Jump to content

Kasz76

Użytkownicy
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2101 profile views
 1. Pewnikiem prędzej zapragniesz zmiany niż go zajedziesz😀 Niemniej jednak spokój jaki daje Luxman w znaczeniu czysto użytkowym też jest bardzo ważny. Czasami jak czytam opisy kolegów z forum że któryś tam wzmacniacz za blisko 20 tyś. brumi, gra nierówno, zrobiony jest z tektury itp. to otwiera mi się nóż w kieszeni, że jesteśmy naciągani na takie g.... Luxman może nie gra najlepiej na świecie w swojej kategorii cenowej ale pod względem czysto technicznym to pewnie światowa czołówka
 2. Dzięki. Fajnie, że Ci podpasował. To jest na pewno sprzęt na wiele lat dobrego i bezawaryjnego słuchania.
 3. Panowie, dajcie spokój, nie ma się o co tak spinać. Odsłuchom sprzętu towarzyszy tyle zmiennych, że tak naprawdę każdy z Was może mieć rację w zakresie swoich odczuć i wrażeń z testowania 505/507. Dzięki za Wasze wpisy bo na pewną dają już mi jakiś pogląd na te wzmacniacze. Podstawą do podjęcia decyzji który model ewentualnie wybrać i tak będą odsłuchy w warunkach domowych.
 4. Żeby tylko stówek to nie byłoby żadnego problemu z wyborem😀 Może być tak że różnica zależy od trudności jakie stawiają kolumny. Przy łatwych do napędzenia kolumnach różnica może być niezauważalna, przy trudniejszych lepiej może sprawować się 507. Są to jednak tylko moje dywagacje nie poparte odsłuchem.
 5. A z kolumnami grającymi równo, np. takimi jak yb audio zephyr s model 507 powinien dobrze zagrać? Jak wydajnościowo prezentuje się 505ka na tle droższego modelu? Pewnie do kolumn takich jak Zephyry lepiej wybrać mocniejszy wzmacniacz.
 6. Czy między modelem 250S i 400S jest jakaś konkretna różnica w budowie czy ogranicza się tylko do różnicy w samym module PASCAL (kl. D)?
 7. W samej wydajności też nie zauważyłeś różnicy? Pod moje YB Audio Zephyr S pewnie lepszym rozwiązaniem byłby mocniejszy wzmacniacz ale różnica cenowa między nimi jest wyraźna. Możliwe że 505 mimo średnich danych na papierze jest dość wydajny i poradzi sobie również z moimi kolumnami. Gdzie kupiłeś Swojego Luxmana, możesz napisać na priv?
 8. Mógłbyś napisać nieco więcej na temat gry Luxmana. Z jakimi innymi wzmacniaczami był porównywany zanim podjąłeś decyzję o jego zakupie? Czy jest to wzmacniacz dynamiczny sprawdzający się w rocku, jak kontroluje niskie tony, jak wygląda górne pasmo? Czy jest łaskawy dla gorszych realizacji czy raczej obnaża ich niedoskonałości? Miałeś okazję porównywać go z niższym modelem tj. 505uxII? Z góry będę wdzięczny za odpowiedź.
 9. Okiem laika muszę stwierdzić że bardzo solidnie wyglądaja w środku sprzęt Kinku. Ciekawe czy tak samo gra jak wygląda.
 10. 39 raczej już po rabacie. Chodzi o to że 390+330a w swoim podstawowym przeznaczeniu to najpewniej zestaw na wiele lat dobrego słuchania. Do nie go można dobierać różne źródła w tym streamery. Same funkcje sieciowe niestety już po np. 5 latach mogą nie nadążać za współczesnymi wymaganiami techniki mimo robionym aktualizacji softu.
 11. Szkoda że Moon nie stosuje takiego rozwiązania jak Primare, które w jednej serii oferuje trzy standardy wykonania przedwzmacniacza. Czysty przedwzmacniacz, z dac oraz z dac i z modułem sieciowym. Dzięki temu sam przedwzmacniacz możemy kupić w rozsądnych pieniądzach. W przypadku Moon-a 390ka kosztuje blisko 30 tys. i posiada szereg opcji które szybko się przedawnia. Razem daje to kwotę ponad 45 tys. a w takich pieniądzach można już na rynku poprzebierac. Nie mówię już o tym że jest to dla większości zaporowa kwota.
 12. DAC w Michi X3 jest taki sam jak w RA-1592?
 13. Właśnie wolałbym "czysty" wzmacniacz Rotel Michi X3 to chyba jeszcze niewiadoma czy już mieliście okazję go posłuchać? Jeśli tak to jak gra ten wzmacniacz i czy jest to rozwinięcie modelu 1592?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.