Jump to content

Bart360

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Tak niestety nie robiłem. Chciałem dać właśnie suba bliżej tv a fronty na zewnątrz ale odpuściłem z racji braku symetrii 😜 myślałem też nad tymi 112 z racji, że mają bass reflex z przodu, a to ponoć ułatwia bardzo sprawę?
 2. Dzieki za odpowiedź! Masz rację, najpierw sprawdzę jak będzie to grało, jeśli postawie oba głośniki na krzesłach i parę książek pod monitory, żeby wysokość była odpowiednia. Znalazłem fajne standy na tej stronie [Hidden Content] tylko nie wiem czym się kierować przy zakupie podstawek. Czy mają to być standy na kolcach jeśli będę mieć wykładzinę dywanową? Czy jakiś określony ciężar muszą mieć, w końcu 160m to kawał kloca. Sam byłem zaskoczony gdy je odebrałem, myślałem, że będę jednak trochę mniejsze. Jeszcze jedno zapytanie co do sub, myślisz, że 2x112 "naprawi" mi braki w basie w pokoju? Z drugiej strony 115 nie są wiele droższe od 112 i też dylemat czy nie lepiej dopłacić i mieć lepsze zejście.
 3. Witam, chce się was doradzić w sprawie Kina domowego. Dokupiłem niedawno parę monitorów Klipsch RP 160M do mojego zestawu 2x RP 280F, RP 450C, R 12SW. Problem w tym, że nie bardzo wiem ustawić te Monitory (standy, czy podwieszone do scian)z racji dość ograniczonego miejsca w pokoju. Na szczęście będę w najbliższym czasie zmieniał panele na wykładzinę dywanową więc myślę, że to dobry moment, żeby zrobić przemeblowanie jeśli będzie to potrzebne. Załączam plan mojego pokoju jak na ten moment to wygląda, z zapytaniem jak wy byście polecali rozmieszczenie tych monitorów. Czy może szafka z tv i głośnikami na przeciwną ścianę? Myślę też o kupnie dwóch subwooferów, trochę mocniejszych niż ten który posiadam. R12SW nie radzi sobie w tych warunkach, w niektórych miejscach ładnie niesie basem, w miejscu odsłuchowym dudni, i myślę czy dwa porządne suby nie załatwiły by sprawy. Mam nadzieję, że pomożecie :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.