Jump to content

SynSama

Użytkownicy
 • Content Count

  1090
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

491 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2658 profile views
 1. Tak więc w ten oto sposób firma Pioneer "uzyskała" kultowy status nadany swojemu pustemu badziewiastemu odtwarzaczowi CD .Dzięku umiejętnej manipulacji pewnego domowego elektronika, który dziwnym trafem od razu za kasę oferuje wzniesienie tego "wypustu idealnego" na poziom "wypustu genialnego". Mamy więc do czynienia z głównym kandydatem do nagrody " Discover of the Year" :-)))) I to nie jest hejt, to raczej sarkastyczny śmiech z tego całego forum :-)))))))) Jak mówią Anglicy "zrobiliście mój dzień", bo dawno się tak nie uśmiałem :-))))))))))))))))))))))) No, ale mówiąc już poważnie, cel osiągnięty. Odtwarzacza PONOĆ nie ma od ręki w sklepach. Zapewne i kolejka do lutownicy kolegi mudy w ciągu kilku miesięcy wzrośnie kilkukrotnie, bo przecież tu nikt nie napisze, że to w oryginale nie gra. Nikt się nie przyzna, że nie ma w tym graniu nic z bajek o których tu czytamy. To będzie raczej "podziemne" - kolego muda ratuj, bo nie gra :-))))) I o to w tym wszystkim przecież chodzi, a srebrniki w sakiewce się zgadzać będą......Taaaaak psychomanipulacja to dziś potężne narzędzie :-)))). Brecht mam na dobre pół dnia. Dziękuję za to z całego indiańskiego serca :-)))))))))))))))))
 2. No raczej nie jest to najmocniejsza strona wzmacniaczy lampowych....
 3. Miałem tak samo i skusiłem się na lampę. Prostą, ale nie żałuję. Jeśli natomiast chodzi o bas, to raczej nie nastawiaj się na coś szczególnego, to chyba najsłabsza składowa wzmacniaczy lampowych. No chyba, że będziesz miał szczęście....
 4. Czy ktoś z Was miał do czynienia z NOS-owymi lampami Tesli EP251 ? Praktycznie nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ich temat. Z góry dzięki za wszelakie info.
 5. Znaczy uczcijmy, czy wyciągnijmy portfel :-) ? Bo to ( może mi się wydaje ) jakby co innego ?
 6. Co znaczy nadążanie nad techniką, bo czuje się rozstrojony :-))))).
 7. To zawsze była i jest twoja specjalność. Zbierasz owoce swojego zachowania.
 8. Przeczytaj jeszcze raz post, do którego się odniosłem, a kto wie, może spłynie na ciebie oświecenie i zrozumiesz jakiego babola wypuściłeś :-))).
 9. Ryszard Sygitowicz & Krzysztof Ścierański - "Pro Test Song" Jacek Skubikowski - "Piromania" MECH - "Brudna Muzyka" Republika - "Balon" Andrzej Zaucha - "Piosenka na przebudzenie" i wiele więcej, ale czy kogoś to w ogóle obchodzi ;-)
 10. Bydzie :-)))))))))))))))))))))))))) I nawet u sąsiada w Pszczynie bydzie sychać :-)))))))
 11. Nie było " zgaduj zgadula czyja cipula " ? łeeeee..to ja się nie dziwię, że było jak było :-))).
 12. SynSama

  Deprecha

  Samobójstwo ? Nie, za bardzo lubię muzykę :-)))). Bez bajek, pliz.
 13. A i tak szybciej dojdzie się do wniosku, że z butelki do gardła prościej i radosniej ;-).
 14. No widzisz, a inni mają np. dosyć pierdolenia o tym, jak to budżetowy odtwarzaczyk za pomocą " medżik tacz of kolega muda " urasta do roli wymiatacza wszech czasów. A co ? Nie mają prawa mieć ? Tylko tobie wolno ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.