Jump to content

Hubert 9999

Użytkownicy
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

686 profile views
 1. będę chciał za jakiś czas jednak upolować 735 lub 935 (nie wiem czy ten drugi nie za mocny będzie).
 2. Jasne, rozumiem. Odsłuch zawsze jest nr 1 jednak miałem nadzieje że może jak sprawdzę jakieś parametry w specyfikacji to będę miał pewność ze denon 735 czy 935 da ten sam "dzwięk - nie gorszy" co 585 bo w tym wątku rozmawiamy tylko i wyłącznie o tych denonach a nie o zakupie sprzętu samego w sobie itp.
 3. no właśnie tego się obawiałem
 4. Dzięki. czy jest jakiś łatwy sposób aby dowiedzieć się jaki model inny niż 585 rd będzie miał to samo brzmienie? denon 585rd jest od 6 ohmów a mam parę głośników 4 ohm (elacki bs 53) oraz 8 ohm (tonsil perfect 150). Chcę je mieć podpięte jednoczenie aby raz słuchać tych a raz dla odmiany tych. We wcześniejszych postach pisałem o denonie 735 oraz 935. Chciałbym się ustrzec sytuacji że w końcu kupię których z nich a dźwięk okaże się inny. Zatem na co lub co powiniem sprawdzić w specyfikacjach aby miec pewność że będzie to samo albo lepiej? Ważne aspekty to ciepły dźwięk z dużym zakresem basu i wysokich tonów. Wolę je skręcać, niż ma brakować.
 5. Tak różnica będzie. Jakie rodzaju to będzie różnica?
 6. no też własnie jak szukałem info odnośnie denonów to 735 czy 935 miał wysokie notowania...
 7. Dzięki za odpowiedzi. Byłem bardziej zainteresowany czy różnica będzie sama w sobie. Miałem wcześniej dużo niższy model denona- 535rd chyba i brzmiało to cieplej, plus większy zakres podbicia wysokich czy niskich niz onkyo. Co prawda zastanawiałem się nad denonem dra 735 lub 9xx ale narazie odpuszczam. Chciałem wydać max do 500 PLN.
 8. Cześć, tak czysto hipotetycznie, czy usłyszę różnicę w dźwięku pomiędzy onkyo integra a 8250 a denonem DRA 735 r? Moje onkyo ma zbity/punktowy bas, nie schodzi nisko. Dźwięk jest mięsisty i zrównoważony (stonowany). Regulacja tonów wysokich czy niskich plus kontur jest niewielka (chyba o +/-8dB). A oczekiwał bym, aby dźwięk był generalnie miękki, bardziej detaliczny. Większą regulacja tonów wysokich i niskich. Bardziej przejrzysty do muzyki akustycznej..
 9. Dzięki za odpowiedzi. Ale gdybym się uparł to znajdę wzmacniacz podobny brzmieniowo do denon dra 585rd ale na 4 ohmy? Oczywiście chodzi o rynek wtórny.
 10. dzięki. A czym to napędzić aby moc się zgadzała i było bezpieczenie na 100 % lub 60% 😉 Miałem ostatnio denona dra 585rd grał z innymi tonsilami... ładnie się to komponowało...z moim onkyo raczej słabo było - bas był zbity, dzwięk w ogóly był zbity, zamulony a przy denonie basy miekkie niskie, góra fajna.. NIestety denon dra 585rd jest od 6 omów..
 11. Panowie czy spalę kolumny 30 Wat (zg30c114 4 ohmy) lub uszkodzę wzmacniacz (onkyo a 8250 100W) jeżeli podłącze to razem? zg30c114 wpadły przez przypadek i jestem ciekaw jak grają.
 12. a w Media nie jest tak że każdy sklep inaczej realizuje tego typu akcje co oznacza że nie jest to promocja ogólnopolska? Mamy jakiś link ewentualnie do promocji?
 13. to co to od jutra kontynuujemy łowy? 😉 akcja promocyjna „3 za 2 książki i multimedia” Akcja Promocyjna prowadzona jest w godzinach ich otwarcia Akcja Promocyjna prowadzona jest w dniach od 27.04.2020 r. do 30.04.2020 r. lub do wyczerpania zapasów produktów biorących udział w Akcji Promocyjnej (dalej „Czas Trwania Akcji Promocyjnej”). W Akcji Promocyjnej biorą udział ...., płyty CD i płyty winylowe (dalej jako „Produkty Promocyjne”) tak na marginesie i z ciekawości widzioł ktoś fifti centa?
 14. Panoćki dziś po 22-giej promocja jeszcze będzie obowiązywać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.