Jump to content

SynSama

Użytkownicy
 • Content Count

  1484
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

828 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4054 profile views
 1. SynSama

  Polityka

  Chyba mamy inną definicję słowa " rozwalać system fenomenalnie " :-)))) Sukces ? No to widocznie też kwestia innej definicji :-)))) Tylko...co z tego wynika ? Z tego wiecznego stroszenia piórek ? Obawiam się, że niewiele.....
 2. SynSama

  Polityka

  To jest aż taki sukces polityczny ? Nie wydaje mi się :-))) Ja o tym świetnym prognostyku wszelkich "wypustów" Janusza K. słyszę i jestem jego świadkiem od 30 lat. Tyle, że na tym się kończy.
 3. :-)) I powiem Ci więcej. Taniego cwaniactwa i naganiactwa tępić, piętnować i wytykać przestać nie zamierzam :-) Dopóki chęci, dobrego humoru i popcornu mi wystarczy :-). A te napinki o niesmaczności biorę w rękę, odwracam o 180 stopni i kieruję ku Tobie. I co teraz ? Nie mogę ? Tylko Tobie wolno :-) ? No tutaj grupa ta jest najwyraźniej licznie reprezontowana i wspierana na zasadzie " swój to swój " :-). To fakt, wrzucam im w jeden wór. Tu się zgodzę :-) No tutaj bym się nie upierał...na Twoim miejscu :-). To ulubiony argument " swojaka " na tym forum. Stosowany na potęgę, zawsze pod ręką :-) Taki ładny, okrągły i uniwersalny, prawda :-) ?
 4. SynSama

  Polityka

  Pokapowali się, że na można na tym zrobić deal z kolegami :-) Kupon miał być dla "klienta", no ale "klient" jest nieprzywidywalny, gdzie dokładnie go zrealizuje, no to pewnie kupon będzie ale dla "przedsiębiorcy", jako rodzaj dopłaty. Kolesie prowadzący działalność turystyczną będą mieli zapewniony ruch, klient zapłaci 100 zł, koleś dostanie 900 zł od rządu i wszyscy zadowoleni :-)))). True.... Nie ma na to najmniejszych szans. Genetyczna niezdolność do wygrywania czegokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek......
 5. Pozwól, że decyzję o odpoczynku od komputera podejmę sam. Nie potrzebuję do tego niczyich porad. Zaś jeśli chodzi o dotlenienie szarych komórek, to polecam Twojej Szanownej Osobie jak najbardziej ! Koniecznie przed suszeniem gaci na tym niewątpliwie wypasionym wzmacniaczu w klasie A :-)))))))))))))))))))))
 6. O matko...kolejny :-))). Jeśli widzę najzwyklejsze budżetowe sprzęty wrzucane tu ostatnio setkami, jako "znaleziska", to tak - jestem kąśliwy. To racjonalna postawa. Jeśli widzę jakieś opisy na aukcjach wzięte centralnie z dupy, oderwane od rzeczywistości miną przeciwczołgową, to owszem tak - jestem cyniczny. To także postawa racjonalna. I to się nie zmieni. A jakieś kompleksy, fobie o których wspominasz nie mają tu nic do rzeczy. Powiem więcej - zapał z jakim bronisz tych farmazonów o suszeniu gaci każe raczej zastanowić się, co jest tego ukrytą przyczyną. To Ty to sprzedajesz, albo jakiś Twój kumpel ? To wrzucaj to w wątek " Nasze aukcje.... ", a nie udawaj adwokata jakiegoś nieznanego sprzętu nie wiadomo nawet skąd ( sprzedający jako mejsce wysyłki podaje jakąś JAZZLANDIĘ ). Nie byłem może olimpijczykiem z geografii, ale też nie jakimś ostatnim matołem i coś tam o świecie wiem, a mimo to miasta o tej nazwie nie znam.....Polecam troszkę lodu za kołnierz. To może ostudzi emocje. To źle zauważyłeś, albo jesteś bardzo nieuważny :-)
 7. Jakbyś przeanalizował treść tej aukcji zdanie po zdaniu, ale merytorycznie ,a nie jak dziecko z wielkimi oczami przed wystawą z cukierkami, to BYĆ MOŻE zauważyłbyś stek bzdur, bajdurzeń i tanich chwytów, które właściciel aukcji wciska naiwniakom, aczkolwiek jak znam takich odbiorców podobnych aukcji należy położyć nacisk na słowa "BYĆ MOŻE"...Przejrzyj na oczy chłopie... I tu się mianowicie niestety mylisz. Poza tym, same magiczne słowa " klasa A " wiosny jeszcze nie czynią..... Zresztą poczytaj sobie opisy pozostałych aukcji tego artysty, może zrozumiesz o co mi chodzi, a może nie.
 8. No pod warunkiem, że zdąży, że pierwsze dotknięcie potencjometru nie zakończy się silnym wstrząsem i zgonem :-))). cytuję : " albo szybko wysuszyć slipy po należytym wykręceniu bo wzmak jak każdy inny wody nie lubi. " No i już wiemy, jak i do czego będziemy go używać. To grająca suszarka :-))))) Co do brzmienia : cytuję : " dużą wierność przekazu i powietrza " Zawsze szukałem dużej wierności powietrza :-). Czyżbym odnalazł :) ?
 9. Strach dotknąć, jak jest po 220.... 22 zł bym dał...ale 2200 ? :-) Brzydkie jak noc listopadowa, ale coś mi mówi, że to może grać.... I to już z jakieś 10 lat temu.....
 10. Kolumny bez tabliczek, nazw itp ? To mówisz o łowieniu w ciemno. Życzę powodzenia :-)))).
 11. " Beksiński. Dzień po dniu kończącego się życia." - Jarosława Mikołaja Skoczenia. " Obłęd 44 " - Piotra Zychowicza
 12. Parę naprawdę dobrych książek napisał. Ceniłem. Ciekawa ta książka o Banksym ?
 13. :-))))))))))))))))))))))))))))))))))) To a Agacie Wróbel jest ? Ona jest silna !!!
 14. SynSama

  Yaqin MS-34D w Q21

  A to to nowość jest :-) ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.