. Na aukcjach znajdziesz wpisując "lg hifi plus"
 12. no właśnie zdania sa podzielone. Dla mnie zawsze było tak że duszę sygnałowi cyfrowemu nadaje dac i to on go kształtuje. Zgadzam się że kiepskie źródło może wprowadzać zakłócenia ale polegają one na trzaskach piskach ewentualnie ciszy, jakoś nie mogę sobie poukładać w głowie że przekaźnik sygnału cyfrowego nadaje brzmieniu charakter teraz mi przyszło do głowy, z zapis cyfrowy jest jak zapis nutowy na papierze. Przychodzi muzyk i go interpretuje, w naszym przypadku jest to dac. Jednak partytura pozostaje niezmienna, choć interpretacje się różnią, ale za to odpowiada muzyk/dac
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.