Jump to content

LOBO_M

Użytkownicy
 • Content Count

  504
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

224 Dobry

Recent Profile Visitors

2198 profile views
 1. @urkoni czy Ty czasami nie miales AA Phoebe, przed BMN?
 2. Sorry, ale te kef to nie jestkonkurencja dla BMN, po pierwsze, seria Q to praktycznie podstawa u nich (mialem swego czasu q50), po drugie seria R ma klopoty juz z BMN EX. moje byłe już BMN EX2 bez zadnych kompleksow stanely w szranki z R900, ktore byly tylko w stanie zagluszyc moje decybelami. Wiec jak chcesz decybele i ostre łupanie to wez kef, w kazdym innym przypadku, kiedy to sound quality ma znaczenie weź BMN. kup po prostu BMN w cenie kef i po temacie.
 3. dokładnie, kilka tysiecy wlozone w wzmacniacz czy kolumny da nieporownywalnie lepsze efekty niz w kable. Ale skoro zmieniales z Berges na beszele, tzn ze zmieniles tez tweeter? szpilka na crescendo?
 4. Oczywiście E0042 to inna bajka niż ten stosowany w modelach do Berges, ale to samo można powiedzieć o tweeterach. Tyle że to kilka klas wyżej. Pytanie w jakim kierunku zamierzasz iść, czy aktualne kolumny to już raczej (bo nigdy nie mow nigdy) ma być sprzet na xx lat, czy jednak przystanek na 1/2 lata. Jeśli przystanek to kup EX, pograsz ocenisz, co Ci się podoba, co nie, czego więcej chcesz, jesli na lata, to kup max na co Cię stan, czy ile jestes w stanie przeznaczyć na kolumny. Ja stałem przed tym wyborem dwa lata temu. Wybrałem EX, z tego powodu że miałem w głowie upgrade, a EX to
 5. Co byś nie zrobił to jest kompromis. Ja bym wziął S3, pograł rok/dwa ocenił czego i czy chcesz więcej i wtedy decydowal. Chyba z jakiegoś powodu nie ma zestawu Excel+słabsze tweetery?
 6. Jak masz możliwość, zostawiaj sprzet niech gra jak nie ma Cię w domu. Ja tak robiłem z moimi kolumnami.
 7. Bo jeśli ktoś BMN zamienił na kolumny „markowe” droższe o 50% czy nawet wiecej %, to nie ma co się dziwić, że szuka dalej. myślę, że jak już ktoś skosztuje kolumn z nazwijmy to manufaktur to powinien już w tej kategorii pozostać, albo wykładać duuuuuzo wiecej PLNow. Choc ja uważam, że jesli nie posiadamy pomieszczenia z adaptacją akustyczną i to taką konkretną z pomiarami, to wydawanie kilkudziesięciu tyś na poszczegolne klocki jest marnowaniem pieniędzy.
 8. Dla mnie lyndorf jaki był w moim budżecie był za słaby, a ten docelowy za drogi. Mam nadzieję że gato też to zaimplementuje Im mniej tym lepiej, a teorie o X elementach w torze cyfrowym, które to są przezroczyste a jednocześnie wnoszą tyle dobrego 🤔 tidal Connect, pokazuje Ci jakie są parametry utwory kHz/bit? Faktycznie sterowanie jest poprzez oryginalną aplikację tidal z urządzeń mobilnych?
 9. Też mialem taki plan jak szukalem wzmacniacza, chcialem kupic gato z przystawka NPM, tzn streamer, ale trafila sie okazja o 4tys taniej bez NPM. Zeby nie ta okazja tez bym tak zrobil. Zawsze mam opcje dokupienia u producenta za 700€
 10. Aż tak Ci zalazła za skóre po ostatnich zwieszkach, czy po prostu zmiana koncepcji? Moja o dziwo wczoraj działała jak złoto i bądź tu mądry czemu czasami zacina się i nic nie słychać.
 11. Może koledzy nie pomogą w wyborze, ale Dymo Jim'a zobaczysz;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.