Jump to content

AndrzejG2

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

137 profile views
 1. Jak i czy w ogóle można dodać radiową trójkę w Roon?
 2. AndrzejG2

  Interkonekt DIY

  Potrzebuję pomocy w doborze wtyków RCA na kabel 10,5 mm w nie przesadzonej cenie. Co byście polecili? Dzięki z góry.
 3. AndrzejG2

  Audio over IP

  Rozumiem , że źródłowe USB może być zwykłe nieoczyszczone, a konwerter wyczyści o odszumi wszystko? Czy lepsze liniowe zasilane źródła ma również wpływ na jakość?
 4. AndrzejG2

  Audio over IP

  Też są głosy, że awaryjny.
 5. AndrzejG2

  Audio over IP

  Widzę, że masz DIO, więc było z czym porównywać. Duża różnica?
 6. AndrzejG2

  Audio over IP

  Orzesz w mordę, to ja poświęciłem weekend na przewertowanie tematu, ciesząc się, że jest firma, która kładzie wszystkie rozwiązania na łopatki, a tu masz malina lepsza i wszyscy wyprzedają Dante. I co teraz?
 7. AndrzejG2

  Naim club

  Zapytam o urządzenia do streamingu z poza stajni Naim, które lepiej się sprawdzą niż np. ND5 XS. Oczywiście w połączeniu z resztą Naima.
 8. AndrzejG2

  Naim club

  W tej chwili pozostały mi z ubiegłego wieku Fonus 300, radzą sobie nawet całkiem nieźle, ale niedługo pójdą w odstawkę. Patrzę w stronę Audiovector, Spendor , tylko nie mam skąd wziąć na testy. https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolumny-fonus-classic-300-highend-dla-audiofila-i7374295712.html
 9. AndrzejG2

  Naim club

  Witam serdecznie Towarzystwo Klubowe, jako nowo upieczony posiadacz klocka SN2 ze stajni Naima wpisuję się do klubu miłośników tego sprzętu. SN2 posiada wzmacniacz słuchawkowy i tutaj pytanie, czy macie doświadczenie w odsłuchu i doborze słuchawek. Chciałbym nabyć słuchawki w nieprzesadzonym budżecie, ogólnie słucham zrównoważonej muzy, ale lubię sobie czasami odskoczyć w stronę rockowej młócki. Będę wdzięczny za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.