Jump to content

msankowski

Użytkownicy
 • Content Count

  286
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by msankowski

 1. Pewnie na zakupach, kupuje Duala.
 2. A podatność dotyczy warunków mechaniki pracy igły. Do tej pory dyskusja dotyczyła elektryki. Obie równie ważne.
 3. Niekoniecznie. Trzeba każdą zmianę w systemie audio przemyśleć. W tym przypadku sprawdzić, czy wkładka, kabel i preamp pasują do siebie. A dopiero jak coś jest nie tak można myśleć o zmianie.
 4. @treborzg nie brnij dalej. Trudno wskazać w audio miejsce bardziej wrażliwe na parametry połączenia niż to pomiędzy wkładką a przedwzmacniaczem. To nie jest voo doo, w odróżnieniu od kabli do których "piłeś" na początku. Trochę się tutaj dałeś podpuścić i pogalopowałeś...
 5. Wow and flutter: X1: 0.15% RP7000: 0.01% 0.12%
 6. Ja już swoje napisałem narażając życie...
 7. Nie zrozumiałeś... a [mention=58524]rochu[/mention] zrozumiał.
 8. Może to dlatego, że na Reloopie jest niski zysk?
 9. Brumił dopóki nie uziemiłem. Po uziemieniu przydźwięk sieciowy jest na poziomie szumu. Sprawdzałem dla różnych położeń ramienia.
 10. Sprawdzałem, na analizatorze widma.
 11. Ale to są właśnie opinie, rozpowszechniane na przykład przez Ciebie. Albo użytkowników Technicsów. Lepiej poczytać opinie użytkowników Reloopa.
 12. Prawie trafiłeś czyli pudło. Mam 50 lat i nie jestem dj'em. Wiesz, na 50te urodziny właśnie kupiłem sobie gitarę, Fender Stratocaster, japoński, rocznik 1985. W genialnym stanie, jeden z poprzednich właścicieli wymienił w nim stroiki/klucze bo się wypracowały. Bo do Stratocasterów cały czas są produkowane oryginalne części zamienne. Ze starymi gramofonami tak nie jest. Jak się mechanizm wypracuje a gumy sparcieją, to już im tak zostaje. Zabawa na całego. Sam pewnie wiesz. Reloop jest elektrycznie i mechanicznie solidnie zbudowany i trzyma parametry, zwłaszcza stabilność obrotów. Żadnego prz
 13. Poleciłem Reloop bo używam i jestem zadowolony. Rozumiem, że Ty używasz tego Linna i dlatego polecasz? Ale rzeźbiony w drewnie rzeczywiście nie jest :)
 14. Ale kolega ma właśnie 2,5 a nie 25tys zł.
 15. Reloop RP7000, używam od 2 lat. Zmieści się w 2,5tys zł.
 16. Ja myślę, że zmniejszenie przekroju przewodów powinno spowodować zmniejszenie instrumentów. Jak zostaną przepchnięte przez "małą dziurkę" to chyba potem już nie wrócą do naturalnych rozmiarów? Co o tym sądzicie?
 17. Ten cytat dotyczył zdaje się zapisu sygnału cyfrowego PCM zanim został zapisany na płytach. Nie zapisu sygnału z CD na taśmie magnetycznej żeby inaczej zabrzmiał.
 18. Np że rozstrzygające może być "doświadczenie słuchowe".
 19. Komentarz ten, ależ jest bardzo adekwatny. Tak z 2 lata temu wykonałem sobie linię dedykowaną do audio, w tym komputera, na kablu z Castoramy. Polska miedź 3 x 6mm2. Nie mam żadnych zakłóceń od lodówki, LEDów, minimalny spadek napięcia przy pracy z obciążeniem. Ale to jest jedyny wpływ takiej instalacji na tzw. "jakość dźwięku": stabilne zasilanie i mniej zakłóceń. Polska jest jednym z największych producentów miedzi. Wmówisz sobie co zechcesz i zapłacisz za to odpowiednią cenę. A miedź to miedź.
 20. Znalazłem na eBay w okazyjnej cenie Behringer SRC2496. Mam dwa takie więc polecam Waszej uwadze. [Hidden Content]
 21. To za szybko na takie wnioski. Zwłaszcza, że tłumacząc na język techniki twierdzisz, że przyczyną błędów w transmisji jest dobre dopasowanie impedancyjne linii AES/EBU i coaxial, czyli rozwiązanie prawidłowe elektrycznie. Prędzej rozważyłbym wadę w nadajniku, odbiorniku lub kablu. W obecnej konfiguracji z krótszymi kablami wszystko działa bez zarzutu. Będę pewnie dalej eksperymentował. Jak coś nowego znajdę to napiszę.
 22. Co konkretnie jest bez sensu? Szukam punktu zaczepienia. W przypadku interpolacji wyjściwe widmo sygnału jest bez zmian.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.