Jump to content

Roubaix

Użytkownicy
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

820 profile views
 1. Sennheiser strzeli sobie w kolano robiąc słuchawki takie same jak 660S i sprzeda je o połowę taniej? Mam wrażenie,że raczej twój wpis nie trzyma się kupy. Ale jak twierdzisz,że 560S są lepsze od 660S to ci wierzę,amen.
 2. Dokładnie tak jak piszesz,nie ta liga Ja moich 660S nie zamieniłbym za nic w świecie,cena,wygoda i muzykalność jak dla mnie idealna!
 3. Szymon blog czyli recenzent popełnił wielki błąd opluwając Dynki. Gdyby napisał,że to miód malina wtedy nikt by się nie doczepiał nawet do tego rozkręcania cudzych kolumn.Taka nauczka na przyszłość ;)
 4. Szczerze...... to od początku mi się jakoś ten blog nie podobał. Jeżeli już mam się sugerować opiniami to wolę zagraniczne niezależne recenzje sprzętu,a już rozkręcanie cudzych kolumn....... to prawdziwy profesjonalizm!!!
 5. Artystom się nie dziwię,bo tak naprawdę świat im się zawalił (nie tylko im), wkurza mnie tylko wymyślony kolejny "podatek",który do artystów i tak by nie wpływał bądź był praktycznie przez nich niezauważalny,większość poszła by na biurokrację i poboczne projekty. Płacę Tidala,płacę Spotify i to jest moim zdaniem uczciwe bo kogo słucham temu płacą (taką mam nadzieję)
 6. Elektronika droższa o kilkaset złotych? ZAiKS chce nowego podatku
 7. Mam co prawda PM7005 i NA6006 więc niby to samo tylko w dwóch klockach i moim zdaniem gra to to obłędnie na Emitach 20
 8. Audiofile to moim zdaniem najbardziej podporządkowana grupa utrzymująca kwarantannę ;) Wreszcie mamy dużo czasu na swoje hobby co pewnie zaowocuje w przyszłości naszym doświadczeniem i poradami na forum.
 9. W drugą stronę to niestety nie takie łatwe...
 10. Sorry ale to jakieś disco..................☹️
 11. Pokój 4,5x4m odległość od ściany ok 0,6m
 12. Pytanie powinno brzmieć za ile można posłuchać 😉
 13. Ja mam M20 z PM7005 też niczego sobie duet
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.