Jump to content

SynSama

Użytkownicy
 • Content Count

  1865
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1234 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5650 profile views
 1. Tak, nie mam. Na co dzień mieszkam na Marsie, a jak już się źle czuję, to chadzam do najlepszych prywatnych specjalistów, NFZ w ogóle mnie nie dotyczy :-). Puknij się człowieku w ten baniak, zanim wystukasz na klawiaturze takie bzdety :-)))
 2. A to przepraszam. Nie wiedziałem, że mamy zajebistą służbę zdrowia :-))))))))))))))))))))))!!! No w tak rozjebanej służbie zdrowia faktycznie....jak ? AAAAaaa...przepraszam, zapomniałem - mamy zajebistą służbę zdrowia :-)))) Po pierwsze to z kim masz styczność obchodzi mnie mniej więcej tyle, że pogoda w Omanie, po drugie, o czym ty ( za przeproszeniem ) pier**lisz :-))) ? Co ma jakaś tam jedna pani doktor do całości systemu ? Ty najebany z rana jesteś, czy jednak pani doktor postawiła złą diagnozę ?!!!
 3. Od lat wszędzie publiczna służba zdrowia uznawana jest za pozostałość socjalistycznego sposobu myślenia. Jakoś tak nie pasuje do wspaniałego kapitalizmu, no i efekt mamy. W końcu to wszystko jebnie i będzie tak : masz pieniądz to się leczysz, nie masz...oj jaka szkoda. Taki naturalizm wejdzie w życie już oficjalnie..
 4. U Ciebie coś tam trzeszczy, u mnie z głośników ( padnięte Tesle sterujące ) jest taki dźwięk, jakby 16 Sztukasów nadleciało zwartą formacją i rozpoczęło ostrą napierdalankę :-)))))))))))))
 5. " Prrroooszzzzęęęęę paańńńństtwaaaaaa iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...wyskoczyyyłłłłłłłłłłłłłłłłłłł.......ach jak cudownieeeeeeeeeee z życiaaaaaaaaaaaaa wyskoczyyyyyyłłłłłłłłłłłłłł...czekaliśśśmyy tyle laaaaaattt................................." :-))) Wiesz gdzie policja ma swoją "reputację" ?:-)))) No...zgadłeś, właśnie tam...Oni sami zawsze powtarzają, że nie są od lubienia, a jedynie od akceptowania. Reputacja ma z tym tyle wspólnego co ogórek surowy z kiszonym...
 6. Nic mi to nie mówi. Które to są te 2 lampy które warto wymienic? :-)
 7. Bardzo dobra..to była chyba impreza :-)))).
 8. A zachwiany rynek baterii + epidemia Covid to już naprawdę końcóweczka świata jaki znamy :-))))).
 9. Martwiłbym się, jakby wyjeżdżali na sygnale z "wkładem" :-)))))
 10. :-)))))))))) Z tym się zawsze trzeba liczyć. I to może być potwierdzenie tezy, że kupno NOS-ów to taka troszkę ruska ruletka o czym trąbię tu od dawna :-). No mam taką nadzieję....;-) Czyli to jest tak, że po sterujących raczej nigdy nie widać, że kończą żywot ?
 11. Jak może się likwdować coś, co..nie istnieje ?
 12. Uwielbiam tę nowomowę :-). Za dawnych "normalnych" czasów kolesia nazywano by facetem, co lubi poćwiczyć.......dziś to super duper influencer cobra stajl :-)
 13. No i wyszła Beata z worka :-). Niestety winne okazały się sterujące Tesle NOS-y :-(. Kurcze, ze 200 h grania i kosz ? Nie mam jak pomierzyć, nie wiem, czy padła jedna, czy więcej. Po zamianie miejscami wszystkich nadal był ten sam efekt. Dopiero po zmianie na sterujące ruskie EW wzmacniacz wrócił do życia....Najgorsze to, że na oko wizulanie wszystko było ok. Wszystkie równomiernie świeciły, nie tak, jak ludzie opisują problemy z lampami mocy, że jaśniej świecą itp. i od razu widać, ze ktoras lampa odplynela na Krainy Wiecznego Wzmacniania :-)))
 14. Na wróżkę Pastyllę :-))) ? No jak co ? Konkurencja, psucie rynku, mniejsze dochody :-))). Taka sytuacja.....:-))
 15. Kto ćmika L&M-y ten nie łyknie ściemy. Kto pali Dunhille, ten Covid ma w tyle. A za co ? Wygrał turniej wiedzy o pandemii u Sznuka :-))))) ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.