Jump to content

Zochu91

Użytkownicy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by Zochu91

 1. Jak chcesz to ja mam cały set 7.1 canton GLE (nowsza seria od LE) na OLX wystawiony, w dodatku w Twoim budżecie. Central GLE 405, 4x surroundy GLE 401. Frontów nie mam czasu wystawić, ale też są na sprzedaż.
 2. Starasz się ustawić zgodnie z zaleceniami Dolby. Głośniki instalacyjne mają regulowany kąt tweetera, więc trochę możesz skorygować
 3. Ja posiadam Canton Inwall. Zagrają tak samo dobrze jak zwykłe monitory pod warunkiem że stworzysz im jakąś skrzynię akustyczną. W przypadku ścian z płyt KG sprawa jest prosta, bo ścianę wygłuszasz wełną i komorą dla głośnika staje się przestrzeń pomiędzy profilami w ścianie. W przypadku ścian murowanych jest nieco trudniej. Warto wkuć w ścianę małą skrzynię z MDF'u o pojemności tak przynajmniej z 10L (np. 40x30x10cm) i wypełnić wełną. Do kina domowego spokojnie wystarczą, bo w kinie i tak wszystkie głośniki masz cięte z dołu 80 Hz.
 4. To zależy jaki rozmiar ekranu, czy ma mieć pas rozbiegowy i jaka jest wysokość pomieszczenia. Adeo i Kauber są w zasadzie indywidualnie konfigurowalne. Ja mam ekran w rozmiarze "300" czyli szerokość powierzchni aktywnej 250 cm. Dodatkowo mam chyba 60 cm czarnego pasa rozbiegowego u góry. Przy wysokości pomieszczenia 275 cm maksymalnie jestem w stanie zjechać (o ile pamiętam) na 40cm od podłogi. Położenie końcowe można wyregulować krańcówkami na silniku ekranu. Jeśli weźmiesz mniejszy rozmiar ekranu to i wysokość będzie mniejsza, a tym samym ekran będzie w stanie mniej się wysunąć.
 5. Ja mam Adeo Elegance Tensio z powłoką reference white i polecam Ci do Twoich warunków właśnie tą powłokę. Miałem zarówno ref. grey jak i ref. white i na białej powłoce biel jest śnieżnobiała. Poza tym gain będzie wyższy. Rozważ Kaubera, będzie tańszy i równie dobry
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.