Jump to content

qman

Użytkownicy
 • Content Count

  771
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6140 profile views
 1. Wszem i wobec ogłaszam, że zainicjowałem istnienie NASZEGO klubu miłośników ROKSANA. Witam i zapraszam miłośników i pasjonatów, adwersarzy wielbicieli, wyznawców, znawców i chcących rozpocząć przygodę z tą zacną AUDIOFILSKĄ firmą. Urządzenia z pod tej marki są znane, lubiane i nagradzane. Tak więc myślę, że warte są i naszej uwagi, zwłaszcza że posiadaczy urządzeń Roksana jest już dosyć dużo na naszym forum. Wpisujcie za co lubicie i cenicie ROKSANY, jak i co się Wam w nich podoba, a co nie. Wymiana doświadczeń pomoże uniknąc nam błędów w obsłudze czy aplikacji w sytemie. Co z czym i jak, aby było na 100%. Także newsy , nowinki i promocje. Opinie i recenzje, nasze i prasowe. Chyba już wszystko wymieniłem. Pozdrawiam i zapraszam. Jarek Jelenia Góra wzmacniacz: Roksan Caspian MkII CD: Roksan Caspian MkII kolumny: VA Bach IC: Sonus Oliva gł: Anty Cable 668-412-858
 2. Witam Czy ktoś porównywał te wzmacniacze i jaka jest wasza opinia. NAD jest u nas kultywowany,a nie wiem dlaczego Roksan pomijany.Ciężko jest zastać oba wzmacniacze razem,dlatego może wspólnymi siłami uda się skonfrontować oba wzmacniacze.Dziękuję i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.