Jump to content

SynSama

Użytkownicy
 • Content Count

  828
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

357 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1301 profile views
 1. Rozczaruję Cię:-). Niestety nie mam pióropusza, chociaż chciałbym :-)))))
 2. Chicago wszyscy Cię znamy z Twojego " America uber alles " :-)))))).
 3. SynSama

  Pliki MQA

  Nie masz innych zmartwień w poniedziałkowy poranek, niż szukanie zaczepek :-) ?
 4. SynSama

  Pliki MQA

  Czytanie ze zrozumieniem to cenna umiejętność, ponoć ;-). Piszę wyraźnie, że jestem w stanie w to uwierzyć, a nie że zgadzam się, że tym bullshitem jest :-).
 5. SynSama

  Pliki MQA

  Z jednym się nie zgodzę z autorem artykułu. Zakłada on bowiem, że "plikowiec" to człowiek, któremu da się wcisnąć wszystko, bo jego obiekt zainteresowań stanowi nosnik niefizyczny. Otóż może w tym tkwi problem. Od jakiegoś czasu gram tylko na plikach, ale jakoś odporny jestem na te wszytskie "niusy". Ba! Wręcz gdzie tylko się da głoszę niższość hi-resów od tradycyjnego formatu. MQA nie słyszałem, ale jestem w stanie uwierzyć, że to bullshit. Tyle tylko, że nie mam z tym problemu, bo wystarcza mi klasyczny FLAC i dobrze zrobiona mp3. Można więc być odpornym ? Można :-).
 6. SynSama

  Pliki MQA

  Jeszcze nie słyszałem o urządzeniu audio, które każdy chciałby mieć :-)
 7. Kolumny nie za blisko siebie w takim dużym pomieszczeniu ?
 8. SynSama

  Pliki MQA

  Nie jest słaby, pożycz, posłuchaj, potestuj, w ten sposób wyrobisz sobie opinię. Nie ma nic gorszego niż jej budowanie na podstawie opinii pt. "podobno". Oglądam co roku na YT relacje z Rocky Mountain Audio Fest. Trafi się tam czasami na ciekawą prelekcję lub panel osób związanych ściśle z branżą. Bodajże w tamtym roku wybuchła prawie awantura na spotkaniu dotyczącym własnie MQA. Środowisko w USA jest bardzo podzielone, co do tego formatu. Każe to chyba sądzić, że troszkę to wszystko podejrzane.
 9. Namiętnie słuchałem tej płyty swojego czasu :-). Na co dzień raczej daleko mi do dźwieków gitar, ale to mi jakoś tak nawet "podejszło" :-)). Polecam nie tylko gitarolubom. Eric Mongrain - "Fates"
 10. Zapominasz o jednej dość ważnej kwestii w swojej obronie Pana Sympatycznego z Bydgoszczy. A mianowicie o tym, że poważny producent czegokolwiek z szacunku dla klientów i przede wszystkim samego siebie nie może ( po prostu nie może ) pozwalać sobie na pisanie takich kocopołów. Jeden raz gdzieś - rozumiem, każedmu się zdarzy, ale tam trudniej znaleźć zdanie, gdzie nie ma takich kwiatków, niż na odwrót. Żyjemy w takim świecie, że to każe wątpić w merytoryczność jego argumentów przemawiających za tym, co produkuje. I wybacz, ale jakoś to mi się gryzie wszystko ze sobą i nie daję mu kredytu zaufania. Ty zaś możesz nawet zbudować sobie jego ołtarzyk i wznosić modły, Twoja sprawa :-).
 11. Do Bydgoszczy to chciał jeździć jeden pan, do mięsnego, jak mu jedna pani kurczaka brudną szmatą chciała podać :-)))))))))). Mi osobiscie kurczak podawany w ten sposób nie przeszkadza, nie jestem obrzydliwy, więc i do Bydgoszczy nie mam interesu :-))))))))). Na co dowodem jest ostatni odcinek Gry o Stołek :-))).
 12. Tu się zgodzę. Metalowe kopułki są dobre na pierwsze wrażenie. Po 2 dniach ma się dosyć......... A dziwisz się Mac ? Jaka jest pierwsza myśl, kiedy przeczyta się, że ktoś sprzedaje modyfikowane :-) ? " Acha, narzeźbił, nakaszanił, spie..lił, to nie gra i tera chce się takiego kasztana pozbyć ". To normalna reakcja. Nawet jeśli modyfikacja jest udana, to ludzie się zwyczjanie obawiają takich Adamów Słodowych w stylu zrób to sam. Tak samo, choć czasami brała mnie chętka odkupienia jakichś kolumn DIY, zawsze pojawiala sie obawa, że to po prostu nie gra.
 13. Ech, dawnych wspomnień czar....muzyka, którą się zapamietało już chyba do końca.. Bom bom bom bom bom bom bom bom bom :-))))))))))))) Czernobyl. Nawet da się to oglądać, ale mam wątpliwości jak długo, bo jak już reaktor pier..ął, to o czym będą dalsze odcinki :-) ? Kiedyś na bazarze dorwałem płytkę z jakiegoś pisemka porno " Rodzina Spermano ". W sumie podobna głębia treści, no tyle, że tutaj fajne cycki były :-))).
 14. No robi się ciekawie :-). Na blogu jak zapewnia Pan Twórca " rozbawi nas niecenzuralnymi wynurzeniami na tematy związane z reprodukcją dźwięku. " :-)))))))))))))))). Coś czuję Bezlitosna, że to coś dla nas :-))))) Idziemy :-))))))))))))) ?
 15. Bo jakby co : " Jak mówiłem, dźwięk jest nieco miękki, co pomaga w budowaniu dużych źródeł pozornych. " :-)))))))))) " Kabel jest bardzo ładny, na srebrzystoszara powłokę, bez siateczki i zakończony jest niewielkimi wtykami RCA, obciągniętymi czarną koszulką termokurczliwą. Na niej jest nazwa firmy, model i dumne „Made in Poland”." - Czyli : my husaria i Mickiewicz, Chopin, Boniek, Cyrankiewicz :-))))))))))))))) ? Jest też coś dla żeglarzy : " Pełni on rolę „kotwicy” łączącej dźwięk z „gruntem”, Żeby już się nie znęcać Pan Twórca, który " wieczorami wyłapywał wszytskie szmery" : " zaprasza miłośników wspaniałości brzmienia " do Bochni. Aż żałuję, że mam daleko :-))))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.