Jump to content

macktheknife

Użytkownicy
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

98 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

843 profile views
 1. Polecam się i cieszę się, że - choć przez samozaprzeczenie - to jednak zgodziłeś się ze mną.
 2. Niestety Margol wpadasz we własną pułapkę piętnowanego ograniczenia horyzontu. Uproszczenie ułatwiające obronę tezy ale nic ponad to. Ten świat nie składa się tylko z wariatów z "piaskownicy" zwyczajnie lubiących swoją "taniochę" i wariatów nie dotykających nic poza "nadzwyczajną" elektroniką. Jest cała masa wariatów, których rajcuje / motywuje cała masa różnych rzeczy. Którzy mają różne doświadczenia, różne potrzeby i jeszcze potrafią się z tego cieszyć. Każdy jest "chory" na swój sposób i jeżeli tylko sprawia mu to przyjemność, a innym nie szkodzi (myślą, słowem i/lub czynem) - gratuluję i trzymam kciuki.
 3. PMC Twenty5.26 to bardzo ciekawe kolumny i jednocześnie niełatwe do wysterowania. Ale warto się pomęczyć i postarać 🙂
 4. Reaktywowali się czy ktoś używa marki? Nie znam współczesnych ale kiedyś to były przyzwoicie grające pudełka. Wyglądają podobnie.
 5. Zatem biel staje się jeszcze bielsza, wzrasta zawartość cukru w cukrze, a przy okazji może udało się odejść od kuriozalnego stylu vintage. Cena bez zmian czy za powrót do normalności trzeba jednak zapłacić więcej?
 6. Nawet nie wiesz jak bardzo. 🙂 Ale i tak nie zrozumiesz... Komentujesz, jesteś komentowany. To forum dyskusyjne,
 7. Oooo to to właśnie! Niechybnie są i tacy, którzy twierdzą, że naim w ogóle nie gra. Tak więc Niepokorny, zamiast teoretyzować i się krzywić - posłuchaj.
 8. Ekstremiści twierdzą, że dopiero 300DR „gra”. Coś w tym jest.
 9. Ma to jakąś trwałość? Bo niby dają 10 lat gwarancji. Nie wiem, nie używam (nie jestem fanem mebli skórzanych i skóropodobnych) i nie znam osobiście nikogo kto kupił taką/podobną replikę. Przypuszczam, że zestarzeje się jak przeciętny przyzwoicie wykonany mebel i czy oraz jak będzie się o niego dbać. Raczej nie mają kółek, dzieci jeździć nie będą 🙂 ale zawsze można spróbować coś połamać podczas dzikiego seksu 😆 A jeżeli tylko w celach odsłuchowych to raczej szybciej się znudzi niż zniszczy (chyba, że komuś w przypływie audiofilskiej ekstazy nie trzymają zwieracze i pęcherz...). Wzorniczo ponadczasowy i może się podobać jednak mało uniwersalny. Ale w tym kraju o gustach podobno się nie dyskutuje. Niestety.
 10. Pytasz o sprzedawcę czy produkt? Sprzedawcy nie znam ale komponenty do tych chińskich replik Eames-a są tłuczone w jednej, może dwóch fabrykach, akcesoria to masówka, a reszta to konfekcja i marketing. W PL jak dobrze trafisz to komplet kupisz <2000 zł.
 11. Replika to tylko replika. Wyłącznie oryginał zapewnia prawdziwie audiofilskie doznania. W zasadzie nawet dupoaudiofilskie.
 12. Gratulacje, muzyka z serwera? Jesteś świetnie przygotowany na wielodniowe (oby nie wielotygodniowe) odsłuchy w czasach zarazy... 😁
 13. Nie to miałem na myśli, nie miewam takich potrzeb jednakże obserwując reakcje innych zastanów się czy nie skomercjalizować swojego systemu. Błyskawicznie stałbyś się legendą branży, obrzydliwie bogatą legendą. Produkt bez wad.
 14. Być może ktoś inny dałby Ci szansę i poprosił o kontakt do Twojego dealera. Ja się poddaję.
 15. No tak. To sobie porozmawialiśmy. Jak napisał kiedyś Waldemar Łysiak: "Jeśli większość ma rację – jedzmy gówno… – Miliony much nie mogą się mylić."
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.