Jump to content

macktheknife

Użytkownicy
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

181 profile views
 1. Zgadzam się. Nie jęczy tak profesjonalnie i namiętnie jak Keith, który mógłby spokojnie dubbingować najlepsze niemieckie produkcje filmowe z górnej półki.
 2. Cohen to popularne nazwisko, taki Kowalski albo Smith. Panowie mają konflikt, Avishai Cohen ma pretensje do Avishai Cohena, że Cohen na grzbiecie Cohena karierę chce robić i popularność zdobywać. Szołbiznes po prostu. Osobiście przedkładam twórczość Avishai Cohena nad Avishai Cohena. Avishai Cohen jak dla mnie wciąż te same kotlety odgrzewa natomiast Avishai Cohen poszukujący jest i za to go lubię.
 3. CHRIS SPEED TRIO PLATINUM ON TAP Chris Speed - tenor Chris Tordini - bass Dave King - drums warto dzięki, dobra rzecz jak napisałeś
 4. Afrykańskie powietrze i temperatura dają się we znaki, czynią spustoszenie ograniczając podstawowe umiejętności intelektualne i tłumią skutecznie instynkt samozachowawczy. No cóż, taki mamy klimat - parafrazując klasykę retoryki politycznej.
 5. TWIO Walter Smith III Walter Smith III - tenor saxophone Harish Raghaven - bass (1, 2, 6 & 7) Eric Harland - drums gościnnie Christian McBride - bass (3, 5, 8 & 9) Joshua Redman - tenor saxophone (3 & 9)
 6. W nawiązaniu do wcześniejszej dyskusji na temat przebarwień frontów w niektórych urządzeniach naim możecie zobaczyć całkiem świeży przykład opublikowany na naim community.
 7. No paczę, paczę i Cieszę się niezmiernie, że się zgadzamy. Lepiej bym tego nie ujął - kiepskie. Za Dynaudio Najlepiej Wydane Contour 30 kzł - kiepskie.
 8. Merytoryczny głos rozsądku. Również podchodziłem do C30 trzy razy, zawsze w "obcym" ale przygotowanym (lepiej lub gorzej) środowisku, zawsze w niebanalnej konfiguracji zaproponowanej przez gospodarzy, zawsze z pozytywnym nastawieniem i w kontekście zakupu, a nie posłuchania dla sportu. Efekt wciąż taki sam. Nie przemawiają do mnie. W kontekście oczekiwanej ceny również nie przemawiają, tyle że jeszcze bardziej. Niepokoi mnie ten pełen zachwytów ferment bo albo jestem głuchy albo naciągany. Może jedno i drugie.
 9. Ale za to to jest bardzo ciekawa pozycja (poniżej) jak i cała twórczość Anne Mette Iversen. Świeżo i inteligentnie. INVINCIBLE NIMBUS https://annemetteiversen.bandcamp.com/album/invincible-nimbus
 10. Spróbuję - w moim odczuciu ta muzyka jest sztucznie i nadmiernie egzaltowana.
 11. Dlaczego polecasz? Do mnie nie przemawia pozytywnie.
 12. Boszszszsz... no nie dziwię się, że Wam BRy wibrują z potkiem na 10.00 gdy takiego Mena muszą zmęczyć.
 13. Nie zwykłem bez powodu zaczepiać ludzi choć to chyba taki forumowy trend. Reszta na priv, dzięki
 14. Jeśli tak to kosztują 12, a nie 10 tys jak napisał Szymon
 15. Co to za kolumny? Jestem zainteresowany zakupem, pomożesz skontaktować się ze sprzedawcą?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.