Jump to content

Miś Uszatek

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  akwarystyka, modelarstwo, muzyka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poprzez pre-out nie działa ale holdegron ma dwa cinche wejścia i dwa wyjścia. Holdegrona podłączyłem pod densena a wyjscie holdegrona pod deck. Działa.
 2. W sumie macie racje, zrobiłbym wielką głupote pozbywając się densena. W budżecie do 2000 zł nic lepszego nie znajde. Dzięki wszystkim za rade i rozejrze się za wzmakiem słuchawkowym. I jeszcze jedno. Mój kumpel ma na sprzedaż wzmak holdengrona(słuchawkowy). Czy moge go podłączyć pod wyjscie pre-out??
 3. Chodzi mi ostatnio po głowie pewna myśl. Bo posiadam densena beat-100. Gra on bardzo dobrze, jedyny problem to brak wyjscia słuchawkowego. Zastanawiam się nad jego wymianą ale czy to ma sens? Co tu zrobić? Poradzcie. Densen gra bardzo ciepło, wielu marzy o takim dzwięku dlatego nie chciałbym się go pozbywać tyle że nie ma wyjścia słuchawkowego. Ma go cd ale nie ma md i deck. Szczególnie zależy mi na md. Dodam jeszcze że wyjściu out w densenie jest zajęte przez deck.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.