Jump to content

Martin.1

Użytkownicy
 • Posts

  93
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

15 Neutralny

Audiostereo

15

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1505 profile views

Martin.1's Achievements

 1. W salonach mieli rację zacznij od kolumn ..
 2. Pamiętam jak na początku zabawy przytargałem do domu od kumpla czy z salonu audio klocek albo kabelek wyraźnie droższy od tego który posiadałem i to pierwsze oczekiwanie na opad szczęki, a tu ......pa. Niestety takie hobby że cena nie idzie w parze z przyrostem jakości tak jak sobie to wyobrażałem pierwotnie. Do tego trzeba wszystko spasować bo efekt może być odwrotny. Fakt świadomość posiadania zacnego klocka jest budująca, ale fajnie żeby poza ego też ucho było szczęśliwe. ?
 3. w punkt ! ale są tacy dla których napisy na klockach grają ..... prestige ?
 4. rcd 971 połączone z rc995 tara labs prime m2, do końcówki rb 03 cardas quadlink 5c, głośnikowe tara labs prime Tellurium Q będą w podobnych cenach. Używki można szukać. Co do kabli zdania są podzielone, czy warto itd .... dla mnie warto. Tak jak Ci pisałem wcześniej z tych co przetestowałem nawet tar labs prism za około 200 zł używka jest bezpiecznym wyborem. Kulturalne, równe granie. Im droższe tym szczegółowsze, czystsze z lepszą przestrzenią. Wg mnie do rotela tylko miedz...
 5. Co do anticables u mnie się nie sprawdził w rotelu - kuło w uszy co nie znaczy że się u Ciebie nie wpasuje w system. Robi na początku efekt wow ale po czasie za dużo tego dobrego u góry. Ja długo szukałem kabli kupując/odsprzedając albo wypożyczałem w salonach. Nikt Ci recepty nie da na forum. Finalnie u mnie od cd tara labs od przedwzmacniacza cardas, głośnikowy tara labs. Moim zdaniem nawet najtańszy Tara labs jest bezpiecznym wyborem ale wiadomo musi się wpasować w Twój system i gust.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.