Jump to content

Robert84

Użytkownicy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

72 profile views
 1. Koniecznie przekonaj znajomego. GZ34 Gold Lion zamontowany i powiem Wam, że co prawda lampka jeszcze nie wygrzana, a szczęka mi opadła. Duuuża poprawa jeżeli chodzi o przestrzeń, namacalność dźwięku.
 2. Nie mam takiej potrzeby, scena jest ok. Mieszkam w budownictwie z lat 60, pożądane ściany i regały z książkami ładnie wytłumiają dźwięk. W planach mam zmianę miejsca i zakupić jakiś fajny stolik pod lampe z jakiegoś drewna. Dziękuje 🙂 Zgadzam się pasują idealnie. Jestem w szoku jak taka pchełka jak chord gra.
 3. Wczoraj w końcu stałem się posiadaczem kolumn S16 Hertz Minas Anor. Wersja z najwyższej jakości komponentami zwrotnicy. Powiem tak, jakość wykonania i dźwięk stoi na najwyższym poziomie. Teraz wiem skąd te negatywne komentarze. Niebawem dostanę również lampy full music 12ax7 i 12au7 i Gold Lion 5AR4 dla Cayin A70. Zobaczymy jak zagra po wymianie, obecnie mam Sovteca i Electro Harmonic.
 4. Witam, Z mojej strony mogę polecić jeden z moich ulubionych wykonawców ambientowych Alio Die. Polecam takie płyty jak: Corteggiando Le Messi, Deconsecrated and Pure, Il Tempo Magico Di Saturnia Pavonia. utwór z płyty Deconsecrated and Pure, Layers of Faith: https://youtu.be/W9Q_gY-0onA Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 5. Absolutnie nie chodzi mi o bas, który niszczy konstrukcje budynku, buczenia czy buły. Chodziło mi bardziej o dociążenie dźwięku. Tak jak napisał Silver-85, jak płyta jest nagrana płasko to tak kolumny zagrają i to jest prawidłowe i ja się z tym zgadzam, bez upiększania.
 6. Czyli wybór oczywisty. Prawda to, że Minasy kuleją trochę z basem?
 7. Mam do Was pytanie odnośnie kolumn dla Cayin 70 mk2. Mam okazję kupić roczne kolumny Minas Anor IIIs 2,5R za 6000zł, myślicie że warto? Myślałem też o Pylonach Diamont 25. Co radzicie?
 8. Złagodziłbym troszkę bas, jest go kapkę za dużo. Przejrzę wątek...
 9. Mam pytanie apropo lamp. Co ewenentualnie mogę zmienić na plus. Mój obecny zestaw to lampy 6550, lampa prostownicza Sovtec i pozostałe to electro harmony 12AX7 i 12AU7. Oczywiście 6550 zostają pytanie co z pozostałymi. Zastanawiam się nad GENALEX Gold Lion. Co polecacie?
 10. Czyli to bujda z tymi kablami zasilającymi do lamp?
 11. Nie zmiażdży. Pożadna konstrukcja Yamaha cdx 1100 waży z 15kg, genialny odtwarzacz. Jaki przewód polecacie do tego wzmacniacza?
 12. Cena też robi wrażenie :) Pozostaje zmienić w niedalekiej przyszłości kolumny i zainwestować w przyzwoity przewód zasilający.
 13. Dzisiaj w końcu miałem chwilę żeby posłuchać i powiem tak jest to moja pierwsza i ostatnia lampa, a to dlatego że nie mam zamiaru się z nią rozstawać :) Jak to gra, dynamicznym i czystym dźwiękiem. Tyle nowych dźwięków, smaczków pojawiło się w mojej kolekcji płyt. Bias wyregulowany na wartość 0,40V, lampy 6550. Zastanawiam się nad wymianą lampy prostowniczą na GZ34 Gold Lion , warto? Będę wymieniać stolik dlatego sprzęt na obecną chwilę stoi na podłodze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.