Jump to content

Mateos

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

79 profile views
 1. Cena jest bardzo interesująca. Ciekawe czy nie ma jakiegoś haczyka.
 2. Witam Salon o powierzchni 32mkw. Audiofilem nie jestem. To jest moje pierwsze kino domowe. Oglądalność to 70% filmy ,reszta muzyka. Słucham każdego rodzaju muzyki po trochu. Moje ucho zapewne nie jest tak wrażliwe na nie doskonałości. Budżet to właśnie do 2 tys chciałem wydać na same kolumny. A trochę po czytałem forum i często jest polecany ten zestaw Polk audio t531. Chyba że macie coś jeszcze innego do zaproponowania. Amplituner myślałem nad Onkyo 686 lub denon x2500. Czy to dobry wybór??
 3. Co sądzicie o cenie tego zestawu. Czy nie jest zbyt niska?? Nie chciałbym się wkopać z kupnem. [Hidden Content]
 4. Z tych używanych amplituner coś bym wybrał. Niby sprzedawca dobry bez większych uwag. Ale zastanawiam się nad kolumnami polk audio t531. Czy nie lepiej poczekać 2 miesiące i dobierać do nich. Będą chyba lepsze od taka 606.czy lepiej kupić coś innego do 2500 tys zł.??
 5. A co sądzicie o tej promocji? [Hidden Content]
 6. A co sądzicie o tym: [Hidden Content] I do tego ten Tannoy lub magnat Shadow 207
 7. Może i racja z tymi używakmi. Tak jak mówiłem audiofilem nie jestem a zapewne zagra mi coś gorszego wg was to dla mnie będzie już super sprzęt. Tak się rozglądam olx, Alle, ceny fajne za używki. Byłem dziś w markecie i po słuchałem Taga 606 z denon x1400, fajnie to grało i zmieścił um się w kosztach. Były jeszcze qq 6500. Zapewne pomożecie mi w dokonaniu wyboru.z drugiej strony nie wiem czy kupowanie kina w markecie jest też dobre. Może lepiej w jakimś salonie.
 8. Z żoną już uzgodnilem że meble muszą iść w inne miejsce. Bardziej bym się skłanial ku nowemu sprzętu, ale faktycznie ampl może być używany i kolumny w sumie też. Tylko za bardzo nie mam zaufania nie wiem jak kto słuchał. Gorzej jak będzie coś z nimi nie tak, a ja tego nie wykryje gdyż się nie znam. Dlatego wolę nowe. Jestem z Inowrocławia. Najbliżej mam na odsłuchy do Bydgoszczy. Ale jak zawsze nie ma zbytnio czasu na wyjazdy. Ale chyba może lepiej poświęcić czas i jechać odsłuchać. Ale tak jak mówię zapewne nie będę widział dużej różnicy. Filmy raczej z kompa lub dysku twardego bądź możliwe że z czasem zakupie Blre. Żona też nie miała kina. Także pewnie jak i ja usłyszy w domu cokolwiek na tym kinie to spodoba się napewno. Stwierdziła tylko że ma pasować do pomieszczenia, i zmieścić się w danej kwocie. I bądź tu mądry co tu wybrać. Często leci w domu radio, także dobrze żeby ampli miało połączenie z netem WiFi. Może i Spotify. Rozglądam się cały czas na necie. Może gdzieś będzie jakieś promo. Byłem w dwóch marketach ale posłuchać tak to lipa głośno, ludzi pełno. Choć jak się zwiększyło głośność to potrafią co niektóre kolumny pokazać pazura. Jak na moje ucho oczywiście :)
 9. Ten Wilson to nowość na rynku od niedawna. Sam już nie wiem. Niby fajna cena. Szkoda że nie mam gdzie odsłuchać. Kupuje się na lata więc powinienem odsłuchać. Ale z drugiej strony nigdy nie miałem kina i pewnie co w salonie mi zagra to będę zachwycony. Salon duży akustyka nie wiem jaka będzie. Chciałbym jak najlepiej zainwestować pieniądze. Za dużo tego jest do wyboru. Kieruje się też opiniami. A tutaj na forum macie doświadczenie. Macie jakieś jeszcze propozycje?
 10. To jest plan salonu. Może faktycznie będzie trzeba zrobić przemeblowanie. Z tym denonem może być ciekawie.
 11. Witam obserwuje już dłuższą chwilę to forum gdyż interesuje się zakupem kina. Potrzebuję pomocy w wyborze. Wiem że za kwotę 3.5 tys cudów nie będzie ale jak dla mnie który nigdy nie miał kina myślę że jakie zadowoli mnie prawie każde. Każdy ma indywidualne preferencje. Audiofilem nie jestem. Trochę się na czytałem forum ale i tak jak zawsze jest nie można się samemu zdecydować. Kino będzie bardziej do oglądania filmów niż słuchania muzyki. Powiem że 80% film, 20% muzyka. Salon 32m/2 tv na ścianie po środku, kanapa oddalona prawie 5m od TV. Tak się zastanawiam co wybrać najbardziej podoba mi się jamo 626 lub 628 nie wiem jak to będzie grało bo duży salon i jest miejsce na fronty. Dobre opinie maja tez Taga 606v3 lub qq6650. No i pozostaje jeszcze dobór amplitunera. Czytam opinie o Onkyo 656 i na tym forum coś jest ze niby puka coś po 30 min. Nie wiem czy to faktycznie przeszkadza czy nie. Biorę również pod uwagę Denon ale nie wiem który byłby najlepszy do tych głośników. Chciałbym się zmieścić w tej kwocie, max do 4tys ale to już nadwyżka nie do przeskoczenia. Wiem że do kina musi być sub. Dodam zdjęcia salonu Lecz z tym muszę poczekać z 3 miejsce i uzbierać troszkę grosza. Może coś pomożecie mi w wyborze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.