Jump to content

jackobtone

Użytkownicy
 • Content Count

  357
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

94 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

946 profile views
 1. Dostałem informację z DPD że paczka zostanie dostarczona do mnie jutro. Jak posłucham to rzecz jasna podzielę się wrażeniami w kontekście Bossa.
 2. Słuchałem IN200 Sig przez około 7 miesięcy. Szczegółowość wraz z wygrzewaniem się poprawiła, ale nie powiedziałbym żeby było to niebo a ziemia. Różnica słyszalna, ale nieduża tak naprawdę, a swoje przegrał. Tu też może coś się trochę poprawić, ale nie przeskoczy się raczej spokojnej natury tego wzmacniacza. Kwestia niewygrzania - tak, ale nie tylko. Przed IN200 Sig miałem IN100 SE. Moim zdaniem dwusetka jest dostojniejsza, ale przy tym właśnie spokojniejsza. Bardziej zadziorny z tej pary był IN100. Sprzedałem IN200 Sig, rzecz jasna ze sporą stratą. Sprzedałem ponieważ tak jak na początku była ekscytacja nowym klockiem i całym procesem wygrzewania, tak z czasem zrobiło się nudno do tego stopnia, że coraz rzadziej sięgałem po pilota od Atolla. Dostrzegałem braki właśnie w szczegółowości, ale przede wszystkim brakowało mi w jego graniu funu, drajwu, szybkości. Tego jak napisałeś - życia 🙂 Kilka stron wstecz znajdziesz moje wypowiedzi, w których podałem więcej szczegółów i wniosków z "long term use". To nie jest zły wzmacniacz, tylko po prostu jego charakter nie wpisał się w moje preferencje.
 3. Wciąż jeszcze jest we Francji 😕 Mam nadzieję że dojdzie do końca tego tygodnia
 4. Producent w końcu wrzucił nową setkę na swoją stronę: Link
 5. W kwestii temperatury pracy RPi4. Zmieniłem ułożenie zasilania i odseparowałem malinkę od tegoż zasilania przez aluminiowe płytki. Wyprowadziłem także przewody z RPi i DAC umiejscowiłem obok maliny. Przez ostatni czas przed modyfikacją temperatura malinki wynosiła 58-59°C. Dzisiaj po 1,5h słuchania muzyki non stop temperatura nie wzrosła powyżej 51.1°C.
 6. Listwa jak listwa. Korzystałem z Gigawatta PF2 mk2 i wywalało mimo to. Myślę że DC Blocker pomógł w tej kwestii
 7. Standard z tymi korkami 😂 Prawie za każdym razem przełączenie pstryczka z 0 na 1 równało się w moim przypadku z dymaniem do garażu i przełączaniem bezpiecznika
 8. Albo chociażby Tomanka "przesadzić" w taką obudowę i już nie będzie raził 🙂
 9. https://www.audiophonics.fr/en/dac-and-interfaces-for-raspberry-pi/audiophonics-dac-i-sabre-es9038q2m-raspberry-pi-i2s-spdif-pcm-dsd-usb-c-power-supply-p-12795.html Ktoś testował może?
 10. Czyli Audioforte ma nieaktualne zdjęcia. W sumie skąd mieli je zasięgnąć, skoro nawet producent na swojej stronie internetowej nie ma jeszcze nawet wymienionych tych nowych modeli. Były tylko wystawione, czy można było posłuchać?
 11. Tak to pewnie ciężko stwierdzić. Należałoby przyjść ze swoją „setką” pod pachą 😃
 12. Innymi słowy zaloguj się do swojego routera, a następnie na liście połączonych urządzeń poszukaj adresu IP malinki. Jeśli numery IP nie są poopisywane to kopiuj je po kolei i wklejaj w wyszukiwarce.
 13. Czyli Tomanek też powinien się nadać, dzięki! 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.