Jump to content

Robert84

Użytkownicy
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

260 profile views
 1. Robert84

  Sprzedam/kupię

  Sprzedam Psvane 12au7, kupione 8 sierpnia 2019r. Mało używane, posiadam paragon.
 2. Krótką recenzje napisałem w klubie Cayin 🙂
 3. Słucham od 4 godzin. Pierwsze wrażenia - wyeliminowali największą bolączkę Treasure II, czyli przesadną ostrość, która z czasem potrafiła męczyć. Co nie oznacza, że straciła na transparentności, czy rozdzielczości w żadnym wypadku. Dźwięk jest otwarty, separacja jeszcze lepsza. Średnica i bas zdecydowanie pełniejszy, wysokie tony są czyste, ale delikatne w odbiorze. Zyskały wokale. Podczas odsłuchu Dead Can Dance, odleciałem. Wokal i instrumenty jak żywe. Moim zdaniem obecnie najlepsza lampa współczesnej produkcji. Full Music za ciemny ale z fajną lampową średnicą i dołem, Psvane znowu miejscami za ostry, za to otwarty i rozdzielczy. A Cossor łączy najlepsze cechy full music i psvane. Niestety jest jedno ale....nie widać że świecą przez to że od środka powlekane są chyba węglem.
 4. Dzisiaj dotarły do mnie najnowsze lampki od Psvane, Cossor.
 5. Jakiś czas temu chciałem po eksperymentować z lampami mocy, ale doradzono mi, że Tungsol 6550 to najlepsze lampy dla tego wzmacniacza, potwierdza to również Pan Grzegorz.
 6. Mam taką nadzieję 🙂 Masz rację, że dźwięk jest przerysowany, a odczucie te potęguje dodatkowo rca. Kable powinny dotrzeć do mnie po świętach. Podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami tak szybko jak to będzie możliwe...
 7. Miałem kupić, ale temat już nie aktualny. W weekend znalazłem fajną promocje na kable i zdecydowałem się na zakup nowych. A padło na wersje Monolith rca i głośnikowe. To będzie pierwszy mój kabelek z wyższej półki. Obecnie gram na chord odyssey ii i shawline rca. Reszta sprzętu to Cayin a70T, Minas Anor i Chord Qutest. Mam nadzieję, że przeskok będzie na tyle odczuwalny jak moja kieszeń po wydaniu gotówki 🙂
 8. Warto kupić starszą wersje czerwoną Flat One, czy lepszy będzie nowej generacji?
 9. Czy ktoś miał okazję słuchać kabli głośnikowych i jak wypadają w porównaniu z innymi kablami np. Chord-a?
 10. Również nie dowierzałem i nie mam pojęcia jak to się dzieje. Może to kwestia niwelowania drgań z sieci, izolacji i skrętki przewodów, przekroju. Czytałem i oglądałem o tym jak to zwykły kabel od lampki identycznie przenosi sygnał jak kabel audio. Wykresy wykresami a jednak gra to inaczej.
 11. Kupując przewody i listwę nie miałem praktycznie żadnych oczekiwań co do poprawy dźwięku. A tu proszę. Pomyśleć, że jeszcze rok temu śmiać mi się chciało, że kable zasilające mogą cokolwiek zmienić. Wymieniam główne cechy kabla, które wymienia producent i zgadzam się z tym w 100%. - Dolne skraj pasma charakteryzuje się olbrzymią głębią, potęgą oraz obszernością, nie tracąc przy tym na kontroli i zróżnicowaniu - Wokal jest naturalny, nie wychodzący przed linię kolumn - Średnica lekko ocieplona - Brzmienie bardzo wyrafinowane, szczegółowe a zarazem przyjemne i niemęczące - Kultura przekazu - Czarne tło - Niesamowita głębia i stereofonia oraz świetne rysowanie planów Aż jestem ciekaw najwyższego modelu No1 Pro.
 12. I stało się. Mój A70 doczekał się pożądanego zasilania. Jestem pod wrażeniem zarówno jakością wykonania jak i samą estetyką produktów od Pana Mateusza.
 13. Od maja posiadam 12ax7 i 12au7 full music. Przesiadłem się z electro harmonix więc różnica była spora na +. Wygrzanie to podstawa minimum 40godz. FullMusic to ciepłe, lampowe granie z fajnym dołem natomiast w moim przypadku przegrały z.....Psvane. Moje odczucia to dźwięk jest czystrzy, lepsza rozdzielczość i separacja instrumentów z fajnym, (nie lubię tego określenia) mocnym dołem. Jedne z lepszych jak nie najlepsze lampy współczesnej produkcji. Oj potrafią wiernie oddać muzykę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.