Jump to content

Robert84

Użytkownicy
 • Content Count

  263
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1544 profile views
 1. Słuchajcie mój błąd. 8R okazał się jednak strzałem w dziesiątkę.
 2. Słucham głównie winyle i CD. Kupię jeszcze parę rezystorów i protestuję. Z W-wy, ecl86 fajna lampka 🙂
 3. Robert84

  Sprzedam/kupię

  W tym przypadku Clear Top brandowane dla Conn różnią się m.in wzmocnieniem, a wygląda identycznie. W odbiorze zupełnie dwie różne lampy.
 4. Cewka zamontowana. Przebrnąłem od 8 do 12R. Głośnik stał się grzeczniejszy, aczkolwiek moim zdaniem za bardzo przycina górę. Kwestia rezystora?
 5. Robert84

  Najlepsze ECC82

  [Hidden Content] Musi mieć napis na bańce RCA
 6. Robert84

  Najlepsze ECC82

  Dokładnie. Ale kolega Zbyniu nie posłuchał i kupił brandowane o czym pisałem wcześniej.
 7. Robert84

  Najlepsze ECC82

  Każda lampa ma swój charakter grania i po to jest forum żeby takimi informacjami się dzielić. To, że Ci ta lampa nie podchodzi nie znaczny, że cechy Clear Top nie pasują do tego co Zbyniu chciał osiągnąć. To, że posiada taki zestaw grający, że nie jest wstanie wydusić tego co najlepsze z RCA to już niestety nie moja wina. Ja wspominam ją bardzo dobrze, jako równa w całym paśmie, szczegółowa, przejrzysta z fajnym obrazowaniem i głębokim basem. Zbyniu napisał:
 8. Tego za mało, tamtego za dużo...Skoro sprzęt przyprawia Was o ból głowy to jest coś nie tak. Jak wcześniej koledzy na forum wspominali wymiana lamp niczego nie da.
 9. Prościej i taniej będzie dokupić subwoofer 😆
 10. Ok. Tylko jaką cewkę i rezystor kupić dla wersji Super 10?
 11. EQ raczej odpada, jestem raczej minimalistą w tych sprawach. Co do rezystora i cewki - co to konkretnego wzniesie?
 12. Mam to samo, ale byłem już tak zmęczony, że nie dałem rady. Przez 4 dni praca i kolumny do późnej nocy. Natępnego dnia obudziłem się dość wcześnie i tak sobie grały spokojnie przez cały dzień. Zalecają przez pierwsze 30godz. umiarkowane użytkowanie głośników. Wcześniej miałem kolumny podłogowe 2,5 drożne bardzo popularne popularne tutaj na forum polskiej manufaktury. Co mogę powiedzieć o nich. Pierwsze co rzuca się na ucho to żywy i czysty przekaz. Kolumny są szczegółowe, dynamiczne z szybkim nisko schodzącym basem i piękną sceną. W utworach Jerzego Miliana wibrafon wybrzmiewa w całym pokoju,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.