Jump to content

macktheknife

Użytkownicy
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

160 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1120 profile views
 1. Coś w tym jest. Czas jakiś temu podłączałem z ciekawości 250dr pod superuniti. Grało to zadziwiająco dobrze.
 2. Wypożycz i posłuchaj, nic nie ryzykujesz. Jak wspomniał Dekoracja to kontrowersyjny temat ale po to są różne zabawki żeby się nimi bawić. Jakiś czas temu pojawił się ten temat w klubie, poszperaj w historii to coś znajdziesz.
 3. Wszystko to najprawdziwsza prawda dlatego właśnie lubimy i z przyjemnością graniczącą z perwersją używamy przeróżnych zabawek naim.
 4. Direct sterowanie tylko przez pilot? Sprawdzałeś czy jest różnica w jakości grając np jakieś radio internetowe lub tidal / spotify przez melco i bezpośrednio z routera?
 5. NDX komunikuje się z siecią przez Melco? Z Melco można alternatywnie grać przez jakieś wyjście cyfrowe? Można rozszerzyć pojemność przez dodanie hdd ext przez usb? Porównywałeś np. do core?
 6. Jaki to model? Melco mają wbudowane hdd czy można instalować dowolny?
 7. A zamierzasz? 😉 bez skatalogowania łatwo o duble, chyba że wszytkie pamiętasz 🙂
 8. Nie obrażaj i nie śmieć.
 9. Oficjalne downloads problemu z tagowaniem raczej nie mają. Ale pełna zgoda, nawet przy ripowaniu domowej kolekcji pojawiają się problemy z prawidłowym połączeniem CD z danymi z baz internetowych... Czasem pojawiają się dane zupełnie "z sufitu". Ale to akurat (błędy dla wydań CD) uważam za niechlujstwo wydawców, którzy nie zadbali o prawidłowe kodowanie i rzetelne uzupełnianie baz. Na tak "precyzyjnie" zadane pytanie odpowiedź jest tylko jedna - każdy ze wszystkim jak i żaden z niczym.
 10. Nie posłuchałeś uprzejmej rady i wciąż swą rynsztokową elokwencją bez powodu i sensu wystawiasz na próbę cierpliwość i inteligencję nas wszystkich tutaj. Nieustająco proszę - nie obrażaj i nie śmieć. Jeśli nie szanujesz samego siebie to przynajmniej uszanuj innych.
 11. Pewnie musisz skonfigurować od nowa system plików na hdd ext. Jeśli nie masz backup to skopiuj całość gdzieś lokalnie, sformatuj hdd i skonfiguruj pod nd5xs, przenieś dane na hdd ext. To czasochłonne ale pewnie jedyne rozwiązanie dające oczekiwaną funkcjonalność.
 12. Z pewnością wiesz coś o tym, prawda? A tymczasem Ty urwisie popracuj nad polszczyzną, bo mimo że absolwentem SP być może i nawet już jesteś (zrozumiałeś ten błysk...) to wagary i/lub brak koncentracji, a pewnie i motywacji swe piętno pozostawiły... O język czysty dbać należy i wypada. Ja tymczasem oddalam się upajać swoją błyskotliwością... Nie kontynuuj proszę bo znowu miast prawić konkretnie będziesz tylko puszyć się, obrażać innych i zaśmiecać kolejny wątek.
 13. Również mam podobne spostrzeżenia jeżeli chodzi o przewagę drewna nad metalem i tworzywem sztucznym. Co nie zmienia przekonania, że ceny tontrager są.... no są jakie są.... Dokładasz tyle ile kosztują te drewniaki i masz w domu 7 annis 🙂 , zgadza się?
 14. Bardzo atrakcyjna cena to taka, która doprowadzi do zawarcia transakcji, a nie poprawy samopoczucia sprzedającego płynącego z samego faktu wystawienia oferty... Masz rację Andy09, szczególnie że aktualnie używanych 30.1 jest kilka w ofertach. Dla zdecydowanego nabywcy jest w czym wybierać. Hasos, oczywiście Twoje zabawki i piaskownica ale wstrzymałbym się ze sprzedażą i poczekał na używane 7 annis lub xd (choć mało prprawdopodobne w najbliższym czasie) jeżeli rzeczywiście emocje nie pozwalają Ci się już powstrzymać 😉 30.1. to nie są złe kolumny, od 7 nie dzieli ich przepa
 15. Pisaliśmy już o tym... Musi brumieć. Naim, który nie brumi to nie naim. 🙂 Kup sobie paczkę (8 szt., obudowa z tworzywa) isoacoustic iso-puck mini (dedykowane dla rynku pro więc dużo tańsze od wersji dla audiofili 😉), mam też iso-puck (bez mini) do trochę cięższych gratów, obudowa z alu i wciąż dużo tańsze od "audiofilskich" (które są w dystrybucji top hifi). [Hidden Content] znajdziesz w sieci w sklepach pro audio, są też pewnie na alle. Każdy pretekst jest dobry... 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.