Jump to content

Robert84

Użytkownicy
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1266 profile views
 1. Porównywałeś może te dwie lampy? Sporo osób twiedzi że Sovtek LPS to ta sama lampa co Gold Lion.
 2. Jeśli można wiedzieć, do jakich lamp ze starej produkcji będziesz porównywać? Z nowej produkcji moim zdaniem Gold Lion. Co do tańszych NOS-ów Tungsram jest przyzwoitą lampką. RFT nie polecam to lampy słabych lotów.
 3. Przerabiałem prawie wszystkie współczesne lampki i rewelacji bym się spodziewał. Górne pasmo we współczesnych lampach brzmi po prostu płasko, mętnie i bez wybrzmień.
 4. Potwierdzam słowa Triode, Tung-Sol to świetne lampy, podobne brzmienie do Siemensa lecz pełniejsze i bogatsze. Obecnie mój fawyt, czegoś takiego szukałem.
 5. Witaj, Ostatnio nie mam za dużo czasu, tyle co siedzi w preampie i mchem zarasta.
 6. Tung Sol „Słońce wolframu” pierwsza firma która produkowała lampy dla sektora Hifi. D getter, 17mm lata 50.
 7. Dokładnie tak jest, CD daje za mocny sygnał do wejścia we wzmacniaczu, przez co możesz mieć już przesterowanie wzmacniacza np. volume na godzinie 10 i 100% mocy na kolumnach. Co do impedancji kolumn, jeżeli producent podaje od 4 do 8 co jest absolutna bzdurą informacyjną radzę trzymać się od takich kolumn i producenta z daleka.
 8. Ładna kolekcja. Z Amerykańskich poluję na Tung-Sol 17mm z D getterem.
 9. W końcu srebrna mazda. Idzie na pierwszy stopień w preampie gramofonowym 🙂
 10. Dla przyszłych posiadaczy kolumn S16hz i nie tylko, absolutnie nie kierować się jedynie marką Cayin. Cayin A70 to był mój pierwszy lampowiec i polecano mi go jako sprawdzony słuszny wybór dla kolumn Minas Anor. Dzisiaj po dwóch latach okazało się, że pod skrzydłami małej Łódzkiej manufaktury, Minas Anor rozwinęły skrzydła do tego stopnia, że zastanawiam się czy nie wstrzymać sprzedaży. Dlatego szukać, szukać i jeszcze raz szukać i sprawdzać różne konfiguracje. I nie trzeba wydawać majątku by usłyszeć to czego szuka się całe życie, czyli muzyki...
 11. A co miał powiedzieć, że to refabrykowany egzemplarz z cofniętym licznikiem.
 12. Jeżeli ktoś jest zainteresowany będę sprzedawał kable głośnikowe No. 2 PRO Single. Zainteresowanych zapraszam na priv.
 13. Współczuje Ci p-a-b-u, że przytrafiła Ci się taka sytuacja, brak słów...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.