Jump to content

LOBO_M

Użytkownicy
 • Posts

  797
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

404 Dobry

Audiostereo

404

Recent Profile Visitors

3819 profile views

LOBO_M's Achievements

 1. chodzilo mi bardziej o to ze r357 bezposrednio z tidal (a tym samym CD) ma słabą jakość. No ale tam liczy sie zawartość. Radia internetowe jak Paradise za to maja super jakość lossless
 2. Serio? Serio? Jak w Volumio słucham R357 i jakis kawałek mi sie spodoba i od razu wyszukam go na Tidal w Volumio, to przeskok jakosciowy jest ogromny. R357 wypada blado Nie ma na maline hat DAC na ESS?
 3. W takim przypadku jest to bardzo dobre rozwiązanie
 4. To chyba nie jest wyznacznikiem, nie jest istotne. Jak słucham na volumio radia paradise, to u nich zawsze jest glosniej niż tidal/spotify. Ja już to odpuściełem, bo tak jak wspominasz różnice są tak małe że raczej pomijalne albo nam sie tylko wydaje. Ciekawe stwierdzeni ze Tv i usbbridge brzmi tak samo. Ja miałem analogiczne spostrzeżenia z Matrix mini3pro i malina z pierwszy allo boss. Teraz tylko słucham muzyki i to jest wspaniałe
 5. z każdego urządzenia leci z tego samego źródła (tzn spotify/tidal czy jeszcze cos innego)?
 6. Też miałem taki zamiar, ale skończyło się inaczej. Nie jestem zwolennikiem upgrade. Teraz też bym tego nie zrobił, wersja pierwotna za te pieniądze była ok. Upgrade ok, jeżeli ktoś chce zostać z ww kolumnami na stale. Taki zabieg się nie zwróci przy odsprzedaży.
 7. Iphona od roku nie mam i nie pamietam jak tam było, ale na Ipad apka dziala bardzo dobrze, a czy była płatna juz tez nie pamietam
 8. Żałuję, że sprzedałem te BMN, bylyby idealne do syna do pokoju, prosze o prawo „pierwoodkupu”;-)
 9. faktycznie, kupimy tą dedykowaną, a jak sprzet zostanie to z czasem moze upgrade do liniowego
 10. będę instalował u kolegi streamer na RPi. Ogólnie jest zwolennikiem CD, a Tidal bedzie traktował jako szukanie nowego, bynajmniej na początek. Wzmacniacz nie ma DAC, ale ma za to super BR OPPO 205 na kości ESS9038PRO, bardzo dobrze oceniany model pomimo upływu lat. Zaproponowałem mu że zakupimy na początek RPi4 i podłączymy do oppo po USB. zwykła metalowa obudowa aby działała jak pasywne chłodzenie. ponieważ będzie uzywał Tidal, to zrobię mu na Volumio, sam posiadam i jestem zadowolony. Mam tylko pytanie jaki proponujecie zasilacz, na poczatek nie chce żadnych liniowych po 600-800zl, bo nie wiadomo czy koledze się to spodoba. jakikolwiek za 20-30zl, czy lepiej jednak coś (pytanie co, do 100zł) innego?
 11. heheh, ja na razie nigdzie się nie wybieram, dobrze mi "tu gdzie jestem", choć twoja propozycja brzmi ciekawie. zainteresowała mnie dyskusja i czystej ciekawości chciałem się dowiedzieć jak wygląda potencjalne porównanie.
 12. A jak wygląda sprawa takich rozwiązań, 2drogi na elipticorach, czy w tej samej cenie 3drogi na rewelator/illuminator?
 13. potwierdzam, jestem bardzo zadowolony i nie myślę o zmianach.
 14. Wygląda na to że zarezerwować cały dzień😉 W Assen złożę wizytę w inny dzień. A myślę że będzie to 2 połowa 2022.
 15. Tak jak pisałem jest wiele dróg do audio szczęścia. No i ta droga jest równie ważna jak i jej cel. Niby trywialne ale coś w tym jest. @adamnl choć daleko mam do Ciebie, to w now tak dalekiej przyszłości, chyba znowu nie zaniesie w okolice ~200km, a to już dla mnie rzut beretem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.