Jump to content

Hubert 9999

Użytkownicy
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

439 profile views
 1. Dziękóweczka. Zamówione.
 2. no i po robocie wracam na łowy 😉 rano kupiłem avici. Pierwszy raz taki gatunek, ale co tam bedzie umcyk umcyk
 3. byłem dziś rano i pytałem czy moze jest jakaś promocja - babka że nie... pewnie sama nie wiedziała że jest...
 4. Zródłem jest gramofon. Odnośnie korektorów to czytałem mnóstwo opinii, iż wprowadzają zakłócenia itp ale w innym zestawie używałem mixera tez behringera tj xenyxa 802 z regulacją niskich, średnich i wysokich i wiele razy kręcenie gałkami dało to czego szukałem.
 5. hej, czy da się podłączyć korektor fbq 800 do wzmacniacza onkyo integra a-8250? Korektor: [Hidden Content] Wzmacniacz: [Hidden Content]
 6. Moj wzmacniacz lekko "buczy". Nie ma znaczenia czy jest włączony długo czy krótko, nie nasila się, buczenie jest zawsze na tym samym poziomie. Czy można jakość sprawdzić czy to problem komponentów czy po prostu ten wzmacniacz tak się zachowuje (onkyo integra a-8250)?
 7. W między czasie pokombinowałem trochę z ustawieniami i ściągnięcie gramofonu ze wzmacniacza pomogło. Co do filtru to raczej oczywista oczywistość. Pytanie tylko czy problem to: a) gramofon na wzmacniaczu, czy b) blisko fala dźwięku? Jak załatwię sobie jakiś izolatory od podłoża to wrócę z ustawieniem gramofon na wzmacniaczu. Przy okazji i stuki puki są mnie odczuwalne.
 8. Nagrałem video ale efekt przenoszenia dźwięków mało słyszalny jednak skoro trochę osób zaangażowało się mi pomóc temacie przesyłam film ale z innym problemem. Przy reg głośności na około 14 na moim wzmacniaczu (onkyo integra 8250) membrana zaczyna latać i zniekształca dźwięk. Czytałem trochę o tym ale temat jest bardzo szeroki. Czy jest ktoś kto uporał się z tym efektem?
 9. no własnie u mnie zupełnie inaczej. Nagram wieczorem swoje video i jak będzie to słyszalne to zamieszczę na forum. nie o to chodzi. Po prostu chcę ustalić czy ten mój problem jest na poziomie akceptowalnym - tzn 80% gramofonów tak ma czy może mam coś uszkodzone, nie skalibrowane, wypoziomowane itp. Nic więcej nic mniej. dzięki Kastan. Jak wspomniałem wcześniej nagram video jeszcze żeby zweryfikować czy jest ok czy nie.
 10. a więc tak, dzwięk przenosi sie kiedy ramie jest opuszczone. Uderzam w obudowę z boku, zresztą gdzie kol wiek nie pyknę w budowę to ewidentnie przenosi się oraz w sumie ramię lekko rezonuje.
 11. Mam reloopa 2000usb. więc normalne czy nie? Jest to coś normalnego czy to kwestia wypoziomowania a może samych nóżek? Mam technicsa sl 221 i tam chyba nie było to aż tak słyszalne jak w relopie. Z drugiej strony to rellop powinien chyba być bardziej odporny na wstrząsy itp.
 12. Cześć, czy macie coś takiego, że gdy lekko pukniecie palcem w obudowę gramofonu to dźwięk "puknięcia" przenosi się na głośniki? Ciężko opisać jak mocno to się przenosi ale powiedziałbym, że w skalo 1-6 coś koło 3-4. To normalne czy po prostu brak właściwego wypoziomowania? (poziomica gdzie zgubiona więc sprawdzić nie mogę).
 13. na kolumny max do 500PLN. Nie chcę dopłacać. Opcja z elakami byla by rewelacyjna na do kupna juz teraz. Nie napisałem wcześniej ale kolumny u mnie stoją na kalaxie. Nie mam miejsca na inne ustawienie. Czyli tak pokój - prostokąt. Wzdłuż ściany po jedenj stronie prosto do firan kalax 5x5. Wysokość to jakoś 182 cm. I teraz bax reflex. Jestem w stanie zapewnić z 20 cm może do 30 odległości br od ściany, choć mówię słucham cicho lub rzadko średnio głośno więc nie wiem czy aż tak mocno by to w czymś przeszkadzało. I jeszcze tak patrzę na te elacki to z uwgai iż były by tak wysoko to te zniszczenia niebyły by aż tak widoczne tylko musiał bym zadzwonić i pogadać jak do nich doszło.
 14. thx, retusz, masz na mysli obudowy czy jakaś ingerencja w elektronikę? Co do yamaha to z tego co czytam to średnica /niskiego głośnika to 13 cm co daje chyba 5 cali(?) i to chyba troszku mało może być jak dla mnie... Najlepiej byloby posłuchać ale niema gdzie. Boxy ze wzgledu na srednicę niskotonowego jakoś bardziej mnie przyciągają ale wygląd,,, dość specyficzny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.