Jump to content

marjel111

Użytkownicy
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

513 profile views
 1. szczerze to nie słuchałem 375 więc nie porównam ale dźwięk 268+368 w bridge mode jest bardzo analityczny, krystalicznie czysty w górnych rejestrach i potężny w dolnych rejestrach (oczywiście bas jest konturowy, bardzo dynamiczny, nie ma mowy o misiowatości czy rozlaniu) - nie nazwałbym raczej dźwięku ocieplonym - jest bardziej neutralny ani zimny ani ciepły. Warto też zwrócić na mikrodynamikę, która nie ujmuje niczego w graniu po cichu. Klasa D jest w mojej ocenie bardzo mocno niedoceniona, szczególnie warto zwrócić uwagę właśnie na te dwa klocki NAD-a, które w stosunku jakość/cena mog
 2. natomiast dynamiczna wygląda tak
 3. Nie. Przy 8 omach jest także 2x300 w trybie bridge
 4. Ja mam dokładnie taką konfigurację zmostkowaną i napędzam nią Audio Physic Scorpio i jestem naprawdę mocno usatysfakcjonowany. Wcześniej grałem na samym c368 i stwierdzam różnicę potężną. Przy samym 388 ponoć też jest różnica na korzyść dzielonki ale już nie tak wielka ale słyszalna.
 5. Tak. Jestem pewien że zagrał lepiej jednakże naiwnością byłoby twierdzenie że kabel sieciowy zmieni brzmienie systemu. Mogą to być niuanse delikatne ostanie szlify. Dlatego właśnie zasadna jest teoria że kable dopiero na końcu konfiguracji systemu. Nie zmienia to faktu, że zasilanie ma znaczenie i w moim systemie jest to wymiernie stwierdzone po wcześniejszym podpięciu kondycjonera.
 6. Zgodzę się z Tobą w stu procentach, że srebrne kabelki na pewno zrobią dużą różnicę w stosunku do nawet najlepszych miedziaków najbardziej markowej firmy, no ale ja nie jestem na typ etapie żeby zrobić okablowanie droższe od sprzętu - może kiedyś 🙂
 7. Po pierwsze to model AG (z srebrną żyłą) kosztujący 1500 zł, a tamten to miedzianka, a po drugie pokaż mi przekrój nie na schemacie tylko na zdjęciu. Ja ten schemat widziałem również i chętnie bym zobaczył ten przekrój na zdjęciu.
 8. ma ale identyczne jak c368, ponieważ mają identyczną budowę.C268 to jest klon bez preampa i streamera
 9. zagalopowałem się 🙂 sorry 🙂
 10. tak dla porównania - kabel Kimbera kabel isoteka i niestety nie mam marketingowego zdjęcia bo niestety Power Boots takowych zdjęć nie ma ale budowę mniej więcej widać technologiczny cud bijący kable po pińcet za metr 🙂
 11. ale to właśnie są wzmacniacze o identycznej budowie. dokładając c268 po prostu dokładam moc, a mostkując napędzam każdy kanał osobnym wzmacniaczem. Wcześniej ten sam wzmacniacz sam napędzał dwa kanały.
 12. Też długo zastanawiałem się jaki będzie miała wpływ dodatkowa moc na moje Scorpio I. Wcześniej grałem na NADC368 i postanowiłem dokupić końcówkę mocy i zrobić monobloki zmostkwane o mocy ciągłej 2x300W wcześniej było 2x130W. Różnica jest przeogromna. Głośniki dostały nowe życie, poszerzyła się scena, bas się dociażył, jest lepsza separacja instrumentów, pojawiła się mikrodynamika przy cichym słuchaniu. Zdecydowanie Scorpio uwielbiają prąd. Polecam też dorzucić sobie kondycjoner, żeby ten prąd popłynął w najczystszej postaci - tutaj też jest różnica na plus, subtelna ale słyszalna no i sprzęt j
 13. kupione ISOTEK INITIUM EVO3 - także temat zamknięty
 14. Przecież masz dwa to po co będziesz pożyczał 😉
 15. To może rozwiniemy w dyskusji inny wątek przewodów sieciowych. Czy najlepsza długość to 2 metry? Dzisiaj dowiedziałem się od renomowanego sprzedawcy przewodów z Wrocławia, że teoria o 2m sieciówki została obalona kilka lat temu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.