Jump to content

Seb1

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

327 profile views
 1. Zerknij na stronę Modushop-u. Może nie tak tanio, ale na miejscu i "dziury" Ci porobią, więc odpada trochę roboty.
 2. Chętnie bym się podłączył do odsłuchu . dedal75 będziemy musieli się jakoś zgrać i nawiedzić Rafała. Może Simpson też był by zainteresowany.
 3. Dałem tapetę z włókna szklanego na ściany i fizelinę na sufit. Nie ma super poprawy, ale w porównaniu z gołymi ścianami pogłos trochę się zmniejszył. No i całkiem ciekawie wygląda i niewiele kosztuje. Dodatkowo odpada robienie gładzi.
 4. Momarek napisz coś więcej. Z czym porównywałeś, co teraz zasila? No i małe co nieco o tych nowych bursonach poproszę.
 5. Prosimy w takim razie o opis i fotki wzmacniacza. Wracając do daca, to dobrze by wyglądał taki wszystkomający. Nawet Wolf oraz zasilacz, konwerter w jednej obudowie. Bez plątaniny kabli, no i bardziej elegancko. Koszt projektowania znikomy, chyba że dziur w obudowie na gałki i wtyki. I Wolf 2+ gotowy.
 6. Miałem dokładnie taki sam problem. Było to w mieszkaniu z przedpotopową instalacją elektryczną. Wzmacniacz był nawet w serwisie, ale nic nie wykryto. Dałem sobie z tym spokój i przyzwyczaiłem się. Po zmianie mieszkania na nowe brumienie całkowicie ustąpiło. Gdzieś tam słyszałem, że podobno DC-blocker pomaga, ale nie sprawdzałem.
 7. Może c 370, albo c352. Trochę słabszy, ale powinien sobie poradzić.
 8. RS 6 były jako nowe często łączone z Nad C372.
 9. Niestety poza budżetem, ale z Polski/USA, czyli Mytek Liberty.
 10. My monitors z subem z elektroniką Brystona. Były na ostatnim Audio Show.Może nie tak spektakularne, jak kolegów powyżej, ale naprawdę grało to bardzo dobrze.
 11. Teraz wyglądają jak rakiety. 321 start i ziuuuu.
 12. LOBO_M widzę,że mamy zbliżony gust. Ciemne piwo i palisander. Gus gus i massive attack też się kiedyś u mnie przewinęły. Bmny niestety na razie muszą poczekać.
 13. Ładne paczki. W moim kolorze. Jeśli to nie tajemnica, to chciałbym zapytać o cenę. Bo oczywiście na stronie firmowej wilki wyją i wrony kraczą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.