Jump to content

Kasz76

Użytkownicy
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

580 profile views
 1. Kasz76

  Klub kolumn BMN

  A basik, bo chyba tu są największe obawy co do porównania z wersja Ś i Bergesami?
 2. Kasz76

  Klub kolumn BMN

  A coś bliżej na ten temat...
 3. Dziękuję bardzo za odzew, na pewno poczytam. Szukam nowego wzmacniacza do kolumn BMN Berges 3 z illuminatorm R3004 na górze. Obecnie gram na Denonie pma1520ae i odczuwam spory niedosyt z takiego połączenia. Zależy mi na dobrze kontrolowanym basie i lekko ocieplonym brzmieniu. Góra też mogłaby być lekko utemperowana, niemęcząca.
 4. Czy jest na forum jakiś posiadacz modelu CS88A? Jeśli tak to czy mógłby w kilku zdaniach opisać charakter gry tego wzmacniacza. Bardzo będę wdzięczny za takowy opis.
 5. Kasz76

  Klub kolumn BMN

  Podłogowe czy monitory,napisz coś więcej o nich
 6. Kasz76

  Klub kolumn BMN

  Ok dzieki. Nie mnie jednak jeśli ktoś miał jakieś udane doświadczenia w tym zakresie to proszę o wpisy
 7. Kasz76

  Klub kolumn BMN

  Proszę o wpisy osób które przetestowaly BMN-y szczególnie wyższe modele z dobrymi wzmakami. Które połączenia wypadły najlepiej?
 8. Kasz76

  Klub kolumn BMN

  Wg mnie to właśnie niskie tony są główną zaletą Bergesow. Tam gdzie na płycie jest bas kolumny pokażą go jak trzeba i z dobra kontrola. Ja nie mam niedosytu niskich w pokoju ok 30m2
 9. Kasz76

  Klub kolumn BMN

  Witam, Ostatnio miałem wyjątkową okazję testowania w warunkach domowych wzmacniacza Lector ZXT70. Lector to raczej mało u nas znana ale naprawdę godna uwagi Włoska manufaktura. Przypomnę, że grał u mnie w parze z kolumnami BMN Berges 3 (wersja z illuminatorem R3004). Punktem odniesienia był mój obecny wzmacniacz Denon PMA-1520ae. W bardzo dużym skrócie mogę napisać, że Lector praktycznie w każdym aspekcie brzmienia pobił Denona. Zarówno muzykalność jak i przyjemność odsłuchu, kontrola poszczególnych pasm była na zdecydowanie wyższym poziomie. To co szczególnie przykuło moją uwagę to fakt, że Lectora można było słuchać godzinami bez efektu zmęczenia ale i znużenia prezentowanym dźwiękiem. Włocha mogę szczególnie polecić osobą, które słuchają różnych gatunków muzycznych może za wyjątkiem bardzo ciężkiego rocka czy metalu. Tu pewnie są lepsi zawodnicy typu Naim XS2 czy Supernait2. Wykonawcy tacy jak Dire Straits, Fleetwood Mac, Leonard Cohen, Katie Melua brzmieli wybornie, przynajmniej na moje ucho.
 10. A Denon PMA 2500ne jak wypadł na tle pozostałych wzmacniaczy?
 11. Kasz76

  Naim club

  Witam, Czy jest jakaś Osoba z Wrocławia która byłaby chętna podzielić się wrażeniami z użytkowania wzmacniacza Naim xs2? Za możliwość krótkiego odsłuchu byłbym bardzo bardzo wdzięczny.
 12. Kasz76

  Naim club

  Jak oceniacie jakość wykonania modelu Naim XS2, czy w tej cenie można oczekiwać że będzie to wzmacniacz na lata? Szukam wzmacniacza ktory oprocz dobrych walorów brzmieniowych będzie również w miarę dobrze wykonany. Czy jest sens łączyć Naima z cd innej firmy? Obecnie gram na cd Marantz sa8005 i jestem z niego bardzo zadowolony.
 13. Kasz76

  Klub kolumn BMN

  Moje BERGESY też na początku nie zachwyciły mnie aż tak bardzo jak bym tego chciał. Nie są efekciarskie i przez pierwsze godziny odsluchu można odnieść wrażenie że ich dźwięk jest mało barwny, za szczupły itp. Po dłuższym obcowaniu z nimi zmieniłem jednak zdanie. Obecnie z każdą godzina odsłuchu podobają mi się coraz bardziej. Zgadzam się z tym że nie podciagaja w górę źle zrealizowanych płyt a wręcz uwypuklaja ich wady
 14. Kasz76

  Klub kolumn BMN

  Spoko,informacja od Silver_85 tez jest cenna
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.