Jump to content

opcio

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

208 profile views
 1. Racja, proste rozwiązania są najlepsze :) Wchodzę jak na kompie: [Hidden Content]
 2. Na malinie mam moode audio. Na kompie do dodałem ręcznie stację do moode i działa. Zastanowień się czy będę w stanie włączyć i wyłączyć ją przez BubbleUPnP z komórki, bo teraz żeby włączyć i wyłączyć radio muszę odpalać lapka.
 3. Dzięki. Da się włączyć radio za pomocą BubbleUPnP?
 4. A czy jest na sali właściciel AP Classic 20? ktoś miał okazję odsłuchać obu kolumn?
 5. Potrzebuję Waszej rady, która kolumna jest mniej wymagająca od ustawienia: Virgo 2 czy Classic 20 v1. Mam pomieszczenie okolo 25m2, ale będą stały ok. 50-60 cm od tylnej ściany. Przymierzam się do AP i rozważam wybór pomiędzy nimi.
 6. Eposów już nie mam. Siłą rzeczy taki czas, że ciężko myśleć o odsłuchach, więc rozważania na dziś czysto teoretyczne. Tannoy XT8F miałem okazję odsłuchać z Creekiem i było nieźle. Odsunąłem od ścian i dudnienie zeszło. Stereofonia świetna, scena też. Jednak dla mnie za dużo basu, było też nieco za ciemno. No i rozmiar, za duże dla małżonki. Stąd rozważam teraz XT6F. bardziej niż XT8F. Jak porównalibyście brzmienie XT6F z Monitor Audio GS20?
 7. tak też uważam, możliwości manewru kolumnami mam ograniczone więc szukam czegoś co ma lżejszy bas i dobrze się paruje z Creekiem do muzyki jakiej słucham
 8. AP też rozważam , ale po Eposach wolę by otwór b-r był na froncie (Sitara ma z tyłu).
 9. Cześć, w kilku zdaniach o moim aktualnym zestawie: - wzmacniacz Creek Destiny 2 (zastąpił Audiolab 8000A), - były kolumny Epos ES22, więc niby idealne do Creeka, ale mi ten zestaw nie podszedł, było za ciemno, za dudniąco, - żródła: mailina z AlloBoss (Tidal) i Arcam CD73. Akustyka pomieszczenia: plusy to brak pustych ścian, różna faktura na nich, obrazy, plakaty, dywan, sporo mebli; minus to ustawienie kolumn ok. 30-40cm od tylnej ściany (stąd prawdopodobnie dudnienie Eposów); powierzchnia 25-30m2. Czego słucham: jazz, trip-hop, elektronika, modern classic (Nils Frahm, Olafur Arnalds), klasyka, art rock typu Pink Floyd. Raczej ciszej, niż głośniej (blok), więc chętnie kolumny o wysokiej skuteczności. Głośniki - słuchacz ustawione w trójkącie ok. 2,5m bok. Może rozważyć podstawki? Testuję teraz: Tannoy Revolution XT8F i jest znacznie lepiej niż Epos, choć momentami mam wrażenie, że jeszcze za dużo dudnienia. Co jeszcze warto rozważyć do odsłuchów? Rozważałem w sporym rozstrzale: Tannoy Precision 6.2/6.4, Monitor Audio GS20/GS60, może Vienny... Z uwagi na ustawienie bass-reflex w przód lub dół, choć chyba lepszy przód. Nie chce nowych, rynek wtórny. Ale nie chcę też starszych niż 6-8 lat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.