Jump to content

Robert84

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

104 profile views
 1. Nie są takie drogie, wystarczy poszukać, naprawdę warto.
 2. Czyli zasilacz pod imac-a odpada raczej.
 3. Też jestem zadowolony, a sygnał idzie po 7m przewodzie USB za 60zł. Jaki możecie polecić zasilacz do niego? U mnie zdecydowanie tak nie jest, wręcz przeciwnie.
 4. Witam, Mam do Was pytanie, a nie mogę znaleść informacji. Qutest gra lepiej przez usb, czy optyk? Obecnie streamuje Tidala z Imac-a przez USB.
 5. Sporo jak na 1 rok grania. Po ilu % zużycia lampy tracą właściwości brzmieniowe? Czy działa to na zasadzie odsłuchu, że zaczyna np.strzelać lub zauważalnie pogorszy się dźwięk?
 6. 30 godz.grania za mną. Można powiedzieć, że wstępnie są wygrzane. Założyłem z powrotem stare lampy elektro harmonix. Przesłuchałem albumy Bill Laswell-a In Dub i Means of Deliverance po czym wróciłem do Full Music. W skrócie jestem zachwycony. Pierwsze wrażenie po zmianie to takie jakby ktoś koc zdjął. Lokalizacja instrumentów, scena, czystość przekazu. W skrócie lampy wyniosły brzmienie wzmacniacza o klasę wyżej, a cena jaką dałem za nie jest wręcz śmieszna. Zaznaczam, że nie miałem okazji posłuchać jak grają NOS-y i jak gra Psvane. Natomiast na różnych forach wyczytałem, że dźwięk klasyfikowany jest wyżej od Psvane, a porównywalny do NOS. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ja jestem szczerze naprawdę zachwycony.
 7. Nadal nie rozumiesz. Jeżeli wzmacniacz ma zamulony powiedzmy bas i CG właśnie w taki sposób prezentuje dźwięk to tylko świadczy pozytywnie o tych kolumnach, że pokazują obraz taki jaki jest. Dlaczego jesteś zadowolony? Założę się, że Audiovector QR 1 grają bardziej górą dlatego bas jest lepiej kontrolowany. Takie łatanie dziury. Zmienisz za rok wzmacniacz to kolumny nie będą pasować. To znowu DAC będziesz regulować. Nie tędy droga.
 8. Trafiłem na promo w GD-Parts. Co do full music, dźwięk nabiera rumieńców po ok. 20 godz. grania. Na początku grają przeciętnie i przypomina to trochę huśtawkę dźwiękową. Z czasem jest coraz lepiej.
 9. Z mojego doświadczenia, wiem, że lepiej kupić raz i mieć spokój na lata niż kombinować. Zmiana Dac-a, czy kabli to nie tędy droga. Tak jak piszą koledzy wyżej, są to kolumny stworzone pod lampę.
 10. Sprawdzałem przed zakupem, cena kosmiczna. 2 pary 12ax7 i 12au7 udało mi się kupić za 410zł. Niebawem napiszę jak się sprawdzają.
 11. U mnie kolejne zmiany. Wygrzewają się nowe lampy😊
 12. Koniecznie przekonaj znajomego. GZ34 Gold Lion zamontowany i powiem Wam, że co prawda lampka jeszcze nie wygrzana, a szczęka mi opadła. Duuuża poprawa jeżeli chodzi o przestrzeń, namacalność dźwięku.
 13. Nie mam takiej potrzeby, scena jest ok. Mieszkam w budownictwie z lat 60, pożądane ściany i regały z książkami ładnie wytłumiają dźwięk. W planach mam zmianę miejsca i zakupić jakiś fajny stolik pod lampe z jakiegoś drewna. Dziękuje 🙂 Zgadzam się pasują idealnie. Jestem w szoku jak taka pchełka jak chord gra.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.