Jump to content

SynSama

Użytkownicy
 • Content Count

  1764
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1089 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4966 profile views
 1. SynSama

  Kawa

  Miałem do czynienia raz z jedną. Żebym po jej wypiciu z radości skakał jak piłka kauczukowa od ściany do ściany, to nie powiem. Miała jedną zaletę - nie była droga :-)))
 2. Czyli cieszy zapewne któregoś technika do dzisiaj :-)))))
 3. To "podejście", którym się tak fapujesz kończy się w momencie, kiedy koparka na ulicy przecina przewody. I na nic teorie i wymyślone idee.
 4. SynSama

  Kawa

  Ja słyszałem, że na kaca najlepszy drink : 50 ml spirytusu, 50 ml wódki, zamieszać, popatrzeć pod światło i jednym duszkiem... Przypuszczam, że wątpię....
 5. SynSama

  Kawa

  A to ma gostek jakieś swoje prywatne morze :-))) ? Takie czyste, bez rtęci, nawozów i innego badziewia, które duże rzeki tak ochoczo wpompowują w światowe oceany 😉 ?
 6. SynSama

  Kawa

  Dla mnie kawa, to tylko ekspresowa. Mam całkiem przyjemny ekspress ciśnieniowy, a co do gustu, to lubię kawy mleczne, a więc te przez prawdziwych kawoszy odsądzane od czci i wiary ;-). Ile ? Na ogól jedna kawa dziennie, rzadko dwie. Gatunki ? Raczej te popularne ze sklepów. W ziarnach. Zresztą, jak raz na jakiś czas kupię jakąś nietypową jako eksperyment i nawet jest dobra, to i tak potem zapominam, jak się nazywała :-))) Muszę chyba zacząć robić fotki opakowań komórką :-). Oczy szeroko otwieram, jak widzę tu te różne egzotyczne dla mnie fajne opakowania i nazwy kaw :-) Skąd Wy je bierzecie ? :-)))) Ściągacie ze świata, czy z jakichś specjalnych sklepów ? Acha, od ładnych nastu lat jestem wyznawcą zasady, że ludzie dzielą się na mądrych i na tych, którzy słodzą kawę :-)))))))). Kiedyś słodziłem, a teraz kawa nawet z połową łyżeczki cukru jest dla mnie ulepem i to ulepem bez smaku ( wyjątkiem są kawy mrożone, ale te pijam ze 3 razy na rok na wakacjach gdzieś tam :-))))))...
 7. To taki stan psychiki, kiedy czujesz radość :-))))))))))))))))))))))))))))))))))
 8. Ale co mam uzasadniać ? Głupotą godną pogardy jest poleganie na zbiorach muzycznych zależnych z kolei od tego, czy łącze internetowe działa, czy nie działa. A jak ktoś tego nie rozumie, temu nie ma co uzasadniać, bo widocznie pomylił konia z krową.
 9. Mac, a od kiedy Ty taki zasadniczy :-))))))))))))))))))))
 10. Jako dawca Esoteców, czy same dla siebie ?
 11. Sprytnie pominął fakt, czy in plus,czy in minus :-) ?
 12. Zawsze pod nosem zamieniam to na " bolą mnie kości "...:-)
 13. SynSama

  Sprzedam/kupię

  Szukam od jakiegoś opinii o 6CA7 z tej serii, ale jakoś bezskutecznie...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.