Jump to content

Redorb81

Użytkownicy
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

706 profile views
 1. Pewnie co się komu podoba, warto posłuchać a potem szczerze wątpić😉
 2. Miałem dwie generację SCM20 oraz scm19, scm7, scm11, scm40 słuchałem nie jednokrotnie i w porównaniu do SCM20 wypadają kiepsko,a co najdziwniejsze to według mnie najgorzej wypada średnica.
 3. Scm 20 a Scm40 to trochę inna liga i bardziej bym porównał scm19 i scm40.
 4. Wszystko używane. 😉 Nie zmiany tylko dopełnienie systemu 🙂 XN360 grały z McIntosh MC402 i Dac LKS. Sveda Audio jest zbliżona do ATC scm 20sl w xavian XN360 jedynie to ilość basu nie jakoś była lepsza poza tym Blipo bardziej mi odpowiada. Na obecną chwilę nadal korzystam z pre w Dac myślę o czymś innym ale Lampizator jest poza moim zasięgiem
 5. Posiadałem dużo różnych systemów. Jbl Array 1000,xavian XN360, atc scm 20sl, kudos super 20, różne Dynaudio i wiele innych. Wzmacniacze Hegle, Krelle, McIntosh, i inne. Po pierwsze miałem już dość zmian. Po drugie polecił mi człowiek który ma i temat dobrze zna po trzecie słuchałem na Audio Show i trafiał do mnie ten przekaz.
 6. Mogłem spodziewać się takiej odpowiedzi czyli jedynej słusznej. No nic może trafi się gdzieś w dobrej cenie Wombat.
 7. Witam. Od niedawna jestem w posiadaniu Sveda Audio Blipo Home i zastanawiam się nad uzupełnienie monitorów o subwoofer. Może ktoś ma doświadczenie z innymi konstrukcjami niż Wombat i tańszymi , np:velodyne spl-800 w uzywce za około 3kz sprostał by zadaniu lub inne
 8. SCM20 to głośnik bardziej szczegółowy miałem plan zastąpić go scm19 i wysofać trochę pieniędzy lecz w bezpośredniej konferencji scm19 okazała się jakby nie potrafiła stworzyć tego realizmu nagrania taka wyprana z emocji, oczywiście na tle SCM20 bo nadal uważam że to bardzo udana konstrukcja jak i scm7 co do scm11 mam mieszane uczucia,którą też posiadałem.
 9. Zapewne ten sam co w 19 i 40 ale nie w 20.
 10. Seria Entry w porównaniu do classic wygląda jak ubogi krewny mam SCM20 i miałem scm19 gdzie fornir jest po prostu kpiną. Wszyscy co mówią że seria Entry wygląda widocznie inne widzieli tylko na zdjęciu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.