Jump to content

Kasz76

Użytkownicy
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1299 profile views
 1. Dzięki za odpowiedź. Muszę gdzieś posłuchać Sol-a II, najlepiej wersji SE.
 2. Mógłbyś króciutki porównać Denona pma2500 z solI? Czy sol gra dużo szczuplejszym, wolniejszym dźwiękiem? Który wzmacniacz można uznać za bardziej uniwersalny, tzn. sprawdzający się dobrze zarówno w spokojniejszych klimatach jak i muzyce typu rock?
 3. A jak w przypadku Pro Link 1 wygląda korzystanie z Tidala, odbywa się bezpośrednio przez stronę Tidala czy poprzez program zaimplementowany w urządzeniu?
 4. Mój zestaw to denon pma1520ae oraz marantz sa8005. Ponieważ ten cd-ek może pracować jako DAC to chciałbym skorzystać z takiej możliwości. Ciekawa propozycja, czy Tidal HiFi ruszy na Link 1 bez problemu?
 5. Jak w temacie. Co polecacie w miejsce już chyba nie produkowanego Chromecasta Audio? Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.
 6. Wystarczy mi jakość cd
 7. Kabelek odpada z uwagi na wygodę użytkowania w salonie. Pozostaje więc CHA lub podobne urządzenie spięte z sa8005 kablem jack-optyk oraz smartfon lub tablet robiące za pilota. Na smartfonie zainstalowany player o którym pisałeś. Jest jakaś alternatywa dla CHA, coś lepszego co nie kosztuje bardzo dużo?
 8. A poloczenie sa8005 że smartfonem za pośrednictwem Chromecast audio?
 9. Aha ok A jak będzie współpracowało?
 10. A sprzętowo co będę potrzebował? Chromecast audio czy może lepiej coś innego, np. Yamaha wxad?
 11. Dzięki A jaki rodzaj usługi Tidal będzie optymalny - HiFi/Premium żeby uzyskać dźwięk zbliżony do CD?
 12. A co sądzicie o tym żeby na początek spróbować z chromecastem audio? Połączyć go kabelkiem jack-optyk z SA8005, telefon z androidem jako pilot. O słuchaniu plików audio mam niemal zerowe pojęcie, po wymianie kolumn budżet na audio lekko nadszarpnięty. Nie będzie to dobry sposób żeby nie wydając wielkich pieniędzy zacząć przygodę z plikami, nauczyć się z nich korzystać, osłuchać i dopiero po jakimś czasie zadecydować w które poważniejsze rozwiązanie iść? Przy okazji proszę o jakieś informacje jak najlepiej podłączyć chromecasta, jakim kabelkiem itp. Mój sprzęt to Denon 1520ae, Marantz SA8005, kolumny YB Audio Zephyr S
 13. Ok Przez chwilę miałem okazje sluchac zwykłych Beszeli i pamiętam że zrobiły na mnie wrazenie
 14. Ostatecznie kolumny masz po modyfikacji?
 15. Ja też. Grunt to rozsądne wydawanie kasy na wszelkie dodatki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.