Jump to content

Roubaix

Użytkownicy
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

250 profile views
 1. Chyba na komunię Wieże "dostają po dupie" tak samo jak lustrzanki w fotografii,każdy dzisiaj ma smartfona z aparatem i robi setki zdjęć na istagram-a. Ja mam i wieżę i lustrzankę i póki co jestem im wierny, a reszta...........mnie mało obchodzi ;)
 2. Jeżeli sprawia ci to przyjemność - mam na myśli wygląd i dźwięk to oczywiście,że warto. Osobiście bardzo podoba mi się vintage ale wolę słuchać nowego sprzętu.
 3. Czyli co kupować sprzęt pod płyty czy płyty pod sprzęt?
 4. Więc teoria parzystych harmonicznych obalona ;) Skąd w takim razie ten czar lamp ?
 5. Ten stary sprzęt (dzisiaj vintage) się nie psuł,więc nie było problemu. Poza tym o ten pewexowy czy niemiecki bardzo się dbało,tak było w moim przypadku,miałem kilka zagranicznych klocków i nie chciały się zepsuć 😉 Więcej miedzi,lepsze materiały,dyskretne elementy,bardziej elektryka niż elektronika jak to ma miejsce dzisiaj.
 6. W streamerach spotyka się TuneIn to chyba coś podobnego jak DAB
 7. LAN masz z kabla czy po wifi?
 8. Streaming się rozwija jak wszystkie inne dziedziny,parę lat temu wszyscy się zachwycali nad mp3,dzisiaj co najmniej flac ale za kilka lat będzie pewnie coś lepszego niż DSD. To samo dotyczy np. telewizorów,kiedyś kineskopy,lcd,plazmy,HD,full HD,Oled,4k,8k....... i co by nie powiedzieć dzisiaj zwykły telewizor ma obraz jak żyleta,to samo będzie z dźwiękiem za jakiś czas. Brak internetu nie jest argumentem,brak prądu czy internetu to dzisiaj katastrofa w każdej dziedzinie,nie tylko audiofilskiej. Żeby mnie nikt źle nie zrozumiał,jestem ponad 50-letnim audiofilem,konserwatystą,przedkładam tradycyjną wieżę ponad wszystkie nowinki,malinki i wszystkie inne dziwne skrzynki choćby nie wiem jak dobrze grały.Ma być tradycyjna "wieża",wzmacniacz,strumieniowiec,cd,kolumny.Właśnie ten strumieniowiec kiedyś nie do pomyślenia,dziś element "wieży",staje się nierzadko jedynym źródłem czyli czymś bardzo ważnym w tej całej układance. Oczywiście to moja subiektywna opinia.Póki co bardzo mnie rajcuje myszkowanie po potężnej bibliotece nagrań,przypominanie sobie lat młodości,zapomnianych kapel,dźwięków,koncertów i kontrola ówczesnej jakości nagrań.Co jeszcze? Zacząłem słuchać fantastycznie nagranego jazzu a płyty CD z tym gatunkiem pewnie nigdy bym w sklepie nie kupił.
 9. ok czyli jak ford padnie to cały przemysł motoryzacyjny razem z nim? Streaming jako taki raczej nigdy nie padnie (choć kiedyś o CD mówiono to samo),zmieni się tylko nazwa.
 10. Nie wiem czy lepszy ale na pewno azur zdecydowanie ładniejszy 😉 Polecam Q21,zadzwoń,wypożycz i zapytaj o cenę (to działa)
 11. Azur 851N aż się prosi 😉 mi się osobiście bardzo podoba tylko ciężko będzie zmieścić się w założonych 5k. Ewentualnie CXN v2
 12. Nikt nam niczego nie wyłączy,nie siejcie paniki,streaming jest fajny!
 13. Bardzo dobry zakup,póżniej upoluj PM 800x i masz sprzęt bardzo ,bardzo dobry,którego nie będziesz musiał się wstydzić i który sprawi Ci dużo przyjemności.Marantz to klasa sama w sobie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.