Jump to content

Seb1

Użytkownicy
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

902 profile views
 1. Czy ktoś może wie, jaki tweeter jest w Enzo? Niestety wszędzie jest tylko informacja, że to Seas, ale bez podania modelu.
 2. Też chciałem sobie sprawić eski po wizycie u Ciebie, ale niestety wyszło inaczej. Ale też z Bydgoszczy.
 3. Rafał, Salceson widzę, że robi się u Was bydgoskie zagłębie
 4. Poczytaj w klubie Bmn. Słuchałem modelu Beszele i było świetnie całkiem blisko ścian.
 5. Wrzucić, czyli przetestować, sprawdzić,dowiedzieć się. Są różne rozwiązania, tylko trzeba poszukać. Ale po co.Zawsze można dokupić kabelek. Najlepszą opcją jest zrobić to, co pisze @sls.Wypożycz i sprawdź.
 6. Tak się zastanawiam, czy to wielki problem, żeby na czas ,nazwijmy to, odsłuchu, ustawić kolumny w najlepszym miejscu? Zajmuje to jakieś 30 sekund.Do mniej wymagającego plumkania, czy tv mogą stać bliżej ściany. Ewentualnie wrzucić po absorberze za kolumnę. Przy kolumnach za tyle kasy to będą drobne. Jest mnóstwo wzorów i kolorów, więc nawet marudna małżonka znajdzie taki, który jej się spodoba😉
 7. @neocezar Ja posiadam Wigg Art Enzo. Kolumny na tych samych wooferach, grają sobie w 16 metrach i jest wszystko ok. Do słuchania muzyki wysuwam je na około 50 cm i nic nie brumi.
 8. Poczekaj z rok, to może się skuszę 😜. Tym bardziej, że mógłbym podjechać MPK, więc wysyłkę miałbyś z głowy.
 9. Najlepsza będzie taka, którą sam zrobisz. Drewniane pudło, kilka gniazd, trochę kabla i gotowe. Jakość komponentów dobierzesz sam. Ja zrobiłem taką na siedem gniazd za 150 zł. Można oczywiście drożej na markowych komponentach.
 10. Mam sam Dc blocker od gościa z punktu F. Brzęczenie mojego Nada doprowadzało mnie do szału. Po podłączeniu tej skrzyneczki nastała błoga cisza. Czyli tanio i działa.
 11. Seb1

  Monitory aktywne

  Sprawdź Aps. Mają dystrybutora w Uk.
 12. To ja też dołączę do festiwalu kolumn i sugeruję sprawdzić coś od Bmn oraz Wigg Art. Sam posiadam model Enzo i polecam. Dla mnie świetne granie z niezłym basem. Sub będzie niepotrzebny. A to można powiedzieć, że model podstawowy.
 13. Mam także pokój 16 m2 . Grają u mnie Wigg Art Enzo razem z Nad C 372 i jest dla mnie baardzo ok. Mając jakieś tam niewielkie doświadczenie, mogę zasugerować Ci tylko podłogówki. Większość monitorów to jednak proteza na basie😜. Tym bardziej, że słuchasz energetycznej muzyki. Chyba, że akustyka jest do D, gdzie bardzo często w blokach ma to miejsce. Audioburak według mnie dobrze podpowiada. Dorzuciłbym do tego jeszcze Bmn S3II, albo Berges z Olx. Ten sam niskośredniotonowy, co w moich, łagodniej obejdą się ze słabszymi nagraniami, a dodatkowo są przyjazne do ustawienia w trudnych pomieszczeniach. Do tego neutralny lub lekko ocieplony wzmacniacz.
 14. Coś wydaje mi się, że Wiggartowców to coś mało mamy na forum. Więc skrobnę co nieco od siebie. Kolumny Enzo były dla mnie strzałem w 10. Wprawdzie słuchałem też kilku kolumn lepszych ( czyt droższych), ale te leżą mi bardziej. Chyba głównie za sprawą basu. Tamte miały go jednak mniej.Tu jest szybki, całkiem głęboki, i masywny. Nic się nie ciągnie, nie muli. Do elektroniki w sam raz. Zasila je Nad C372. Z lepszym wzmacniaczem to pewnie dopiero będzie się działo. Średnica kojarzy mi się jako śmietankowa, gładka. wysokie dobrze zaznaczone, bez wyostrzeń. Przyznam się, że trochę brakuje mi iskierek, ale to pewnie przez wzmacniacz. Może niedługo uda mi się pożyczyć Atolla In200, wtedy będę wiedział trochę więcej o ich możliwościach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.