Jump to content

fortepiano

Użytkownicy
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

531 profile views
 1. Czy ktoś z forumowiczów miał Grundiga SV ( 200, 140, 85, 40)? Co sądzicie o tej serii wzmacniaczy?
 2. Cześć Klubowicze Mam pytanie o tanie Sansui do 1000 zł. Możecie polecić jakiś model ze względu na dobre brzmienie mimo swej niskiej ceny. Widziałem w ogłoszeniach au x 501 , au 317, au g 33x . Który z nich byłby najlepszy ? Może inny model?
 3. fortepiano

  Pliki DSD

  Jeśli ktoś pozna program którym można konwertować strumień Tidal hifi do DSD nie gorzej brzmieniowo od Roona proszę o informację
 4. Trzaski pojawiają się najczęściej gdy w sterownikach daca lub karty dźwiękowej masz ustawioną zbyt małą pamięć (buffer size), należy zwiekszyć wtedy jej rozmiar w ustawieniach.
 5. Spróbowałem Ammara Lux , nie miała konwersji PCM do DSD, ponadto gdy zmieniałem w ustawieniach na drugi sterownik swojego Dac zawiesiła sie tak, że po ponownych reinstalacjach nadal nie chce się otworzyć żadając zmiany sterownika.
 6. Obie aplikacje porównałem w WIN a szczególnie ich brzmienie z konwersją Tidal do DSD. Roon miał zdecydowanie przyjemniejszy gładszy, bez cyfrowego nalotu dźwięk. Z A+ był nieprzyjemny, sztuczny. Mam nadzieje, że miałem wszystko dobrze skonfigurowane gdyż już zrezygnowałem z A+. Szukałem tańszej aplikacji niż Roon o równie dobrym brzmieniu ale nie znalazłem.
 7. Znalazłem te ustawienia, trzeba przycisnąć strzałkę obok nazwy sterownika wtedy pojawia się odpowiednie okno. Brzmieniowo jak gra program w porównaniu do Roona?
 8. fortepiano

  Pliki DSD

  HQ playerem można odtwarzacz i konwertować Tidal do DSD? Nie znam tego programu?
 9. fortepiano

  Pliki DSD

  pewny jesteś tego, że nie ma do niego wtyczek do streamingu?
 10. fortepiano

  Pliki DSD

  Czy komuś udało się konertować Tidal do DSD za pomocą Foobara? Jak to zagrało?
 11. fortepiano

  Pliki DSD

  Porównałem brzmienie aplikacji Audirvany do Roona jednak jest duża różnica na korzyść Roona. Jak na razie najlepszy dźwięk po konwersji w locie PCM do DSD jaki słyszałem.
 12. fortepiano

  Pliki DSD

  ok, dac miałem podłączony tylko nie mogłem znaleść gdzie ukryli te ustawienia Trzeba po wybraniu sterownika przycisnąć strzałeczkę po prawo dopiero wtedy pojawia się okno ustawień.
 13. fortepiano

  Pliki DSD

  Ale nie ma na WIN ! To jest wersja Audirvane -
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.