Jump to content

SynSama

Użytkownicy
 • Content Count

  992
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

426 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2040 profile views
 1. Zwłaszcza, że wielu "szklanek" z tamtych lat już dziś nie kupisz..... Duch trenera Wójcika nie śpi :-)))))))))))))))
 2. Zdejmij te bezsensowne 3000 z początku ceny i biorę tego dziadka w ciemno ;-).
 3. Super tweeter nie umożliwi Ci raczej usłyszenia "więcej" skoro słuch z wiekiem słabnie. Nie przeskoczymy biologii...
 4. A Ty jesteś pewien ( do Autora wątku ), że powinieneś zmienić wzmacniacz, a nie głośniki ? Wydaje mi się że cechy dźwięku, których poszukujesz łatwiej modyfikować zmianą kolumn.....tymczasem Ty uparłeś się z sobie tylko znanych powodów na wzmacniacz i to jeszcze na siłę na integrę. Nie chcę być złym prorokiem, ale żeby nie potem rozczarowania....
 5. SynSama

  Firmy kurierskie

  On im mówi. Oni nie rozumieją, tylko kiwają głowami i wszyscy są szczęśliwi :-)))).
 6. SynSama

  Firmy kurierskie

  Oj tam kiepska :-). Mój szef wychodzi z założenia np. dla pracy trzeba się poświęcić.....:-))))))))))))))))))))))))))).
 7. Jak będzie źle, to ja tu jeszcze wrócę !! ;-)
 8. Korzystając z "sezonu ogórkowego" w temacie seriali postanowiłem nadrobić troszkę zaległości. Padło w pierwszej kolejności na "Wikingów". Drodzy Forumowicze, może ktoś podzieli się ze mną osobistą refleksją w temacie " dlaczego ten serial jest uznawany za dobry,a nawet bardzo " ? :-)))))) Jestem w połowie I sezonu. Liczba idiotyzmów, cudów na kiju w treści uderza nawet mnie, a zwykłem raczej przymykać na to wszystko oko, jeśli "patrzydło" ma klimat i ciekawą fabułę. Nie wiem, czy porównanie tego serialu do "Klanu" ( tak, tego od doktora Lu Bitcha ), nie obraża tego drugiego, ale nic innego mi się nie nasuwa. Irytującą postać głównego bohatera z wiecznie dolepionym kretyńskim uśmieszkiem pominę, bo być może to kwestia indywidualna i nie jego wina, że siostra w szpitalu usiadła mu na przewód dostarczający tlen do "mózgu" . Panowie, to jest tragedia ( nie mylić z grecką )..... W kolejce czeka "Dark". Także chwalony, co już wzbudza we mnie obawy :-)))))). Warto ? No właśnie problem polega na tym, że ten serial nie miał czego tracić, bo to była rzeźnia gustu filmowego już od początku :-))))). To wrażenie odniosłem po 3 odcinku pierwszej serii........Bez kitu ! Bardzo spokojny serial. Wg mnie, daje radę. Nie piszę o zachwytach, bo to już się chyba w serialach skończyło ( lub zdarza się rzadko, jak różowa pantera w naturze ), ale właśnie tu pasuje mi leniwy klimat, bez ganiania troglodytów z przerośniętymi giwerami i koniecznie w czarnych okularach. Jest powoli, ale nie nudnie, a to już dużo. Zaraz,zaraz....jestem dopiero w połowie :-) Obym za wcześnie nie pochwalił :-))))
 9. SynSama

  Firmy kurierskie

  Rafi, gdzie Ty żyjesz...:-))))))))))))))
 10. To jest jakiś żart, czy jaja jakieś :-))). Nagle zachwyt nad starawym ESS 9018, że niby takie wooow ?Jakoś do tej pory zawsze dla Was tu na forum ESS było "be" i "niegrające". Toż to pachnie jakąś kryptoreklamą, jak stąd do Ułan Bator :-)))))
 11. A ja jestem zaskoczony, że to sprzęt akurat z Waszej oferty :-)))))))))))))))))))))))))).
 12. SynSama

  Firmy kurierskie

  No to może warto pomyśleć, ile roboty z tymi paczkami mają właśnie w Wawie,a ile u Ciebie 😉 ?
 13. SynSama

  Firmy kurierskie

  O przepraszam....Kiedyś krążyła po necie mapka, gdzie było wyraźnie widać, że Bieszczady są niezagospodarowane...no chyba, że sytuacja się zmieniła :-))). Jest jeszcze gorzej. Jeszcze naście lat temu na pocztach pracowały panie Ziuty po naście lat. Nawet się człowiek zaprzyjaźniał. Kiedy odbierałem polecony Pani Ziuta stawiała stempel "znany osobiście" i nawet podpisywać nie musiałem :-)))). Teraz, kiedy bywam na swojej poczcie średnio raz na 2 miesiące, za każdym razem widzę inne gęby. Jakoś rotują tymi pracownikami pomiędzy oddziałami i pracownik nie jest przywiązany do miejsca pracy, w związku z czym ma wyjebane, jak mawiał pewien papież :-)))
 14. SynSama

  Firmy kurierskie

  Pracownik poczty w krawacie jest mnie uderzający...się :-))) ? I znów ta Warszawa jest ta zła :-))) Natomiast Polska usiana miasteczkami 20- tysięcznymi mogłaby być wzorem profesjonalizmu, kultury pracy i logicznych rozwiązań nawet dla Szwajcarii :-)))))))))))). Fetysz jakiś Panocku, cy co :-) ? Do Pani Ziuty w okienku : " nie to, że się czepiam, ale czy mogłaby Pani w swojej niezmierzonej łaskawości nie nakurwiać tak tym stemplem po głowie Mozarta, bo jak ja zaraz Pani jebnę, to..." :-))))))))))))))))))) Jest jeszcze gorzej. Jeszcze naście lat temu na pocztach pracowały panie Ziuty po naście lat. Nawet się człowiek zaprzyjaźniał. Kiedy odbierałem polecony Pani Ziuta stawiała stempel "znany osobiście" i nawet podpisywać nie musiałem :-)))). Teraz, kiedy bywam na swojej poczcie średnio raz na 2 miesiące, za każdym razem widzę inne gęby. Jakoś rotują tymi pracownikami pomiędzy oddziałami i pracownik nie jest przywiązany do miejsca pracy, w związku z czym ma wyjebane, jak mawiał pewien papież :-)))
 15. SynSama

  Firmy kurierskie

  Żartujesz, prawda ? :-)))))))))))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.