Jump to content

bisti30

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Koniec tematu. Zrobię jak uważam. Pozdr.
 2. Prywatno- służbowy. Gdybym mógł to dawno bym zrobił rozstaw odpowiedni. Nie gniewam się ja tez się z lekka uniosłem. Bazuje po prostu na tym na czym obecnie mogę. Pozdrawiam
 3. Kompromis z żoną i 2 dzieci ( mam 2 pokoje niestety) . Zamierzam ta kanapę wymienić po nowym roku ale muszę to dobrze rozegraći przemyślec co wstawić. Dzieki za rady. To właśnie o to chodzi - dyskusja a nie linczowanie. Różne mogą być przyczyny rozstawienia takiego a nie innego. Pozdrawiam.
 4. Tak dokładnie to by było jakiś rozwiązanie. Myślałem też o sofie. W blokach to są klitki i to musi mieć funkcję do użytku I tu jest pies pogrzebany
 5. Wielokanałowy tylko widocznie to co piszę jest niezrozumiałe. Proszę wnioskować ze zrozumieniem. Temat zamknięty.
 6. Różnica zawsze będzie to wiadomo ale po to jest kalibracja i ręczne ustawienie. Zdaje sobie sprawę, że środek najlepszym miejscem jest, bo sam to przerabiałem w pokoju bez mebli tylko sofka ale jak nie mam możliwości to muszę jakąś alternatywę z budować teraz. Kino od zawsze mi się podobało - stereo to nie dla mnie( kiepskie w filmach jak dla mnie ), sandbary to porażka ale oczywiście dla innego użytkownika może to najlepsza opcja i może być najlepsze dla niego rozwiązanie i nic mi do tego każdy lubi to co lubi.
 7. Niech i tak będzie nie mam 7.1, ani 5.1 i mi to nie doskwiera. No ale cóż tak zakłada fenomen i jedyne słuszne rozwiązanie, nie bacząc na możliwości danego użytkownika.
 8. Z założenia uznaję, że wypowiedzi tu złożone zakładają że w kinie widzowie siedzą na środku - opcja środka się w tedy znakomicie z płynącymi tu ideami. Jednakże zakładam z własnego doświadczenia kinowego, iż jest wiele miejsc siedzących- z boku, obok środka. Do kolegi powyżej- mam wieszaki obrotowe i wszystko jest skierowane na słuchacza- kalibracja. Używam regulowanych wieszaków i wszystko mi dociera, podoba mi się. Jeżeli chodzi o głośnik centralny jest już pod tv bo mi też nie pasowała. Może nie mama takich sal kinowych jak reszta komentujących ale nie oto chodziło z założenia w moim wpisie. Proszę czytać ze zrozumieniem inne tematy, innych potrzebujących rady a nie próbować masakrować czyjeś założenia według własnego subiektywnego mniemania.
 9. I tu jest sedno waszych wszystkich subiektywnych spekulacji. Rozumiem, że świąteczne potrawy zajęły miejsce zdrowego rozsądku. A jeżeli chodzi o miejsce odsłuchowe i resztę waszych fachowych porad to polecam zapakować w sam środek waszego miejsca odsłuchowego i przeznaczyć to na własny prezent świąteczny. Temat uważam za zamknięty z racji wyłącznie własnego waszego i wyłącznie na skraj paranoidalnego myślenia o wyłączności na właściwą receptę jakim jest kino domowe i inne systemy audio. Z racji tego aby uzmysłowić wam sens kina domowego to wskazuję, iż każdy jest inny i mam prawo do własnego wyobrażenia o właściwym dla siebie systemie audio. Nie jestem audiofilem tak jak wy i nie muszę rozważać, utożsamiać się oraz stosować do założeń skrajnie -perfekcyjnych idei waszego sensu.
 10. Dzięki za rady. Wymieniłem Tagi 806 na klipsch- r820 f, r-52-c, 2x r-51m. Rewelacja, szczegółowość, detaliczność. Na razie gra bez suba. A propos rad, kup sandbara itp. polecam to wszystkim proponującym audiofilom. Polecam LBX Jaworzno, [Hidden Content] - profesjonalizm i kolumny doszły w samą wigilię. Pozdrawiam.
 11. Mam Amplituner 685 rx i myslalem o 2 glosnikaca ale to nie moj klimat. Kino jest znacznie lepsze
 12. OKI. Dzięki za rady pozdrawiam
 13. Tak wiem . Tylko z racji uzytkowania nie mam innej możliwości.
 14. nie nie orzesówam stoi tak jak jest. Too tez wyro do lerzenia i jak rozloze to prawie jest na środku. Nie odsuwam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.