Jump to content

Łukasz_72159

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

120 profile views
 1. Cześć. Mam problem z instalacją wtyczki Youtube. Po zainstalowaniu i włączeniu nie wyświetla mi się kod, który muszę wpisać aby dać zezwolenie. Usuwam, uruchamiam ponownie, instaluje i dalej nie wyskakuje kod. Dlaczego?
 2. U mnie jest taki problem, że libreelec bez problemu znajdzie hifiberry dac plus a kodi w volumio nie może sobie z tym poradzić. Szkoda że nie można zainstalować libreelec do volumio zamiast kodi. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 3. Najpierw instalowałem wersję ze zbioru wtyczek Volumio (Kodi 17.4) . Bez skutku. Kodi nie widzi hifiberry. Następnie zainstalowałem tę wersję: [Hidden Content] Także nic z tego. Ten sposób też próbowałem: [Hidden Content]/issues/9 No i nic 😕 Da się zaktualizować wersję kodi do najnowszej w Volumio?
 4. Cześć. Używa ktoś Volumio z Hifibery Dac Pro +? Macie w kodi audio możliwość wyboru w/w karty? Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 5. Witam serdecznie. Mam kartę WIFI USB 725N. Chciałbym połączyć ja z Volumio aby łączyła się z routerem. Da się coś takiego zrobić? Pomógłby mi ktoś? SSH mam włączone. 4.19.79-v7+ #1273
 6. Witam serdecznie 🙂 Da się w Volumio wymusić aby zawsze uruchamiał się w rozdzielczości 1920x1080? Często mam tak, że po uruchomieniu mam niską rozdzielczość i wszystko jest powiększone na TV.
 7. Cześć. Karta WiFi USB znacznie poprawia szybkość wczytywania nagrań? Czy nie ma zbyt dużej różnicy między wbudowaną a tą na USB. Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 8. Witam. Tylko Volumio posiada wtyczkę kodi? Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 9. Witam serdecznie. Szukam wzmacniacza do Polk Audio T50. Mam Raspberry Pi3 z kartą dźwiękowa HiFiBerry DAC+ Pro RCA na systemie Volumio. Myślałem o Pioneer A30. Będzie on dobrym wyborem? Czy polecilibyście coś lepszego w tej bądź podobnej kwocie? Słucham trance, house, muzykę klubową. Dziękuję za porady. Pozdrawiam.
 10. Tak, wiem że Kodi i Libreelec jest to samo. Tylko czy jest możliwość zaktualizowania wtyczki Kodi od Volumio do 17.6 czy nawet do wersji 18? Mam 17.4.
 11. Cześć, jest opcja żeby na jednej karcie MicroSd albo nawet lepiej bo na Pendrive USB zainstalować osobno Volumio i Libreelec? Wiem, że w Volumio jest wtyczka KODI ale chciałbym spróbować z Libreelec.
 12. Cześć, mam pytanko. Ma ktoś z Was zainstalowane system na Pendrive a nie na karcie Microsd? Będzie to działało trochę szybciej i stabilnie na USB? Używam Kodi na Volumio i chciałbym spróbować wycisnąć jak najwięcej z szybkości :) Np. [Hidden Content]
 13. Cześć, jeszcze raz dzięki za wszystkie porady które otrzymałem :) Testuję Volumio, łącznie z KODI. Używa ktoś z Was kodi na Volumio z wtyczką TIDAL2? Mam taki problem, że podczas słuchania muzyki TIDAL HIFI gdy przeskakuję pomiędzy albumami piosenka co jakiś czas przycina się na ułamek sekundy. O czym to świadczy? Internet po kablu 120 MB. Zmniejszyłem próbkowanie audio z wysokiej na średnią. Mam kartę MicroSD klasy 10 lecz zastanawiam się czy nie wymienić ją na szybszą - np. A2. Można zrobić kopię (obraz) tej karty którą mam i przerzucić na nową?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.