Jump to content

macktheknife

Użytkownicy
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

139 profile views
 1. macktheknife

  Naim club

  W nawiązaniu do wcześniejszej dyskusji na temat przebarwień frontów w niektórych urządzeniach naim możecie zobaczyć całkiem świeży przykład opublikowany na naim community.
 2. No paczę, paczę i Cieszę się niezmiernie, że się zgadzamy. Lepiej bym tego nie ujął - kiepskie. Za Dynaudio Najlepiej Wydane Contour 30 kzł - kiepskie.
 3. Merytoryczny głos rozsądku. Również podchodziłem do C30 trzy razy, zawsze w "obcym" ale przygotowanym (lepiej lub gorzej) środowisku, zawsze w niebanalnej konfiguracji zaproponowanej przez gospodarzy, zawsze z pozytywnym nastawieniem i w kontekście zakupu, a nie posłuchania dla sportu. Efekt wciąż taki sam. Nie przemawiają do mnie. W kontekście oczekiwanej ceny również nie przemawiają, tyle że jeszcze bardziej. Niepokoi mnie ten pełen zachwytów ferment bo albo jestem głuchy albo naciągany. Może jedno i drugie.
 4. Ale za to to jest bardzo ciekawa pozycja (poniżej) jak i cała twórczość Anne Mette Iversen. Świeżo i inteligentnie. INVINCIBLE NIMBUS https://annemetteiversen.bandcamp.com/album/invincible-nimbus
 5. Spróbuję - w moim odczuciu ta muzyka jest sztucznie i nadmiernie egzaltowana.
 6. Dlaczego polecasz? Do mnie nie przemawia pozytywnie.
 7. Boszszszsz... no nie dziwię się, że Wam BRy wibrują z potkiem na 10.00 gdy takiego Mena muszą zmęczyć.
 8. Nie zwykłem bez powodu zaczepiać ludzi choć to chyba taki forumowy trend. Reszta na priv, dzięki
 9. Jeśli tak to kosztują 12, a nie 10 tys jak napisał Szymon
 10. Co to za kolumny? Jestem zainteresowany zakupem, pomożesz skontaktować się ze sprzedawcą?
 11. Zadziwiające, że jeszcze żaden dystrybutor/dealer nie rozszerzył swojej działalności hajendowej, o hajendowe SPA. Powszechnym stał się auto detailing, pora na audio detailing. Wziąwszy pod uwagę ceny kolumn (Dynaudio również, żeby pozostać "w temacie" wątku) ... Dekontaminacja, odświeżanie, renowacja, polerowanie, regeneracja, woskowanie, powłoki ceramiczne, powłoki kwarcowe, głaskanie...
 12. macktheknife

  Naim club

  Naiwne pytanie zadałeś. Kolumn na rynku jest... dużo i nie ma kolumn "najlepszych". Komuś może podobać się audiovector, innemu dynaudio, kudos, ap, focal, etc etc ale równie dobrze cała masa innych... Poświęć trochę czasu i dobierz coś przez siebie i dla siebie. Kup to co Ci się spodoba, a nie to co podoba się innym.
 13. Czy ktoś z Was posiada 3.4LE i mieszka w Warszawie lub okolicy?
 14. Nie, nie rozumiesz. I niech tak pozostanie bo z treści i formy wypowiedzi wnioskuję, że nie masz motywacji i/lub odpowiedniej perspektywy aby zrozumieć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.