Jump to content

Kasz76

Użytkownicy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

633 profile views
 1. Dzięki za odpowiedź Bardzo lubię szybki i zwarty bas, myślę że do rocka cs88a może być dobra propozycja. Mocy pewnie też ma sporo do wysterowania większości kolumn
 2. Czy dźwięk CS-88A jest wystarczająco dociazony czy wzmacniacz ten wymaga "sparowania" z raczej ciepło i obficie grającym na basie kolumnami? W jakim stopniu możemy ocieplic/dociążyć dźwięk wzmacniacza przy jednoczesnym zlagodzeniu gory wymieniając fabryczne lampy kt88?
 3. Jakie różnice dostrzegles między Sol II SE i Sol IV?
 4. Piecyk już wygrzany?Możesz już coś napisać o jego brzmieniu?
 5. Kasz76

  Wzmacniacz do 20 tyś

  Dzięki za obszerny opis, co raz bardziej mam ochotę posłuchania Tucana, nie wiem tylko czy jest to możliwe we Wrocku
 6. Kasz76

  Wzmacniacz do 20 tyś

  Czy Tucana jest dobrze wykonanym wzmacniaczem? Jeśli chodzi o brzmienie to jest raczej zgodna opinia że jest to wzmacniacz z górnej półki, a jak wygląda jego jakość wykonania na tle konkurencji?
 7. Kasz76

  Wzmacniacz do 20 tyś

  Których Japońskich firm polecasz sprzęt z aktualnej produkcji?
 8. ...ale nikt tu nie podważa sprzętu brytyjskiego pod względem walorów brzmieniowych które pewnie w odpowiedniej konfiguracji są na bardzo wysokim poziomie. Chodzi tylko o to że wydając spora sumę ciężko zarobionych pieniędzy chciałoby się mieć jako taki komfort psychiczny że sprzęt nie uwali się po miesiącu od daty zakupu, że nie będzie brumil, front nie będzie zmieniał koloru, reguacja sily glosu bedzie dzialala prawidlowo itp. A co do tej Brytyjskosci to myślisz że Naimowi ,Cyrusowi itp. bliżej jest właśnie do Brytyjczyka czy do Chińczyka i to niskich lotów? Druga sprawa to czy obecnie naprawdę za sprzęt trzeba dac 50 - 70 tyś. żeby spełniał minimalne wymagania dobrej sztuki technicznej?
 9. Obecna sytuacja na polskim a może nie tylko polskim rynku hi-fi jest naprawdę zastanawiająca. Ceny za sprzęt osiągają kosmiczne poziomy co kompletnie nie idzie w parze z jakością wykonania. Mając powiedzmy 10 tyś. nie poszalejemy przy kupnie np. wzmacniacza. Z rynku japońskiego (Denon,Marantz) będzie jeszcze ok, z rynku angielskiego,włoskiego itp. dostaniemy modele z początku stawki wykonane tak że pożal się Boże. Np. Naim SN2, cena ok 17 tys.,w środku sporo wolnego miejsca a to co już jest to najtańsze podzespoły za grosze.
 10. Dzięki za obszerny opis. Napisz jeszcze proszę czy bas jest dobrze kontrolowany, sprężysty czy bliżej mu do tzw. "buly". Lubię dobrze kontrolowany bas, tej cechy mi brakuje w moim denonie pma1520ae. Aha z czym porównywales Luxmana?
 11. Możesz coś więcej napisać o jego brzmieniu, jakie gatunki muzyczne lubi najbardziej, jak wyglądają niskie tony, czy są dobrze kontrolowane?
 12. Jak pierwsze wrażenia z odsłuchu Sol IV? Widzisz podobieństwa do jego mniejszych braci Sol II,III?
 13. Kasz76

  Wzmacniacz do 20 tyś

  Fajny wzmak, możliwość jego posłuchania to byloby bardzo ciekawe doznanie. Ja szukam kompana dla moich bmn Berges 3. Obecnie grają z Denonem pma1520ae
 14. I jak pierwsze wrażenia,dzwiek jest taki jak sobie wyobrazales? Zestrojenie wysokotonowca ok?
 15. A basik, bo chyba tu są największe obawy co do porównania z wersja Ś i Bergesami?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.