Jump to content

ArtuAtoll

Użytkownicy
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

332 profile views
 1. Dzień dobry Atollomaniacy :) Wszystkiego najlepszego w 2020 !! :) Dziś wkleję fotkę jak to u mnie wyglada.. Dywan akurat w praniu ale nie jest na całą powierzchnię podłogi.. Jest akurat w miejscu odbić dzwięku na podłogę. :) Nadal Marantz NA6005,Atoll in 100 SE,CA SM6,no i CD Yamaha.. wpięty do DAca SM już nie niejt taki suchy 😉 Oczywiście kolumny Phoebe III :)
 2. Dzień dobry :) Mocno plujecie na Atolla. moze akustyka w pokoju siada? 😉 MOze żle dobrane okablowanie ..kolumny ? :) Ja nie narzekam.. z Cambridge Audio SM6 setka Atolla gra świetnie oczywiście z Phoebe III :) Okablowanie Atohm :)sporo paneli akustytcznych i dywan sufit też ma panele..:) Kiedyś kolega był mocno nalalony na setkę Atolal ale w koncu kupił Electrocompaniet Ec 2 i gra pięknie z Phoebe III :) Pozdrawiam :)
 3. Ano wlaśnie... na Vtuner można po zalogowaniu się z ID Marantza.. Ta apka na androida niewiele wnosi.. szukam stacji MAIS KIZOMBA nie ma na CA na VTuner jest .. nie wiem jak to ogarnąć ..Pozostaje chyba podpięcie Marantza jako zródło do SM6 i potem do in 100 :)
 4. http://manuals.marantz.com/SR5009/EU/PL/GFNFSYeizhtomb.php http://vtuner.com/setupapp/guide/asp/BrowseStations/BrowsePremiumStations.asp?sCategory=Ambient&sBrowseType=Format&sNiceLOFO=AmbientMOzna sta dodać stacje do CA ?
 5. Ja mam jeszcze pytanie do posiadaczy CA Stream Magic 6.. Marantz ma swoje radio ..tam można zarejestrować stacje z internetu.. Jak to się ma do CA bo ja tych stacji z Marantza nie mogę wyszykać w CA ..help ! :)
 6. Trzeba dobrych kabli.. jak Tellurium Q Black II :) i nic na twarz nie zagra.. :)
 7. Panowie... :))) Jak ustawioną ma posiadacz CA Stream Magic 6 w fazie.. Bo tam są trzy fazy. Nie kumam o co w nich chodzi.. Ktoś te zagadkę rozwiązał ? :)
 8. no u mnie juz Atoll nie gra na twarz.. po zmianie okablowania :)Akustyka pomieszczenia tez wiele wnosi raczej najwięcej.. Moze zamiast zmieniac klocki coś powalczyć z akustyką ? :)
 9. Co się zmieniło na PLUS w elektronice NAIm w porównaniu z in 200 ?
 10. Witam :) Lepiej Streamer do Spotify z DACEM na pokladzie czy laptop ze Spotify plus DAC zewnętrzny ? :) Zamienileś na zabawki Naim ?
 11. Dzień dobry :) Czy ktoś odsłuchał kabelki głosnikowe KImber Kable do Atolla in 100 do jasnych kolumn jak np Phoebe III ? :) Szukam kabli z cieńkim basem :) Zbieram na TQBlack II ale na czymś trzeba zagrać... TQ Ultra Blue podbija już nisko schodzący Atoll
 12. Tak... Te Blacki sa idealne do klocków Atolla.. :)
 13. Witajcie :) Bede potzrebować IC ale miedziano srebrnego.. :) Albo czyste srebro :) do 500 zeta :) coś polecacie dobrego ?
 14. Witam :) Czy mozęcie napisać jakie druty z Atollem używacie.. Głośnikowe i sygnałowe.. niech to bedzie wskazówka dla innych :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.